فعالان می گویند #BlackoutTuesday پست رقیق کردن معترضان پیام

هزاران نفر از کاربران رسانه های اجتماعی ارسال شده تصاویر سیاه و سفید در روز سه شنبه به صدای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش — اما فعالان هشدار داد که به خوبی معنی حامیان آنها ناخواسته خاموش کردن واقعی معترضان.

#BlackoutTuesday شروع در صنعت موسیقی با برچسب رکورد بزرگ مانند کلمبیا بود از دوستان خود ايميل و جمهوری سوابق آنها اعلام خواهد توقف عملیات برای روز ایستاده با معترضان خواستار عدالت بعد از کشتن جورج فلوید در دست مینه سوتا ،

به زودی دیگر انجمن موسیقی شرکت هایی مانند Spotify موسیقی اپل و ساوندکلاود پیوست و هشتگ جنبش گسترش فراتر از دنیای موسیقی.

اما شده است وجود دارد ناخواسته عوارض پشتیبانی: هشتگهای مانند #BlackLivesMatter که متصل به پست مورد خاموشی سه شنبه شده اند غرق کردن با تصاویر تیره مربع.

BlackoutTuesday on Instagram
این #BlackLiveMatter برچسب شده است آب گرفتگی با تصاویر سیاه و سفید.

“اگر شما فراموش #BlackoutTuesday در Instagram استفاده از هشتگ #blacklivesmatter و یا هر یک از آنهایی که دیگر مردمی هستند که با استفاده از اطلاعات” هشدار داد و فعال کمپین صفر بنیانگذار بریتنی Packnett کانینگهام “آن چیزهائی که تمام اطلاعات مهم و اتصال است.”

معترضان استفاده کرده اند #BlackLivesMatter و مشابه هشتگ به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان آنها نشان می دهد اما سیل از تصاویر سیاه و سفید بود و توسط Twitter و Instagram الگوریتم و شلوغ جستجوها برای کسانی که هشتگهای.

دیگران استدلال می کنند که هشتگهای می تواند شرکت تصمیم گرفتند که توسط کسانی که مخالف معترضان و برخی از فشار بر کاربران برای تقویت صدای مردم رنگ و یا آموزش خود را به جای.

سه شنبه صبح, برخی از سیاه و سفید زندگی توجه هواداران بود و حتی با استفاده از الگوریتم در برابر مخالفان. برخی از حامیان شروع ضعیف پست های خود را با هشتگ مانند #SecondAmendment و #WomenForTrump باعث آن جستجوها به سیاه نیز هست.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>