اپل بزرگ نطق اصلی WWDC آمده و رفته همه از طریق یک رویداد مجازی در 22 ژوئن. در میان اطلاعیه های iOS 14, انتقال دور از اینتل تراشه بر روی مک خود را و خیلی بیشتر. آنچه که از دست رفته ؟ خوب هر نوع سخت افزار. شایعات در مورد AirPods استودیو هدفون یا دوباره طراحی مانیتور روشن نمی کردن. به جای تمرکز بیشتر بر روی تغییرات نرم افزار در سراسر همه از اپل اکوسیستم.

شما می توانید rewatch کلیدی در بالا و یا مطالعه کردن دور تا از اطلاعیه های زیر کلیک کنید.

اپل لگد کردن WWDC با امید برای برابری

اپل شروع آن نطق اصلی WWDC با یک پیام خاص در شمول در نور از مرگ جورج فلوید ساخته شده است که سرفصل های ملی. اپل مجددا تعهد خود را به آموزش و پرورش اقتصادی برابری و عدالت کیفری. این شرکت همچنین معرفی جدید کارآفرینی نویسنده اردوگاه برای توسعه دهندگان. “ما متعهد به عنوان نیرویی برای تغییر” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت.

اپل همچنین تشکر بهداشت و درمان کارگران را برای کار خود را در میان بهداشت جهانی بیماری همه گیر.

“چالش های بزرگی است و ملاقات با خلاقیت بزرگ” کوک گفت که او لگد اجتماعی فاصله WWDC که جریان از مکان های مختلف.

iOS 14

اپل در حال ساخت آن را آسان تر برای پیدا کردن برنامه های خود و اطلاعات از صفحه اصلی خود را. برنامه کتابخانه است که یک فضای جدید در پایان از صفحه نمایش خود را که صفحات به طور خودکار تنظیم برنامه های خود را در آسان به حرکت, مشخصات اپل گفت.

یک تغییر بزرگ نیز به ویدجت که در حال حاضر می آید در اندازه های مختلف برای داده های مختلف نیاز دارد. به این ترتیب, شما می توانید مقدار مناسب از اطلاعات برای هر یک.

ویدجت همچنین می توانید در حال حاضر قرار داده شده در صفحه اصلی در کنار برنامه های. نیز وجود دارد یک ویجت جدید گالری را انتخاب کنید از تمام ابزارک های موجود.

به چند کاره هستند و خود را سرگرم, سیب, نیز, آوردن تصویر-در-تصویر تصویری به تصویری نرم افزار اجازه می دهد تا شما را به ادامه بازی در پس زمینه.

سیری است که گرفتن به روز رسانی در نظر گرفتن فضای کمتر در UI. Siri استفاده می شود برای دیکته و گفتار-به-متن در حال حاضر خواهد شد به کار گرفته شده در دستگاه برای حفظ حریم خصوصی بیشتر. جدید ترجمه برنامه همچنین اهرم سیری برای ترجمه. ترجمه آثار جدید در صورت مکالمه هنگامی که شما حرکت می کند آن را به مکالمه views.

به روز رسانی به پیام کمک خواهد کرد که iOS 14 تا کاربران را به نگه دارید تا با پیام اجازه می دهد تا شما را به پین پیام به بالای لیست خود را همراه با یک عکس زیبا از فرستنده. در حال حاضر شما می توانید انجام دهید خطی پاسخ به ماندن پیگیری, پیام, و شما همچنین می توانید هشدار جدید پیام با اشاره. در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای هشدار در پیام های گروهی تنها زمانی که شما ذکر شده!

نقشه خواهد شد در حال حاضر با راهنماهای بنابراین شما می توانید آخرین توصیه و کشف مکان های جدید هنگامی که شما در خارج و در مورد. حمل و نقل عمومی و پیاده روی در حال حاضر گزینه های پیوست توسط مسیرهای دوچرخه سواری برای کمک به شما در اطراف بر روی دوچرخه خود را بر روی دوچرخه خطوط راه ها و جاده ها. آن را نیز طول می کشد ارتفاع به حساب همراه با آرام و جاده های شلوغ ، شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای جلوگیری از پله ها به خوبی در راه خود را. نیز وجود دارد یک EV مسیریابی حالت الکتریکی صاحبان خودرو با شارژ متوقف می شود و مسیر شما را به سازگار شارژر برای ماشین شما!

اپل نیز به آن ماشین تجربه با یک کلید دیجیتال به نام کلید ماشین. با کلید ماشین وسیله نقلیه خود را می تواند قفل و شروع خود را با آی فون با تشکر از NFC اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید و گوشی خود را برای باز کردن کلید خود را.

این کلید ها امن تر از کلید فیزیکی اپل گفت و کلید های دیجیتال می تواند به اشتراک گذاشته شده با دوستان و خانواده. آن خواهد رسید اولین بار در اولی اما اپل گفته است که کار بر روی استاندارد با گروه های صنعت. اپل گفت: کلید ماشین در دسترس خواهد بود در iOS 14 اما همچنین کار بر روی دستگاه های در حال اجرا در iOS 13 و همچنین از طریق به روز رسانی نرم افزار.

آن است که کار بر روی یک U1 تراشه برای اتصال به شما اجازه می دهد برای باز کردن ماشین خود را با تلفن خود را در کیسه خود را در آینده بنابراین شما لازم نیست که گوشی خود را اگر شما دست خود را کامل.

اپل معرفی AppClip است که بخش کوچکی از یک برنامه که نور سریع و آسان برای کشف. شما می توانید راه اندازی نرم افزار کلیپ از صفری, پیام, نقشه, NFC, برچسب ها, کدهای QR و یا جدید اپل AppClip کد. اپل نشان داد AppClip کار با Yelp از برای ایجاد یک برنامه برای هر رستوران.

جزئیات بیشتر در مورد تمام تغییرات آینده به iOS 14.

iPadOS

اپل گفت که این ابزارک از iOS 14 خواهد ساخت راه خود را به اپل و سیستم عامل.

عکس ها اخذ خواهد شد یک به روز رسانی بزرگ. عکس ها باقی خواهد ماند و جلو و مرکز و کش رفتن نوار کناری اجازه خواهد داد که شما برای به دست آوردن کنترل بیشتر و گزینه های اما می تواند پنهان دور زمانی که مورد نیاز نیست. این نوار که با این نسخهها کار مانند آن را در مک نیز از آمدن به برنامه های دیگر مانند یادداشت تقویم و بیشتر. اپل قطعا ساخت آن, اپل, سیستم عامل, نرم افزار برای بیشتر بزرگسالان, مک, مانند, احساس, ساخت آن را بیشتر از یک ابزار حرفه ای.

جمع و جور سیری طراحی در iOS 14 نیز در آینده به iPad و سیستم عامل. اپل همچنین آوردن این ایده به آن هشدار از طریق تماس با یک جمع و جور تر صفحه نمایش هنگامی که یک تماس می آید در تماس قطع نکنید آنچه شما انجام می دهند.

جستجوی جهانی شدن است یک به روز رسانی بزرگ به عنوان به خوبی. این تجربه شده است و دوباره طراحی از زمین تا به کار مانند نور افکن بر روی مک. اپل امیدوار است این جستجوی جدید خواهد بود که تنها مقصد برای شما کار می کند بهتر از حتی یک نرم افزار لانچر.

جدید اپل مداد که در آینده به iPad خط ناخوانا است که اجازه می دهد تا شما را به نوشتن آنچه شما می خواهید برای جستجو به جای پک دور از صفحه کلید و یا نوع. اگر شما نیاز به جستجو در سافاری استفاده از اپل خود را با مداد و شروع به تند به قسمت جستجو. اپل گفت که این آثار در هر فیلد متنی و خود را به خط ناخوانا را تبدیل به متن تایپ شده. این کار می تواند با زبان های دیگر نیز هست. خط ناخوانا می تواند شناسایی و آدرس و شماره تلفن و بیشتر.

هنگامی که شما در یادداشت شما می توانید انتخاب خود را از متن نوشته شده و تبدیل آن به نوع متن را به عنوان به خوبی.

AirPods به روز رسانی

اپل به روز رسانی AirPods با ویژگی های جدید از جمله های فضایی برای AirPods Pro. جدید الگوریتم کمک مستقیم صوتی به گوش خود فضایی شبیه به چگونه شما شنیدن صدا در سینما. اپل با استفاده از ویژگی های سخت افزاری مانند ژیروسکوپ و تلفن خود را داده های حسگر به درک چگونه صدا حرکت می کند در رابطه با چه چیزی شما را ببینید. نتیجه یک تجربه صدای فراگیر است که نگه می دارد شما در وسط از عمل, اپل گفت. آن را با این نسخهها کار با 5.1, 7.1 و Dolby Atmos کدگذاری فایل های.

علاوه بر این AirPods را پشتیبانی جدید handoff ویژگی اجازه می دهد شما را به انتخاب کنید تا به موسیقی خود را گوش دادن جلسه به شما به عنوان سوئیچ بین دستگاه های.

اطلاعات بیشتر در مورد پیشرفت های جدید در حال آمدن به AirPods.

اپل دیده بان و watchOS 7

اپل آوردن بیشتر و غنی تر عوارض برای اپل دیده بان ساخت آن را آسان تر برای پیگیری تناسب اندام و سلامت است. با WatchOS 7 اپل نیز ساخت آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را سفارشی چهره با چهره های. وجود دارد سرپرستی چهره و همچنین, اگر شما نمی خواهید به راه اندازی خود را پخش.

برای به اشتراک گذاشتن یک صورت است که شما خودتان ایجاد شما می توانید مطبوعات طولانی بر روی صورت, انتخاب یک تماس برای به اشتراک گذاشتن با و آمار ارسال و اپل گفت.

دوچرخه سواران هم اکنون می توانید دریافت به نوبه خود توسط نوبه خود جهت برای دوچرخه سواری جهت با گزینه های برای پیاده کردن و راه رفتن خود را mount و یا پله ها را به زمان اگر شما می خواهم.

تمرین برنامه هم اکنون می توانید آهنگ جدید و سرگرم کننده تمرین قلبی — رقص! رقص با استفاده از سنسور فیوژن مختلف جمع آوری داده های حسگر به شکل رقص خود را سبک و ترکیبی از این با قلب رای داده است. نیز وجود دارد که تابع قدرتی و استراحت تمرین ردیابی. همه این فعالیت برنامه برای دریافت یک نام جدید به عنوان: تناسب اندام.

اپل همچنین آوردن ردیابی خواب به تناسب اندام است. برای کمک به شما در رسیدن به رختخواب در زمان وزش پایین صفحه نمایش یک صفحه نمایش بر روی تلفن خود را برای دریافت شما آماده برای خواب. در خواب حالت صفحه نمایش خود را خاموش خواهد شد. و وقتی که آن زمان برای بیدار کردن شما می توانید انتخاب کنید از آلارم به شما تا به آرامی و بدون بیدار شدن شریک زندگی خود را.

و به نگه دارید در هماهنگی با بهداشت جهانی همه گیر اپل همچنین یکپارچه سازی جدید شستن دست ردیاب. هوش مصنوعی کمک می کند تا به طور خودکار زمانی که شما در حال شستن دست های خود و ویژگی کمک می کند تا برای حفظ بهداشت دست مناسب با اجازه دادن به شما می دانید چقدر طول خود را شستن دست ها در جلسات.

گرفتن در آخرین watchOS 7 اخبار.

حریم خصوصی

اپل می گوید که حفظ حریم خصوصی ساخته شده است به محصولات خود را از زمین و حفظ حریم خصوصی در حال حاضر بیش از همیشه است. این شرکت تلاش می کند تا فرآیند به عنوان اطلاعات زیادی در دستگاه خود را به عنوان ممکن است به جای ارسال آن به سرور.

همچنین شفافیت و کنترل اجازه می دهد تا شما را به تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونه اطلاعات شما را جمع آوری و به اشتراک گذاشته.

یک مثال از اینکه چگونه اپل طول می کشد امنیت و حفظ حریم خصوصی به طور جدی به آن ورود اپل از ویژگی های. سفر سایت کایاک گزارش داد که کاربران آن در حال دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ورود به سیستم با اپل مقایسه با هر ارائه دهنده دیگر اپل گفت.

ویژگی های جدید در این سال عبارتند از: مکان تقریبی داده های ضبط شاخص هنگامی که میکروفون و دوربین فعال هستند و صفری ردیابی تنظیمات. اپل همچنین نیاز به توسعه دهندگان برای به اشتراک گذاشتن با شما چه داده است دنبال کرده و به اشتراک گذاشته شده شبیه به چگونه برچسب های تغذیه ای نشان داده شده در مواد غذایی ،

صفحه اصلی

اپل اعلام کرد یک اتحاد جدید با آمازون و گوگل و دیگر رهبران صنعت به آن را آسان تر را به خانه خود را دقیق. این همه اپل گفت: کنترل با صفحه اصلی برنامه که در حال حاضر اجازه می دهد تا به شما در راه اندازی اتوماسیون. یکی از نمونه های تطبیقی, روشنایی تبدیل می شود که در چراغ های خود را در صبح با رنگ های گرم و ماندن متمرکز از طریق روز با رنگ های سرد.

خود را Homekit متصل به دوربین در حال حاضر با تشخیص چهره که به شما هشدار که در خانه خود را مفت بر اساس برچسب عکس در کتابخانه عکس خود را.

tvOS 14

به تلویزیون بیشتر سرگرم کننده اپل معرفی توانایی دیدن شعر شما به عنوان دیده بان ویدیو های از موسیقی. بازی نیز گرفتن تمرکز بزرگ با تلویزیون اپل به عنوان پلت فرم در حال حاضر پشتیبانی از ایکس باکس کنترل است. علاوه بر این چند کاربر پشتیبانی از بازی های در حال آمدن است به پلت فرم با tvOS 14.

تلویزیون اپل است و همچنین اضافه کردن تصویر در تصویر حالت که اجازه می دهد تا شما را به تماشای اخبار به عنوان مثال در یک پنجره کوچک در حالی که همچنین مشاهده مورد علاقه خود را تمرین برنامه.

اپل همچنین معرفی جدید تلویزیون اپل+ اصلی به نام بنیاد علمی تخیلی نشان می دهد بر اساس سری کتاب های نوشته شده توسط ایزاک آسیموف.

MacOS Big Sur

نسخه بعدی از سیستم عامل مک است که به نام Big Sur که معرفی طراحی جدید و به روز رسانی عمده. اپل آوردن اصلاح طراحی به کاربر عناصر مانند دکمه لغزنده و بیشتر. این به روز رسانی رول در WWDC پس از مشهور طراح Jony Ive ترک این شرکت است. اپل برجسته سازگاری بین اکوسیستم بنابراین کاربران می دهیم حرکت از یک دستگاه به دستگاه است که باعث می شود MacOS احساس و عمل بیشتر شبیه به iOS تر از همیشه قبل از.

تمام آیکون برنامه دوباره طراحی شده اند و اپل می گوید که آن را در حال حاضر با استفاده از جدید جمع و جور و ساده toolbar. نوار منو در حال حاضر شفاف و طول می کشد در رنگ های دسکتاپ اپل گفت. اپل همچنین آوردن یک سیستم عامل iOS مانند مرکز کنترل به شما می دهد دسترسی سریع به تنظیمات سیستم و پستی.

اطلاعیه نیز می توان گروه بندی و اطلاعیه ها در حال حاضر نمایش داده شده در کنار به تازگی طراحی شده ویدجت. مانند iOS 14 وجود دارد یک گالری از ویدجت است که در دسترس هستند در انواع اندازه های مختلف.

سیستم عامل Mac OS کاربران هم اکنون می توانید ایجاد و ارسال خود را Memoji. گروه, پیشرفت دوخته مکالمات و بیشتر نیز ساخت راه خود را از iOS به Mac OS.

مک نیز گرفتن تمام نقشه های جدید ویژگی های که در iOS معرفی شد 14. اپل با استفاده از آن کاتالیست toolkit به پورت Maps از iOS 14 به مک.

صفری در حال حاضر به شما می دهد یک ایده بهتر از چگونه یک سایت آهنگ های شما را با یک سایت گزارش. اپل همچنین آوردن یک وب پسوند API و یک رده جدید در فروشگاه App مک به نمایش گذاشتن پسوند جدید. با پسوند اپل اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید که سایت هر فرمت با این نسخهها کار میکند برای حفظ حریم خصوصی بیشتر و کنترل امنیت. اپل همچنین آوردن بومی ترجمه قابلیت های ساخته شده است که به سیاحت اکتشافی در افریقا.

به شما به عنوان باز کردن تب ها در سافاری, زبانه های کوچکتر و اپل را با استفاده از آیکون به عنوان برگه شناسه به جای صفحه وب متن نام.

اپل سیلیکون برای مکینتاش

پس از 15 سال با استفاده از پردازنده های اینتل در مک, اپل, است, مناقصه adieu. این شرکت اعلام کرده است که توسعه خود را سفارشی سیلیکون برای بیش از یک دهه است که مکینتاش بهتر performance-per-watt. اپل اعلام کرد که می خواهد خود را با استفاده از SoCs (سیستم روی تراشه) در آینده برای مک یک حرکت است که آینه آنچه این شرکت انجام داده بود با آی فون و آی پد قابل توجه آن محصولات تلفن همراه در حال حاضر سریع تر از بسیاری از کامپیوتر لپ تاپ.

این را به مک یک سطح کاملا جدید از عملکرد اپل گفت. اپل گفت که آن را تعادل قدرت و کارایی با این نام تجاری جدید تراشه. آن را به ترکیب یادگیری ماشین های عصبی, موتور, قابلیت های گرافیکی ، اپل اعلام کرد که یک خانواده مک SoCs خواهد بود که با یک مشترک معماری.

اپل در حال حاضر ساخته شده است در پشتیبانی از خود سیلیکون بر روی سیستم عامل Mac OS Big Sur, اپل گفت. همه از اپل برنامه های ساخته شده برای بومی حمایت خود سیلیکون با استفاده از Xcode متعلق به. در علاوه بر این به اپل نرم افزار از جمله نرم افزار نرم افزار مانند Final Cut ادوبی و مایکروسافت همچنین در حمایت از اپل پردازنده های سفارشی.

اپل در حال آزمایش Big Sur با استفاده از همان A12Z Bionic پردازنده است که بر روی iPad Pro. اپل نشان داد مایکروسافت ورد و اکسل و فتوشاپ و Apple Final Cut Pro نرم افزار در حال اجرا دهیم در این پردازنده در آن WWDC سال 2020 نسخه ی نمایشی.

اپل همچنین اعلام کرد رشيد 2 یک شبیه ساز برنامه ای است که اجازه می دهد تا زمان MacOS نرم افزار برای اجرا بر روی سیستم های جدید با اپل سیلیکون است. اپل گفت که برنامه های در حال ترجمه در زمان نصب. نیز وجود دارد مجازی سازی در لینوکس. اپل نشان داد بازی با Rosetta 2 با عنوان Shadow of the Tomb Raider کار دهیم. و برای پارسه همراه شما حتی می توانید اجرا در iOS و برنامه های اپل نیز مانند دره یادبود.

اپل اعلام کرد توسعه دهنده انتقال کیت در قالب یک مک مینی با A12Z Bionic تراشه در داخل با واحد حمل و نقل این هفته است.

انتقال آغاز می شود در این هفته مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت و اپل امیدوار است تا در کشتی اول با مک خود را سفارشی سیستم تا پایان این سال است. انتقال باید برای دو سال.

همه از اپل سیستم عامل در دسترس خواهد بود به عنوان توسعه دهنده نسخه های بتا از امروز شروع. عمومی نسخه های بتا در حال انتظار برای راه اندازی در ماه آینده و نهایی نسخه های کشتی خواهد شد در پاییز کوک گفت.

بیشتر بخوانید درباره اپل بازوی انتقال برای مکینتاش.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de