‘Alt254’ یک موبایل و کامپیوتر در سبک ماجراجویی که در آن شما بازی به عنوان یک صفحه

Alt254
تغییر نام استودیو

نسل بعدی از بازی است که تقریبا بر ما و ما تا به حال برخی از peeks در فوق العاده دقیق و واقع بینانه تصاویری برای آینده PS5 و Xbox سری X عناوین. ما به شما یک نگاه در برخی از بیشتر این پنج شنبه در ایکس باکس, بازی, ویترین. اما آینده بازی indie در حال رفتن در جهت مخالف با مینیمالیستی, چشم انداز — دارای رزولوشن فقط 21×26 پیکسل.

Alt254 اولین بازی از توسعه دهنده تغییر نام استودیو و آن را جوش هر عنصر را به یک پیکسل. شما کنترل یک مربع سیاه و سفید (که برای این بازی با نام ASCII code) به شما به عنوان کشف یک موبایل و کامپیوتر-esque جهان باز است که گفت: به عبارتند از “ویژگی های کلیدی و کنوانسیون های اکشن-بازی ماجراجویی.”

بخشی از این چالش (و سرگرم کننده) را در یادگیری چگونه همه چیز را در واقع کار می کند. همراه با رمز و راز و پازل چشم انداز خال خال با انواع مختلفی از دشمنان و حتی برخی از کارفرمایان است.

خنک آن مفهوم است که ما را به عقب به روز از آتاری ماجراجویی ، شما قادر خواهید بود برای بررسی Alt254 در بخار بعد از این تابستان.

در این مقاله: alt254, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, خبرگزاری مستقل, بازی مستقل, بازی indiegame, indiegames تغییر نام استودیو renamestudio بخار پیکسل هنر pixelart, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de