به نظر می رسد مانند گوگل پیام ممکن است در نهایت گرفتن End-to-End Encryption

عکس: گتی ایماژپایان به پایان رمزگذاری برای RCS به نظر می رسد در نهایت در خط لوله برای گوگل نرم افزار پیام. که

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
Illustration for article titled Looks Like Google Messages Might Finally Be Getting End-to-End Encryption
عکس: گتی ایماژ

پایان به پایان رمزگذاری برای RCS به نظر می رسد در نهایت در خط لوله برای گوگل نرم افزار پیام. که با توجه به کد خال در آینده نسخه به روز رسانی مردمی در APKMirrorبه عنوان اولین گزارش 9to5 گوگل در این آخر هفته.

تبلیغات

غنی خدمات ارتباطی و یا RCS یک نوع از پیام های پروتکل قرار می دهد که سلف خود, اس ام اس به شرم. این ارائه می دهد بسیاری از امکانات مدرن یافت می شود در برنامه های مانند اپل iMessage و واتساپ که کاربران در حال حاضر به انتظار آمده است: گروه چت به عنوان خوانده شده رسید, تایپ, شاخص های یک 8,000 حد شخصیت (به عنوان مخالف به اس ام اس های دوام 160) و توانایی به شیر به هر دو wifi و یا داده ها برای ارسال پیام.

تبلیغات

در حالی که به دور از پیشگامانه این ویژگی ها بوده است مدت زمان طولانی است که برای پیام های گوگل. پس از قول یک جانشین برای اس ام اس تا آنجا بازگشت به عنوان 2016گوگل بالاخره به پایان رسید آن مانع اجرای RCS در گوشی های آندروید در آمریکا در پایان سال گذشته است. Mهر بازارهای بین المللی هنوز در انتظار آن است.

و حتی با چه مقدار از یک ظرف غذا گسترده تصویب شده است, گوگل, پیام, هنوز فاقد یک کلید از ویژگی های امنیتی در حال حاضر پشتیبانی شده توسط رقبا مثل سیگنال و iMessage: end-to-end encryption. این را نگه می دارد اشخاص ثالث از احتمالا جاسوسی در پیام های خود را, شده است به یک موضوع داغ در سال های اخیر به عنوان بیشتر و بیشتر از ما روزانه (و به طور بالقوه حساس) ارتباطاتs خونریزی بر روی سیستم عامل آنلاین.

کد برای یک داخلی ساخت گوگل, پیام, نسخه 6.2 شامل 12 رشته جدید که مرجع رمزگذاری با توجه به تجزیه و تحلیل توسط 9to5 گوگل. جزئیات کمیاب, اگر چه, و آن را هنوز مشخص نیست که آیا هر دو پیام را از فرستنده و گیرنده نیاز به استفاده از گوگل برنامه پیام آن را به موفقیت های رمزگذاری شده.

اگر چنین است که می تواند تغییر یک بار دیگر نرم افزار به دست آوردن حمایت 9to5 یادداشت گوگل. به آن اثر به روز رسانی کد نشان می دهد که کاربران ممکن است قادر به تعویض مجوز اجازه می دهد تا دیگر برنامه های آندروید است که دسترسی به پیام های نمایش این پیام های رمزگذاری شده به عنوان به خوبی.

تبلیغات

البته هیچ گفتن که چنین ویژگی ممکن است تحقق. در حالی که گوگل نشان داد که این کاوش توسعه end-to-end encryptionهیچ جدول زمانی وجود دارد که هنوز برای زمانی که کاربران می توانند انتظار برای دریافت دست خود را بر روی آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن