'عذاب ابدی' حالت کلاسیک بازسازی اصلی بازی زیبایی شناسی

id نرم افزار/Bethesda نرم افزار id نورد است عذاب ابدی را دوم به روز رسانی و آن را همراه با رن

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399
Doom Eternal
id نرم افزار/Bethesda

نرم افزار id نورد است عذاب ابدی را دوم به روز رسانی و آن را همراه با رندر جدید حالت است که به شما یک راه برای بازی های مختلف در سبک های بصری. یکی از حالت های جدید به نام کلاسیک تبدیل ابدی به pixelated بازی با 256 رنگ است که به نظر می رسد مانند اصلی عذاب برای PC. و بله, آن را فقط برای عکس حالت — شما می توانید این بازی را با فیلتر کردن اگر شما می خواهید یک رجعت به '90s نسخه عذاب.

در صورتی که چیز خود را هر چند id نیز منتشر شد سه نفر دیگر از رندر حالت: ریگ سینمایی و سیاه و سفید. شما می توانید آنها را در تنظیمات ویدئو مانند حالت کلاسیک اگر شما مانند 2016 رستاخیز زیبایی شناسی.

علاوه بر حالت های جدید, id نیز معرفی جدید Battlemode عرصه به نام عذاب که در آن تیتان مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نمونه های پژوهش باقی می ماند زندانیان. ابدی است قلعه سیاه و سفید مینی رویداد در حال حاضر زندگی می کنند شامل سیاه-و-سفید کلکسیون. نیز وجود دارد یک هک برای آینده II رویداد به زودی که به شما اجازه باز کردن عذاب اسکلت Revenant هیولا کلکسیون.

شناسه نرم افزار تهیه کننده اجرایی مارتی Stratton همچنین صحبت در مورد آنچه در توسعه برنامه ریزی شده برای این بازی در ماه های آینده. او گفت:

"[O]تو تیم نیز سخت در کار بر روی دو کمپین DLCs تهاجم حالت جدید در سطح کارشناسی ارشد تجارب اضافی BATTLEMODE به روز رسانی و نینتندو سوئیچ نسخه در کنار ما با استعداد همکاران در وحشت را فشار دهید. ما نمی توانیم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با شما در مورد هر یک از این در ماه های آینده. با تشکر از همه شما برای حمایت شما و شور و شوق."

در این مقاله: عذاب ابدی, به روز رسانی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب