آدیداس و Allbirds تیم را سازگار با محیط زیست کفش

ilbusca via Getty Images کفش کتانی مارک های همکاری تمام وقت, اما آنها معمولا این کار را با ش

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399
Pila, Italy - April 17, 2011: Adidas three stripes on Adidas shoes blue box. Adidas AG is a German sports apparel manufacturer and parent company of the Adidas Group.
ilbusca via Getty Images

کفش کتانی مارک های همکاری تمام وقت, اما آنها معمولا این کار را با شرکت های خارج از صنعت کفش. آدیداس' آخرین تلاش مشترک هر چند شامل پایدار کفش ساز Allbirds و دو امیدواریم که برای ایجاد یک عملکرد بالا کفش کتانی در حالی که همچنین کاهش در انتشار گازهای گلخانه ای. آنها برنامه ریزی برای استفاده از Allbirds' چرخه عمر ابزار ارزیابی و آدیداس' کربن تجزیه و تحلیل به منظور تشخیص اینکه چگونه به بهترین کاهش دی اکسید کربن خروجی در حالی که حفظ استانداردهای عملکرد. تنظیمات به زنجیره تامین-از مواد به کارخانه برای حمل و نقل -- باید کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای باید به عنوان اعمال نفوذ بیشتر در منابع انرژی تجدید پذیر.

با توجه به آدیداس کربن از یک جفت از کفش های ساخته شده از مواد مصنوعی محدوده بین 11.3 و 16.7 کیلوگرم دی اکسید کربن. (کفش که با استفاده از چرم حتی رد پای بزرگتر.) Allbirds می گوید که آن را طول می کشد حدود 7.6 کیلوگرم CO2 برای تولید یک جفت از آن کفش به طور متوسط. با هم این دو شرکت امید آنها می تواند به ایجاد یک عملکرد بالا کفش فقط با دو یا سه کیلوگرم از انتشار گازهای گلخانه ای و در نهایت می خواهید به کاهش این تعداد به صفر است.

آدیداس ساخته شده است تلاش برای ایجاد محصولات سازگار با محیط زیست در گذشته است. در سال گذشته از آن پرده برداری Futurecraft حلقه در حال اجرا کفش است که ساخته شده از 100 درصد مواد قابل بازیافت و در سال 2016 آن را منتشر UltraBoost کفش ساخته شده از پلاستیک زباله حذف شده از اقیانوس. شرکت Yeezy تجاری است و همچنین کار بر روی یک مسدود ساخته شده از جلبک فوم. آدیداس وعده داده است به استفاده از تنها مواد بازیافت شده توسط 2024.

Allbirds' کل برند و در عین حال مبتنی بر پایداری. این شرکت با استفاده از مواد جایگزین مانند پشم و ضایعات نیشکر به جای چرم و یا پلی اورتان در آن کفش. اول آن در حال اجرا کفش درخت ادم خودنما منتشر شد در اواخر ماه گذشته بود و ستایش هم برای عملکرد خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن طراحی پایدار است که با استفاده از نیشکر تنها و اکالیپتوس فیبر بالا.

آن را تشویق به دیدن بسیاری از کفش کتانی مارک های کار به سمت توسعه پایدار در آینده است. (نایک به تازگی پرده برداری خط خود را از فضای هیپی کفش که عمدتا ساخته شده از تکه های از بطری های پلاستیکی, تی شرت و نخ.) امیدوارم آدیداس و Allbirds موفق هستند و برندهای دیگر می توانید به دنبال خود منجر شود.

در این مقاله: آدیداس allbirds سبز و پایدار, مد, پایداری, کربن, کفش ورزشی, مد, کربن, دی اکسید کربن, خنثی, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب