سونی برنامه ای برای تست نمونه های آن چشم انداز-S برقی خودرو در جاده های عمومی

ریچارد لای/Engadget Sony تعجب بسیاری از مردم در CES هنگامی که آن پرده برداری از یک نمونه اولی

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399
Sony Vision-S electric car
ریچارد لای/Engadget

Sony تعجب بسیاری از مردم در CES هنگامی که آن پرده برداری از یک نمونه اولیه ماشین های الکتریکی. این پیشنهاد در آن زمان قصد نیست برای چشم انداز-S برای استفاده در جاده های عمومی اما سریع به جلو شش ماه و آن را در واقع ممکن است آوردن ماشین به خیابان ها بعد از همه.

این شرکت نشان داد در یک ویدیو یوتیوب و توضیحات (از طریق Autoblog) که ماشین "وارد توکیو برای پیشرفت ما سنجش و فناوریهای صوتی. نمونه اولیه خودرو نیز در حال حاضر تحت توسعه عمومی جاده تست این سال مالی."

سونی گفت: این نمونه به نمایش گذاشتن آن تکنولوژی به تولید کنندگان خودرو. با این حال به نظر می رسد این شرکت علاقه مند است در واقع انجام کاری بیشتر با ماشین.

چشم انداز-S دارای دو موتور 200kW یکی در جلو و دیگری در عقب. آن را می توانید از 0-62 مایل در ساعت در 4.8 ثانیه و آن را به یک سرعت بالا از 149 مایل در ساعت. در آن زمان سونی نشان داد که آن را تا به حال سطح 2 خودمختار قابلیت های رانندگی به معنی آن می تواند رسیدگی به فرمان شتاب و شکستن اما یک راننده باید در جای خود را به کنترل در صورت نیاز. این شرکت گفت: Engadget در CES بود که علاقه مند به رسیدن به سطوح بالاتر از استقلال اما این لزوما یک مسئله فشار.

چشم انداز-S بسته بندی شده با 33 سنسور فعال مستقل رانندگی و سایر امکانات از قبیل شناخت مردم و آیتم های داخل و خارج. آن را می توانید تنظیم در تنظیمات برای مطابقت با تنظیمات از آنکه در داخل است. و چون این سونی وجود دارد تمرکز بر سرگرمی در ماشین. چشم انداز-S 360 واقعیت های صوتی با بلندگو در هر یک از چهار کرسی " هیدرستس. آن را به حال رابط کاربری نرم و صاف بیش از حد از جمله پانوراما صفحه نمایش لمسی.

چشم انداز-S قطعا توجه ما در ماه ژانویه اما در حال حاضر این احتمال وجود دارد که شاید روزی ما قادر خواهید بود به درایو چیزی که بیش از حد.

در این مقاله: خودرو الکتریکی electricvehicle, ev, سونی, چشم انداز-s, سدان, حمل و نقل, خودروهای, autonomousvehicles خودمختار, مفهوم, نمونه, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب