اکتیویژن به تعویق انداختن جدید فصل ندای وظیفه جنگ و Warzone

اکتیویژن با تاخیر در فصل آینده از Call of Duty: Modern Warfareآن نبرد رویال جزء Warzoneو تلفن همراه همتای Call of Duty: تلفن همراه به طور نامحدود. اعلام می آید در مدت کوتاهی پس از سونی گفت که قرار دادن پلی استیشن 5 رونمایی در کشور چنگ زدن با سراسر کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید توسط افسر پلیس درک چوین در مینیاپولیس, مینه سوتا.

“در حالی که همه ما منتظر پخش فصل جدید از جنگ های مدرن, Warzone و Call of Duty: تلفن همراه در حال حاضر زمان” یک بیانیه اکتیویژن منتشر شده در توییتر می خواند.

اکتیویژن نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه جزئیات و تا زمانی که راه اندازی شده است به تعویق افتاد. فصل چهار از Call of Duty: Modern Warfare در ابتدا میله میله به لگد کردن این چهار شنبه, ژوئن 3 و آوردن انواع جدید محتوا مانند سلاح, پوست, و بیشتر.

“ما در حال حرکت به راه اندازی جنگ های مدرن فصل 4 و Call of Duty: تلفن همراه فصل 7 به بعد تاریخ. در حال حاضر وقت آن است برای کسانی که سخن گفتن از برابری و عدالت و تغییر دیده می شود و شنیده می شود” این شرکت اضافه شده است.

این معلوم نیست که آیا بیشتر gaming studios به دنبال خواهد داشت سونی و اکتیویژن در روزهای آینده. یکی از مهمترین و بسیار انتظار عناوین Naughty Dog عاقبت از آخرین از ما برنامه ریزی شده است برای زمین در ژوئن 19. اما وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا آن را به تعویق خواهد افتاد فقط رتبهدهی نشده است در این بیانیه توییتی توسط Naughty Dog که در آن عهد ایستادگی در همبستگی علیه نژادپرستی و بی عدالتی است.

در اوایل این هفته در تاریخ 1 ژوئن هنر الکترونیک گفت: این تعویق انداختن آن Madden NFL 21 راه اندازی رویداد.

“ما بار دیگر به بحث فوتبال با شما. به دلیل این است که بزرگتر از یک بازی بزرگتر از ورزش و نیازهای همه ما به هم ایستاده و متعهد به تغییر” نوشت: EA در بیانیه ای که در توییتر.

گوگل ابراز نگرانی های مشابه در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که آن را اعلام آن به تأخیر انداختن بتا راه اندازی و ویترین مجازی اندروید, 11. “ما هیجان زده به شما بگویم بیشتر در مورد آندروید 11 اما در حال حاضر زمان به جشن می گیرند. ما در حال به تعویق انداختن ژوئن 3rd, رویداد ها و نسخه بتا. ما خواهید بود با بیشتر بر روی آندروید 11 به زودی” شرکت رسمی dev حساب نوشت: در یک صدای جیر جیر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>