خرید رپورتاژ

Woman wearing headphones playing video games late at night
Markets news via Getty Images

از آن زمان چند ماه اما شما در نهایت می توانید ببینید چه سر و صدا است در مورد DTS پیشرفته هدفون صدا در ایکس باکس یکی از کنسول ها — اگر شما یک adopter اولیه. آخرین آلفا جست و خیز پیش رو آزمون آزاد (از طریق ویندوز مرکزی) برای ایکس باکس خودی می افزاید: گزینه ای برای نصب صدای DTS بی بند و بار, برنامه و نتیجه DTS:X برای هدفون پشتیبانی می کند. شما باید برای دریافت مجوز به تلاش بی بند و بار (که خوشبختانه رایگان برای کل آزمون پرواز دوره) اما این باید به شما یک طعم و همهجانبه بیشتر هدفون های صوتی به خصوص در بازی با فضایی صدا پشتیبانی می کند.

آلفا جست و خیز پیش رو بسیار زود دعوت-تنها حلقه پس از آن ممکن است برخی از زمان قبل از شما می توانید سعی کنید این حتی اگر شما یک ایکس باکس خودی. آیا می شود جای تعجب نیست اگر وجود اشکالات بیش از حد. اگر شما بخشی از این گروه هستند و در حال حاضر به زندگی با این خصلت هر چند این می تواند به شما پیچیده تر صدا بدون اینکه دیگران را در خانواده به اشتراک گذاشتن تجربه.

در این مقاله: Xbox One, XBOX, XBOX One X, Xbox One S, DTS:X DTS Sound بی بند و بار, کنسول بازی, بازی های ویدئویی, صوتی, هدفون, Microsoft, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im