باستان میکروب مجازی Comic-Con و ذهن ترا درهم میشکنند اسپرم, بهترین Gizmodo داستان این هفته

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: تویی (در طول زمان); Joaquin سرمینتو (گتی ایماژ); بنیامین کوری (Gizmodo);

توسط DOSTEMANSALAM در 13 مرداد 1399
Clockwise from top left: Toei (Over-Time); Joaquin Sarmiento (Getty Images); Benjamin Currie (Gizmodo); Apu Gomes/AFP (Getty Images)
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: تویی (در طول زمان); Joaquin سرمینتو (گتی ایماژ); بنیامین کوری (Gizmodo); Apu گومز/AFP (گتی ایماژ)
تصویر: مختلف

پس جهان است که هر دو استعاره و در بعضی جاهابه معنای واقعی کلمه در آتش این روزها من جایگزین doomscrolling از طریق تغذیه با چیزی بیشتر سالم و بی خطر را برای حفظ در حال حاضر من همیشه لرزان روانی دولت: کشاورزی سیمز. خوب سعی افسرده اخبار, اما من می تواند شما را نمی شنوند وقتی که من 100+ ساعت در Stardew دره (نگاه I love Animal Crossingاما پس از چند ماه از قرنطینه من به شدت نیاز به یک تعطیلات از من مجازی جزیره بهشت).

تبلیغات

بنابراین تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که مردمی در Earther پنجه کشاورزی, همه چیز در این هفته. عمودی کشاورزیبه طور دقیق یک نوظهور از روش های است که می تواند انقلابی در تولید گندم اگر نیست آن را خیلی گران است. شما ببینید آن نیاز تن از روشنایی مصنوعی, راه بیش از سنتی افقی کشاورزی و ظاهرا مگر اینکه خلاقیت و نوآوری در انرژی خورشیدی را پایین آورد که به لایحه انرژی به طور قابل توجهی کشاورزی عمودی باقی خواهد ماند علمی تخیلی. در حال حاضر حداقل.

کاملا نامربوط اما هیچ کدام کمتر خوانده شده از Gizmodo تیم را در این هفته شکست چگونه اسپرم در واقع ممکن است کارشناسی ارشد از توهم نوری. ما تصور می کنیم که آنها شنا به اطراف آنجا که آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که آنها در حال بررسی در زیر میکروسکوپ. اما در حال حاضر فکر می کنم دانشمندان اسپرم در واقع ممکن است انجام شود معادل سه بعدی بند روال به جای. من به طور ناگهانی نوظهور احترام برای بچه های کوچک.

تبلیغات

در نهایت مردمی خوب در Gizmodo همچنین صحبت با کارشناسان به شکل از چگونه به پهلو کسانی که مزاحم عادات مانند ضربه زدن پا یا twirling موهای خود را در جوانه. به عنوان کسی که تمایل به کار کردن اضطراب خود را فقیر nailbeds من قطعا در زمان برخی از این وبلاگ مشاوره به قلب است.

اتمام این وبلاگ و مطلب زیر!

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن