جیک پل سوگند او نبود غارت تنها بودن خود را معمول انت خود

عکس: غنی خشم (گتی ایماژ)برجسته vlogger جیک پل (به اشتباه با خود به همان اندازه نفرت انگیز برادراین ادم سفیه و

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399
Illustration for article titled Jake Paul Swears He Wasnt Looting, Just Being His Usual Shitty Self
عکس: غنی خشم (گتی ایماژ)

برجسته vlogger جیک پل (به اشتباه با خود به همان اندازه نفرت انگیز برادراین ادم سفیه و احمق در پشت بدنام "جنگل خودکشی" تصویری) فرود آمد در آب داغ دوباره این آخر هفته. چند کثیرالانتشار ویدئوها در Instagram و توییتر را به او نشان دهد و دوستان خود را در آریزونا بازار در حالی که غارت در حال وقوع است که اگر آن را معلوم نیست از این فیلم که آیا آنها شرکت خود را.

تبلیغات

روز یکشنبه پل مشترک بیانیه ای در توییتر انکار است که او و یا خدمه خود را در غارت رفتن در اطراف آنها در این ویدئو.

"برای اینکه کاملا روشن نه من و نه هر کسی که در گروه ما مشغول بود و در هر غارت و یا خرابکاری" او گفت:. "ما فیلم برداری همه چیز ما در تلاش برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما و جلب توجه بیشتر به خشم احساس در هر محله ما سفر از طریق ما به شدت مستند نه جذاب است."

تبلیغات

او اضافه کرد که او و دوستان او فیلمبرداری شد و مسالمت آمیز اعتراض در طول روز به مردم در سراسر کشور و در سراسر جهان خواستار عدالت برای جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه در حالی که او gasped به نفس به عنوان اسیر در تصویری توسط اطرافیان. در برخی از نقطه در طول این تظاهرات افسران پلیس, اسپری پل و خدمه خود را با گاز اشک آور او ادعا کرد که در روز یکشنبه در بیانیه ای.

اما پولس توضیح تنها باعث بیشتر سوالات و غرب از منتقدان آنلاین به خصوص در مورد انتخاب خود اختصاص خیلی فیلم به غارت و خرابکاری در حال رفتن به عنوان بسیاری از تظاهرات رخ داده در منطقه در آن زمان است. و حتی بدون شرکت شخصا پل هنوز بهره به طور غیر مستقیم از ناآرامی تبدیل آن به محتوای برای سرگرم کردن خود 20 میلیون یوتیوب مشترکین.

تبلیغات

که اعطا نمی باشد غیر قانونی است. اما از آن است که فوق العاده ناخالص برای سفید میلیونر و دیگر دوستان ثروتمند را امتحان کنید و با استفاده از یک سیاه زندگی موضوع اعتراض برای نفوذ. یک منتقد اقدامات خود را به نام "مظهر سفید نر امتیاز" و او را متهم کرد "ایجاد هرج و مرج فقط به محتوا."

آن را نمی خواهد اولین بار پولس سعی اهرم برجسته خبرها در مورد درد و رنج انسان را به سوخت برای خود نام تجاری آنلاین. پس از وحشتناک 2018 مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا او در زمان استراحت از کانال های معمول خطرناک antics به صحبت با بازماندگان و پیشنهاد خود را در مدرسه تیراندازی (در اصل آنها بد است و باید متوقف شود. حکیم حکمت واقعا).

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب