این بهترین ارزان بازی گوشی معاملات برای ماه مه سال 2020

وقتی که می آید به بازی یک هدست می کند خیلی بیشتر از فقط به شما اجازه پمپ کردن حجم. با کیفیت بالا بازی گوشی را

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399

وقتی که می آید به بازی یک هدست می کند خیلی بیشتر از فقط به شما اجازه پمپ کردن حجم. با کیفیت بالا بازی گوشی را مسدود کردن محلی سر و صدای محیط تا حد زیادی افزایش را تجربه صوتی اجازه می دهد تا شما را به طور کامل لذت بردن از بازی موسیقی متن و صدا, طراحی, و آن را نیز باید برای چند نفره. بیش-گوش هدست آن را آسان تر برای شنیدن در بازی برای تلفن های موبایل مانند دشمن قدم به قدم در حالی که همچنین اجازه می دهد شما را به سرعت و به آسانی ارتباط با هم تیمی های (و یا سطل زباله-صحبت کردن با دشمنان خود اگر چیزی که شما) از طریق ساخته شده در میکروفون.

هدست خوب است هر بیت به عنوان مهم برای بازی به عنوان یک صفحه کلید و ماوس و صفحه نمایش اما خوشبختانه شما لازم نیست به صرف ثروت برای پیدا کردن یک ایده آل — و ما می توانیم که در جستجوی یک کمی آسان تر است. در زیر ما گرد یک سبد از بهترین ارزان بازی گوشی معاملات یافت می شود در حال حاضر و ما نیز نوشته شده تا کوتاه راهنمای خرید به شما کمک کند را انتخاب حق. هر پلت فرم شما در حال بازی در آن کنسول یا PC این ارزان بازی گوشی معاملات باید چیزی برای شما:

امروز بهترین بازی گوشی معاملات

  • Razer Kraken X Wired Gaming Headset50 دلاربود $60
  • HyperX ابر استینگر Wireless Gaming Headset$70, 100 $بود
  • Logitech G633 Wireless Gaming Headset90 دلاربود $150
  • HyperX ابر هفت تیر S Wired Gaming Headset$100, 150 $بود
  • Razer ناری بی سیم 7.1 Surround Sound Gaming Headset$130, 150 $بود

چگونه به انتخاب یک gaming headset

حق انتخاب gaming headset نیست به عنوان بزرگ تصمیم به خرید بعدی خود را در کامپیوتر یا کنسول اما با یک صفحه کلید مکانیکی یا موس شما به طور طبیعی نمی خواهید به پایان رسید تا هزینه های خود را سخت به دست آورده پول نقد در یکی که نیست مناسب است. به همین دلیل پس از تنظیم بودجه خود را, آن را یک ایده خوب به صرف زمان کمی بدانند دقیقا چه هدست ویژگی های شما می خواهید و آنهایی که شما می توانید بدون زندگی می کنند (و یا شاید حتی آنهایی که شما قطعا نمی خواهید).

نظر اول پس از قیمت چیزی است که پلت فرم شما در حال بازی است. اکثریت قریب به اتفاق از بازی هدست جهانی هستند در توابع اساسی به طور معمول با استفاده از یک جک 3.5 mm سیم و یا بلوتوث اتصال بی سیم است که اجازه می دهد تا آنها را به رابط با اکثر دستگاه (آنها به کامپیوتر و یا کنسول). برخی از بازی هدست حال ساخته شده با یک سیستم خاص را در ذهن داشته و ممکن است دارای ویژگی های اضافی است که تنها تابع با این پلت فرم است. برای مثال یک پلی استیشن 4 هدست را در خط کنترل از راه دور و یا دیگر پردازنده کنترل ممکن است به درستی کار نمی کند با خود ایکس باکس یا PC حتی اگر صدا و اساسی در بازی قابلیت چت را به نام یک مثال رایج. فقط مطمئن شوید که به دنبال بیش از امکانات و خواندن بررسی مشتری را به مطمئن شوید که هدست شما چشم دوخته اند به کار گیرند به طور کامل خود را با انتخاب بازی راه اندازی. این به ویژه مهم است اگر, مانند بسیاری از علاقهمندان به بازی شما بازی در بیش از یک پلت فرم.

بیشتر بازی می پردازد

انتخاب بین یک سیمی یا بی سیم هدست boils پایین به وفاداری صدا و راحتی. دوست داران واقعی موسیقی به طور کلی موافقم که اتصالات سیمی تولید بهترین صدا (که است که می گویند که ارزان بازی های سیمی هدست را صدا بهتر از یک high-end هدست بی سیم) بنابراین اگر شما مطلقا نیاز به یک هدست بی سیم خود را در ایستگاه نبرد و سپس آن را ممکن است ارزش پرداخت این حق بیمه است که با بلوتوث را فعال کنید قوطی. که گفت:, بسیاری, اگر نه بیشتر, بی سیم, هدست همچنین شامل یک جک صوتی 3.5 میلیمتری و انفصال کابل دادن به شما گزینه ای را برای یک اتصال سیمی هنگامی که شما آن را می خواهم. همراه با احتمالا ارائه بهتر صوتی این نیز به شما مانع از تخلیه خود هدست بی سیم باتری در همه زمان ها.

یک آخر توجه داشته باشید قبل از اینکه شما خرید: همانطور که با اکثر الکترونیک شما تمایل به دریافت آنچه شما برای پرداخت اما شما همچنین کاهش بازده دلار خود را بعد از شما عبور بودجه خاصی آستانه — برای هدست بازی است که به طور معمول حدود 80 $-$100 خوانده شده را علامت. بهتر بازی هدست به طور طبیعی باید بهتر کیفیت صدای محکم ساخت و ساز (معمولا), بهتر مواد (یعنی فلز به جای پلاستیک) و واضح تر میکروفن و حتی بهتر است آنهایی که قابلیت چیزهایی مانند مفصل تنظیمات EQ شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن به ریز لحن تجربه خود را به عنوان به خوبی به عنوان 7.1 virtual surround sound. نمی تواند بیش از حد با آن ویژگی های اضافی, با این حال; در حالی که خوب اگر شما مایل به پرداخت برای آنها ضروری نیست و تا قیمت جک. می دانم آنچه شما نیاز به چوب به بودجه خود را تنظیم انتظارات خود را به انتخاب شما قیمت نقطه و شما نمی خواهد تا پایان با پشیمانی خریدار.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن