بهترین ارزان لپ تاپ Dell معاملات برای ماه آوریل سال 2020

در میان هزاران کامپیوتر علامت های تجاری است که امروز وجود دارد تنها چند را انتخاب کنید به عنوان نمادین و قابل

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399

در میان هزاران کامپیوتر علامت های تجاری است که امروز وجود دارد تنها چند را انتخاب کنید به عنوان نمادین و قابل تشخیص به عنوان Dell. این شرکت در خط مقدم از مصرف کننده PC انقلاب در 1990s شده است و ساخت ماشین آلات برای دانشجویان و متخصصان و علاقهمندان به بازی برای چندین دهه در حال حاضر هنوز این چاشنی شجره متوقف نشده دل از طراحی برخی از بهترین و زیبا ترین برش لبه لپ تاپ طرح های موجود در سال 2020 (که شامل چند از مورد علاقه ما مانند فوق العاده Dell XPS 13). شما همچنین می خواهید به طور منظم پیدا Dell در میان بهترین لپ تاپ معاملات تقریبا در طول سال.

که با توجه به این واقعیت است که دل اجرا می شود مکرر فروش در طول سال است و بنابراین اگر شما پس از یک ارزان Dell لپ تاپ وجود دارد به ندرت در یک زمان بد برای خرید یک. اغلب وجود دارد بسیاری از آنها را به انتخاب از طریق هر چند (دل است که بسیار محبوب با نام تجاری) پس به شما صرفه جویی در برخی از زمان ما و در حال حاضر طبقه بندی شده اند از طریق بزرگ خرده فروشان آنلاین به شما یک لیست از بهترین لپ تاپ Dell معاملات در دسترس در حال حاضر از بودجه دوستانه اسب های کاری 2-در-1s و بیشتر.

امروز بهترین لپ تاپ Dell معاملات

  • Dell Inspiron 11 3000 2-در-1 لپ تاپ$280, شد $355
  • Dell Inspiron 15 5000 لپ تاپ$450, به 650 دلار
  • Dell Inspiron 14 5000 2-در-1 لپ تاپ600 دلار بود $700
  • دل G3 لپ تاپ$850, $بود 905
  • Dell XPS 13 لپ تاپ$980, $بود 1,008

Dell Inspiron 11 3000 2-در-1 لپ تاپ – $280 بود $355

Dell laptop deals - Inspiron 11 3000 2-in-1

اگر شما به دنبال برای در مورد ارزان ترین لپ تاپ Dell شما می توانید پیدا کردن در حال حاضر — و 2-در-1 تبدیل خوانده شده در آن — پس از آن 11 اینچی Inspiron 11 3000 باید ابتدا که خارش. این no-frills PC قابل اجرا بر روی پردازنده A9 CPU با Radeon R5 گرافیک 4GB RAM و 64 GB از ذخیره سازی فلش. آن را به مجموعه ای از جهان در آتش از نظر عملکرد بازی یا آزمون معیار اما آن را به اندازه کافی آب برای کار اساسی و مرور وب با طراحی براق به بوت.

در این قیمت فروش $280 (از آن قیمت از $355) این Inspiron 11 3000 جامد ارزان لپ تاپ Dell برای زمانی که شما بر روی بروید و خود را کوچکتر فرم و صفحه نمایش لمسی آن را یک سفر بزرگ کامپیوتر است که شما می توانید استفاده به عنوان بزرگ تبلت. در 64GB ذخیره سازی کمی کم خونی برای شما پس از آن شما می توانید ارتقاء به 128GB مدل 50 دلار بیشتر و هنوز هم صرفه جویی در $75.

Dell Inspiron 15 5000 لپ تاپ – $450 بود $650

Dell laptop deals - Dell Inspiron 15 5000

اگر از سوی دیگر شما می خواهید یک اندازه کامل لپ تاپ 15 اینچ که هنوز حلقه در کمتر از 500 دلار به Inspiron 15 5000 یکی از بهترین لپ تاپ Dell معاملات در لیست ما است. خود AMD Ryzen 5 2500U CPU و 8GB RAM به اندازه کافی خوب هستند به طور کلی برای استفاده روزانه و آن روح 256GB solid state drive به شما می دهد ذخیره سازی اضافی برای برنامه ها و فایل ها. CPU ساخته شده است در کارت گرافیک Radeon وگا 8 گرافیک قدرت پردازش و همچنین ارائه برخی از آب اضافی برای نور بازی.

با 15.6 اینچ صفحه نمایش HD این یکی از مقرون به صرفه ترین استاندارد اندازه ویندوز لپ تاپ شما را پیدا کنید در حال حاضر. 200 دلار تخفیف را از قیمت عادی می زند این ارزان لپ تاپ Dell کردن فقط $450 در حال حاضر.

Dell Inspiron 14 5000 2-در-1 لپ تاپ – 600 دلار بود $700

How to build a remote office with Dell

این Dell Inspiron 14 5000 ترکیبی از راحتی و قابلیت حمل از یک صفحه نمایش 14 اینچی با تطبیق پذیری 2-در-1 صفحه نمایش لمسی طراحی شده است. این مدل می آید لود شده با یک پردازنده اینتل Core i5-8265U پردازنده همراه با 8GB DDR4 RAM و یک 256GB solid state drive که بسیار قابل احترام هستند مشخصات برای هیچ و بی معنی یابو ویندوز PC.

آن را هنوز هم موفق به خیلی ارزان Dell لپ تاپ بیش از حد: 100 دلار پس انداز شما اجازه می دهد نمره Dell Inspiron 14 5000 2-در-1 برای 600 $در حالی که این معامله به طول می انجامد.

دل G3 لپ تاپ – $850 بود $905

Playing Fortnite on a laptop
Nate برت/Digital Trends

رفته اند روز هنگامی که شما تا به حال به پرداخت یک دست و یک پا قادر به لپ تاپ با سخت افزار به رقیب خود همتایان دسکتاپ: برخی وجود دارد بسیار چشمگیر ارزان Dell لپ تاپ امروز که به رخ کشیدن تقویت پردازنده و کارت گرافیک گسسته و دل G3 یکی از آنها است. این یکی اجرا می شود 9-gen Intel Core i5-9300H پردازنده همراه با یک کارت گرافیک GeForce GTX 1650 GPU (یکی از Nvidia جدید 16-کارت های سری و در این میان بهتر 1080p-capable gpu ها در حال حاضر) و همراه با یک روح 128GB SSD به علاوه بزرگ 1TB HDD برای تمام مسائل خود را.

برای کمتر از 900 دلار 15.6 اینچی Dell G3 یکی از بهترین ماشین آلات, شما می توانید باقی می ماند و مورد علاقه ما بودجه لپ تاپ. یک $55 تخفیف قیمت آن می زند این دل ارزان لپ تاپ را به 850 دلار در حال حاضر است.

Dell XPS 13 لپ تاپ – $980 بود $1,008

Dell XPS 13 به مدت طولانی برگزار شد در محل ما "مورد علاقه" لیست ارائه فقط در مورد همه چیز شما می خواهید در یک مدرن ultrabook. این ویژگی های مدل a 10-gen Intel Core i5 CPU 4GB 3733MHz DDR4 RAM و 256 GB SSD در حالی که آن 13.3 اینچ 1200p Full HD+ صفحه نمایش بازدید یک نقطه شیرین در اندازه اگر شما فکر می کنم 11-inch لپ تاپ خیلی کوچک است اما یک استاندارد 15 اینچ صفحه نمایش است بیش از شما نیاز دارید (و یا می خواهید برای حمل در اطراف در تمام طول روز).

در عین حال با وجود آن قاب باریک و سبک وزن Dell XPS 13 را ارائه می دهد عمر باتری بزرگ. هنوز هم بهتر است این لپ تاپ Dell معامله که به شما می دهد یک $28 تخفیف — نه یک پس انداز به اندازه کافی برای دست کشیدن XPS 13 به زیر 1000 $برای یک مدت زمان محدود.

چگونه به انتخاب یک لپ تاپ Dell

به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان کامپیوتر در این سیاره دل لپ تاپ اجرا حیطه از نظر مشخصات, ویژگی ها, طرح های سنتی, لپ تاپ بازی, لپ تاپ 2-در-1s و غیره.), و قیمت امتیاز. اگر شما یکی از بسیاری از کسانی که با استفاده از یک لپ تاپ در هر روز و سپس این احتمالا شما نیست اول کاری وقتی که می آید به خرید برای یکی حتی پس از شما در تنظیم بودجه هر چند شما ممکن است پیدا کردن که هنوز هم وجود دارد یک تن از مدل های مختلف از چپ به مرتب کردن بر اساس از طریق.

پس از تعیین چقدر شما می خواهید به صرف شما نیاز به محدود کردن چه سبکی از Dell لپ تاپ شما می خواهید. تبدیل خوانده شده 2-در-1s شده اند به اندازه کافی محبوب است که وجود دارد مقدار زیادی از این بود برای ارزان امروز, اما اگر شما می خواهید یک لپ تاپ است که همچنین می توانید برخی از بازی شما در حال رفتن به پرداخت بیشتر برای آن سخت افزار اضافی. آیا شما می خواهید یک صفحه نمایش 1080p یا 720p به اندازه کافی خوب ؟ آیا شما نیاز به یک SSD? آیا شما نیاز به حافظه بیشتر از استاندارد 4GB-8GB است که شما معمولا پیدا کردن لپ تاپ ارزان? همه این پیشرفت ها را به طور طبیعی افزایش قیمت.

تصمیم می گیرید آنچه شما نیاز دارید, چه زنگ ها و سوت (مانند صفحه لمسی و یا 2-در-1 قابلیت) شما می توانید بدون زندگی می کنند چه انتظار از یک لپ تاپ در محدوده قیمت خود را و نگاهی به زمان برای پیدا کردن یک لپ تاپ Dell معامله – و شما نباید تا پایان نا امید با خرید خود را.

فراموش Dell لپ تاپ بلوتوث ؟

بلوتوث فقط در حال رشد در محبوبیت و تقریبا همه مدرن Dell لپ تاپ های با این اتصال. این اجازه می دهد تا شما را به همگام سازی لپ تاپ خود را به صورت بی سیم با بسیاری از بلوتوث-دستگاه قادر به محبوب ترین است که با توجه به استفاده از کامپیوتر در حال هدفون بی سیم, به دنبال بلندگوهای بلوتوث. اما جدی مقرون به صرفه-شکارچیان باید آگاه باشند که بسیاری از ارزان Dell, لپ تاپ, ممکن است مدل های قدیمی تر (به خصوص در زیر$500 براکت) بنابراین مطمئن شوید که به بررسی مشخصات ذکر شده به مطمئن شوید که یکی از شما کردم چشم خود را بر روی بلوتوث اگر آن چیزی است که شما نیاز دارید.

در حال Dell, لپ تاپ خوب برای بازی?

شما می توانید از لحاظ فنی بازی بازی در فقط در مورد هر کامپیوتر اما خاص کامپیوتر قابلیت به طور طبیعی رفتن به پایین آمدن به سخت افزار آن – و مقدار زیادی از Dell لپ تاپ, آیا در واقع اسب بخار لازم برای بازی. حق بیمه لپ تاپ مانند XPS خط حتی کسانی که بدون گسسته gpu ها دارای پردازنده قادر به دست زدن به برخی از نور gaming; نیز وجود دارد برخی از جامد ارزان لپ تاپ معاملات به توان در دل ورود و سطح میانی G-سری لپ تاپ ها به عنوان به خوبی به عنوان آن بالا پایان لپ تاپ Alienware آمده است که بسته بندی آخرین کارت های گرافیک.

فراموش Dell لپ تاپ های با Microsoft Word?

مایکروسافت ورد است که بخشی از مجموعه اداری که مبتنی بر اشتراک پرداخت می شود نرم افزاری است که به طور معمول شامل نمی شود خود را با کامپیوتر. برخی از Dell لپ تاپ را شامل رایگان Office 365 محاکمه و ویندوز 10 نیز همراه با کلاسیک WordPad برنامه اگر همه شما نیاز است یک کلمه ساده پردازنده. اگر لپ تاپ خود را شامل نمی شود Office 365 و شما نمی خواهید به پرداخت اشتراک ماهانه برای آن و سپس شما همیشه می توانید سعی کنید یکی از بسیاری از گزینه های.

در حال Dell, لپ تاپ, ضد آب?

طور کلی هیچ لپ تاپ ها واقعا ضد آب است. برخی از "مقاومتی" مدل های مانند کسانی که ساخته شده برای ارتش و پلیس ممکن است برخی از ویژگی مقاومت در برابر آب, در حالی که دیگران ممکن است صفحه کلید سوراخ زهکشی است که جلوگیری از نشت از آسیب رساندن به مدارات زیر. که گفت: هیچ Dell لپ تاپ و لپ تاپ در همه حتی اپل آنهایی که ضد آب هستند. نگه داشتن کامپیوتر خود را به دور از نوشیدنی.

فراموش Dell لپ تاپ های دارای پورت HDMI?

HDMI (مخفف "بالا تعریف رابط چند رسانه ای") تبدیل شده است و غالب استاندارد برای تلویزیون و صفحه نمایش کامپیوتر اتصال. که تا حد زیادی بدهکار به راحتی خود را به عنوان HDMI حمل با کیفیت بالا سیگنال های صوتی و تصویری در سراسر یک کابل تک و تنها با یک اتصال نافی نیاز به آن سه جانبه A/V کابل از سال گذشته است. همانطور که با اتصال بلوتوث تقریبا تمام رایانه های شخصی مدرن از جمله ارزان Dell لپ تاپ با پورت HDMI, اما (با بلوتوث) شما هنوز هم می خواهید به بررسی مشخصات ذکر شده مطمئن شوید. اگر شما برنامه ریزی برای اغلب اتصال لپ تاپ خود را به یک صفحه نمایش خارجی و سپس شما همچنین ممکن است بخواهید به بهار برای یکی با آخرین HDMI 2.1 سازگاری.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب