اپل هشدار می دهد که صفحه نمایش مک بوک ممکن است کرک اگر بسته با یک دوربین پوشش

اپل صادر کرده است یک هشدار بستن, مک بوک, مک بوک ایر یا مک بوک پرو اگر یک دوربین پوشش نصب شده است که انجام ای

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

اپل صادر کرده است یک هشدار بستن, مک بوک, مک بوک ایر یا مک بوک پرو اگر یک دوربین پوشش نصب شده است که انجام این کار ممکن است باعث آسیب به صفحه نمایش کامپیوتر.

دوربین را پوشش می دهد باید در افزایش محبوبیت در میان نگرانی ها از هکرها مصرف بیش از ساخته شده است در وب کم از کامپیوتر. اما در یک صفحه پشتیبانی که کشف شد توسط MacRumors اپل گفت که بسته شدن مک بوک با یک دوربین پوشش ممکن است باعث آسیب دیدن صفحه نمایش به دلیل فضای بین صفحه نمایش و صفحه کلید است "طراحی شده برای تحمل بسیار محکم."

علاوه بر آسیب های بالقوه اپل گفت که با استفاده از یک دوربین پوشش را تحت تاثیر قرار مک بوک ویژگی های از قبیل خودکار روشنایی و تن درست, آن را به عنوان تداخل با حسگر نور محیط.

به جای اتصال یک دوربین پوشش اپل توصیه می کند مک بوک صاحبان به سازمان دیده بان برای شاخص نور که تب و تاب بودن, سبز, اگر دوربین در حال استفاده است. اپل اطمینان را می دهد که دوربین را فعال نمی کند و بدون چراغ نشانگر نیز روشن. مک بوک صاحبان نیز باید کنترل بیش از که نرم افزار دسترسی به دوربین از طریق کامپیوتر تنظیمات سیستم.

برای کار در محیط های که نیاز به یک دوربین پوشش اپل گفت که دوربین پوشش نباید ضخیم تر از پرینتر کاغذ است 0.1 میلیمتر و باید آن را ترک نمی پشت چسب باقی مانده است.

است خود را, وب کم های هک شده ؟

وجود دارد چند نشانه های ثبتشده است که یک وب کم هک شده است از جمله شاخص نور تبدیل می شود که در زمان های عجیب و غریب, مرورگر پسوند روشن کردن وب کم و غیر منتظره, وب کم, فایل های تصویری ذخیره شده بر روی کامپیوتر, در میان دیگران.

یک دوربین پوشش قطعا مشکل از هکرها به طور بالقوه شما در حال مشاهده از طریق وب کم کامپیوتر خود را, اما برای صاحبان مک بوک, آموزش نشانه هایی از هک وب کم بدون هزینه جایگزین در مقایسه با داشتن صفحه نمایش کامپیوتر تعمیر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب