سوپر نینتندو جهان پارک باز به تعویق افتاد با توجه به COVID-19

نینتندو/استودیو یونیورسال ژاپن YouTube استودیو یونیورسال' پارک در ژاپن طور آزمایشی بازگشایی ب

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399
Super Nintendo World theme park introduction
نینتندو/استودیو یونیورسال ژاپن YouTube

استودیو یونیورسال' پارک در ژاپن طور آزمایشی بازگشایی به بازدید کنندگان در ژوئن 8, اما این بدان معنا نیست که آن آینده سوپر نینتندو بخش جهان باز خواهد شد در زمان. NHK می گوید شرکت به طور نامحدود به تعویق افتاد نینتندو منطقه را برای اولین بار پس از اصل قصد پرت کردن دروازه های باز در اواخر ماه جولای. آن را نمی خواهد شما را به شنیدن که چرا: ماریو و خدمه به احتمال زیاد به افزایش تعداد بازدید کنندگان و این چیزی است که جهانی می خواهد در حالی که آن را در حال حاضر در تلاش برای حفظ حضور و غیاب با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت تنها اجازه می دهد بازدید کنندگان پارک از اطراف منطقه کانسای و به طور موثر کاهش تعداد بازدید کننده در نیم.

شما به احتمال زیاد نمی خواهد که به صبر طولانی برای بازدید هنگامی که آن را امن تلقی. ساخت و ساز سوپر نینتندو جهان است که تقریبا به پایان رسید به طوری که آن را واقعا فقط یک سوال از گرفتن همه روشن است. نه که شما به احتمال زیاد برای بازدید از هر زمان به زودی اگر شما زندگی می کنند در خارج از ژاپن است. هنگامی که مسافرت هوایی بسیار محدود است و اغلب محفوظ ضروری برای سفر, شما ممکن است مجبور به صبر کنید تا سال جدید شاهد پارک جدید در منطقه دست اول.

در این مقاله: استودیو یونیورسال استودیو یونیورسال ژاپن, سوپر نینتندو جهان, پارک, Covid-19, coronavirus بازی ها, تصویری بازی ها, نینتندو, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب