اپل کارت را گزارش ارائه اقساط بدون بهره برای iPads ها, مکینتاش

اپل کارت صاحبان بنا به گزارش ها به زودی قادر خواهید بود به پرداخت هزینه برای خرید خود را از محصولات اپل مانند iPads و مکینتاش از طریق اقساط بدون بهره.

اپل در حال برنامه ریزی برای رول کردن جدید اپل کارت ویژگی های بیش از هفته های آینده بلومبرگ گزارش با استناد به منابع آشنا با این موضوع. این سرویس است که انتظار می رود برای جذب مشتریان بیشتر به درخواست برای کارت اپل, در حالی که همچنین افزایش فروش برای محصولات اپل با ساخت آن را آسان تر به آنها پرداخت.

با توجه به منابع اپل کارت اجازه خواهد داد که دارندگان آن به تقسیم هزینه از محصولات اپل بیش از چند ماه با هیچ هزینه اضافی شبیه به 24 ماه به بهره-رایگان آیفون برنامه نصب که راه اندازی شد در ماه دسامبر. آنها ادعا کرد که iPads و صفحه کلید مکینتاش و XDR صفحه نمایش مانیتور و اپل مداد ممکن است خریداری شده با 12 ماه برنامه ریزی در حالی که شش ماه طرح ارائه خواهد شد برای AirPods اپل تلویزیون و HomePods.

مشتریان را مدیریت برای پرداخت اقساط بدون بهره از طریق کیف پول برنامه اپل کارت بخش با اتهامات را شامل می شود در صورتحساب ماهانه برای اپل کارت. آموزش و پرورش تخفیف ممکن است اعمال می شود به خدمات و منابع گفت.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل برای نظرات به این شایعه اپل کارت نصب برنامه و به روز رسانی خواهد شد این مقاله ما یک بار شنیدن.

اپل مزایای کارت

اپل کارت به عنوان یک کارت اعتباری است که مردم ممکن است برای درخواست به طور مستقیم از اپل خود را. اپل همکاری با گلدمن ساکس به عنوان بانک صدور و با مسترکارت به حمایت از آن پرداخت جهانی شبکه.

اپل کارت پس از مورد تایید قرار گیرد ممکن است در عرض چند دقیقه در هر کجا که اپل پرداخت پذیرفته شده است. موفق متقاضیان را نیز دریافت فیزیکی تیتانیوم کارت که ممکن است در جای دیگر استفاده می شود.

اپل Cardholders لذت بردن از تخفیف نقدی تا 3% با امنیت و ویژگی های حفظ حریم خصوصی که به مشتری آی فون. اپل کارت نیز بهبود در طول زمان با ویژگی های بیشتر مانند شایعه بدون بهره فروش اقساطی برای بیشتر محصولات اپل.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>