آمازون فروشندگان با استفاده از ‘کلکسیونی’ label به طفره رفتن قیمت درآوردن قوانین

Hagerstown, MD, USA - June 2, 2014: Image of an Amazon packages. Amazon is an online company and is the largest retailer in the world.
jahcottontail143 via Getty Images

آمازون اقدامات لازم برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار نسبتا ساده راهحل. آستانه آموخته است که برخی از فروشندگان شخص ثالث هستند مارک محصولات به عنوان “کلکسیونی” برای فرار از آمازون خودکار کنترل قیمت. اینترنت خرده فروش این گزارش قیمت سقف است که به طور معمول و پا زدن در زمانی که یک محصول ذکر شده است به عنوان “جدید” اما سقف ظاهرا نمی kick با اقلام کلکسیونی. نیز وجود دارد بسیار نیست شفافیت در مورد کسانی که سقف یا نه.

تناقض گویی شده است در اطراف در حالی که به گفته فروشندگان. این واقعا یک مسئله قبل از COVID-19 گیر زمانی که رقابت نگه داشته و قیمت مناسب. در حال حاضر که با وجود تقاضای بالا و عرضه کم, فروشندگان بی پروا باید مشوق های بیشتری برای افزایش قیمت ها.

آمازون سخنگو talking به شرف نیست به طور مستقیم آدرس ضد درآوردن اقدامات است. این سخنگو گفت که فروشندگان تعیین قیمت خود را و که در آمازون به فروش می کشد که نقض سیاست های خود.

این ترک نخواهد کرد بسیاری از راضی ، مشتریان به وضوح از دست دادن اگر آنها در حال تلاش برای به دست آوردن دمبل و یا دیگر کالاها اما عدم شفافیت نیز می تواند آن را دشوار برای صادقانه تر فروشندگان که ممکن است نیاز به افزایش قیمت (مثلا برای جبران هزینه های) اما نمی خواهم به سفر آمازون سیستم های تشخیص.

در این مقاله: آمازون, اینترنت, Covid-19, کروناویروس, e-commerce, خرید, قیمت سنگ آهن در بازار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>