وحشی اپل بازو معیار به نظر می رسد

تصویر: جوانا Nelius (اپل)اپل توسعه دهندگان را ظاهرا شروع به دریافت خود اپل بازوی انتقال کیت و در حال حاضر چند

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399
Illustration for article titled A Wild Apple ARM Benchmark Appears
تصویر: جوانا Nelius (اپل)

اپل توسعه دهندگان را ظاهرا شروع به دریافت خود اپل بازوی انتقال کیت و در حال حاضر چند معیار تعداد کسانی که dev kits نیز به نظر می رسد در وحشی. خال خال توسط 9to5Macمعیار برای توسعه انتقال کیت به نظر می رسید به ظاهر در تست Geekbench با وجود محرمانه بودن سخت بند در توافق توسعه ممنوع که در حال اجرا معیار.

تبلیغات

بسیاری از چشم ها در حال رفتن به در هر معیار های منتشر شده جدید A12Z مصنوعی CPU در نظر گرفته شده برای macOS. در حالی که اپل نشان داد و آن را در WWDC آن را واقعا نمی ویترین عملکرد آن در سوپر ملموس راه. بیشتر تخمین ها در مورد عملکرد خود شده اند بر اساس A12Z Bionic تراشه موجود در آخرین, اپل, نرم افزار. اما شایعات نشان می دهد تراشه یکسان نیست. متاسفانه اپل نمی توان به جزئیات ساختاری تفاوت بین پردازنده یا نه.

تبلیغات

وجود دارد چند هشدارهای به این اعداد موجود در Geekbench. به نظر می رسد dev kits تنها در حال اجرا بر روی چهار هسته به جای شایعه دوازده که در دسترس خواهد بود در این محصول که آن را کشتیو من فرض آن چهار هسته عملکرد-اختصاصی هسته (محصول هنگامی که آن را به کشتی است که شایعه به هشت نفر از دوازده اختصاص داده شده به عملکرد).

اگر درست است پس از آن که می تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا dev kit نمرات پایین تر از اپل A12Z است: Geekbench است که از جمله چهار قدرت کارآمد هسته در اپل A12Z در حالی که اپل سیلیکون dev kit است کسانی که فاقد هسته. نمره بالا برای اپل جدید سیلیکون در زمان نوشتن این 844 برای تک هسته ای و 2958 برای muti-هسته ای, در حالی که یک 4th-gen iPad Pro به ثمر رساند 1118 برای تک هسته ای و 4726 برای چند هسته ای. اپل A12Z نیز در حال اجرا در یک فرکانس بالاتر, 2490 مگاهرتز نسبت به dev kits' 2400 مگاهرتز.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

9to5Mac می گوید که dev کیت در حال اجرا Geekbench 5 غیر بومی از طریق رشيد 2 که می تواند توضیح دهد این 'VirtualApple' moniker ذکر شده در زیر پردازشگر اطلاعات بخش—اما آن را عجیب و غریب Geekbench 5 در حال اجرا است از طریق رشيد 2 به عنوان در حال حاضر وجود دارد یک بازوی نسخه از آن را برای iPad. اما آی پد قابل اجرا در iOS در بازوی پس از آن ممکن است که Geekbench 5 هنوز هم نیاز به اجرا از طریق رشيد 2 دلیل وجود ندارد macOS بازوی نسخه از معیار نرم افزار است.

فراتر از اپل تیاو نزدیک ترین چیزی که ما باید نسبت به اتهام dev کیت در حال حاضر اینتل هسته به طور خاص به یک پردازنده Intel core i5-1038NG7 (4 هسته ای, 2000 مگاهرتز) از اواسط سال 2020 MacBook Pro. با توجه Geekbench 5 یکی از بالاترین تک-هسته نمرات است 1244 و یکی از بالاترین چند هسته ای نمرات است 4526. که پردازنده در حال اجرا 400 مگاهرتز کمتر در هر هسته از اپل بازوی dev kits است و همان تعداد هسته و در عین حال عملکرد آن فراز و نشیب پیش رو است. این می تواند به دلیل Geekbench 5 است بهینه سازی شده برای اپل سیلیکون در macOS. یا آن می تواند تواند به دلیل تفاوت در چگونه اپل ARM و اینتل پردازنده های اجرای دستورالعمل.

تبلیغات

آینده اپل پردازنده های ARM هستند و قرار است به souped تا نسخه از A12Z گفته 12 هسته با عملکرد هشت-هسته اختصاص داده شده که قطعا کمک خواهد کرد که اپل سیلیکون رقابت با اینتل و AMD. با قضاوت بر اساس این اعداد آن را به کسانی که نیاز بیشتری هسته. اولین بازوی مکینتاش به نظر می رسد باید تا پایان این سال, اما اپل هنوز هم به رفتن به رول جدید اینتل مدل ها حتی پس از آن شروع می شود انتقال و خود اینتل دستگاه باید پشتیبانی حداقل به مدت پنج سال از هم اکنون. بنابراین اگر شما به فکر گرفتن یک macOS دستگاه ممکن است هوشمند به آن را دریافت کنید.

می دانید چیزی در مورد عملکرد اپل جدید A12Z تراشه. شما می توانید به من از طریق ایمیل در jnelius@gizmodo.com و یا تماس با ما به صورت ناشناس از طریق SecureDrop.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب