کالیفرنیا آلودگی هوا پلیس در نظر گرفتن مجبور Uber و Lyft برای رفتن برقی

عکس: پو Bareena (گتی ایماژ)منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره ارسال شده بلند پروازانه پیشنهاد در روزهای اخیر 

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Illustration for article titled Californias Air Pollution Police Consider Forcing Uber and Lyft to Go Electric
عکس: پو Bareena (گتی ایماژ)

منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره ارسال شده بلند پروازانه پیشنهاد در روزهای اخیر tکلاه را با قرار دادن یک کلاه بر روی گازهای خروجی از وسایل نقلیه استفاده می شود برای rideshare برنامه های مانند Uber و Lyft سیمی گزارش. و در حالی که این شرکت ها باید یک infamously تاریخ پر سر و صدا با کار تنظیم کننده در دولت خانه خود را, آنها به نظر می رسد به طور قابل توجهی بیشتر پذیرای این فشار به سبز از آنها به اندازه کافی جبران نیروی کار خود را.

تبلیغات

پیشنهاد می قیمومیت است که 60 درصد از مایل سفر توسط Uber و Lyft وسایل نقلیه در خودروهای الکتریکی تا سال 2030. برای رسیدن به این هدف والای هیئت مدیره تخمین می زند که حدود یک سوم از rideshare وسایل نقلیه نیاز به توان الکتریکی است.

تبلیغات

که به منظور بلند برای قرار دادن آن را به آرامی. در سال 2018وسایل نقلیه الکتریکی فقط 1% از مایل سفر برای ridesharing خدمات (تنها 59 درصد بیشتر به رفتن!). در پیشنهاد خود را به هیئت مدیره پیشنهاد کرد که شرکت هایی مانند Uber و Lyft نیاز به ارائه مشوق برای خود به پیمانکاران را تعویض و به خصوص هدف خود بالاترین-رانندگان مسافت پیموده شده.

Lyft که در اوایل سال جاری متعهد به تبدیل تمام رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی در سال 2030 استقبال مقررات سختگیرانه تر.

"ما فکر می کنیم که کربوهیدرات باید همچنان به تهاجمی" سام Arons این شرکت سر پایداری گفت: سیمی با استفاده از مخفف هیئت مدیره.

Lyft با هدف همکاری با خودروسازان و سرمایه گذاری بیشتر در آن راننده اجاره برنامه و بیداد, در تلاش برای ضربه که 60 درصد هدف Arons ادامه داد. او گفت که با توجه به Lyft تحقیقات رانندگان که اجاره وسایل نقلیه خود را از شخص ثالث شرکت های اجاره درایو بیشتر مایل (به احتمال زیاد به دلیل آنها باید برای کسب درآمد به اندازه کافی برای نگه داشتن کسانی که هزینه های اجاره از خوردن به خود را در حال حاضر باریک حاشیه سود). بنابراین اگر Lyft, کارگزاران یک قرارداد با خودروسازان برای فروش خودروهای الکتریکی به اجاره شرکت ها در کاهش هزینه این شرکت استدلال می کند که آن را یک پیروزی برای همه درگیر.

تبلیغات

به جز Lyft رانندگان است. آنها فقط زنده به پیچ بیش از یک روز دیگر.

در حالی که بارگذاری نشده ساخته شده و هیچ گونه مشابه تعهدات مربوط به وسایل نقلیه الکتریکی یک سخنگوی شرکت گفت: سیمی که Uber "به نظر می رسد به جلو به ادامه تعامل با کربوهیدرات است" و آن را "پشتیبانی از کالیفرنیا را تمیز مایل استاندارد به عنوان اولین در نوع خود عملکرد-محور استاندارد است."

تبلیغات

دولت پاک مایل استاندارد با هدف آمد و پیاده سازی مجموعه ای جدید از قوانین برای شرکت های حمل و نقل برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای حتی به عنوان حمل و نقل تکنولوژی تکامل می یابد.

بدیهی است که بیشتر خودروهایی که به برق بهتر است اما در واقعیت آن را دشوار است به ارزیابی دقیق درصد از هوا-آلاینده تولید گازهای گلخانه ای که Uber و Lyft وسایل نقلیه هر روز کمک می کند. یک مطالعه علمی تخمین زده است که ridesharing سفر می تواند حدود 69 درصد بیشتر آلودگی متوسط کم کربن سفر آنها جابجایی مانند اتوبوس سواری, دوچرخه سواری و یا پیاده روی.

تبلیغات

تنظیم کننده دولت هستند مطرح شده به بحث در مورد ridesharing صنعت را تبدیل به برق در ژانویه 2021. امیدوارم جهانی خواهد شد کمی کمتر از یک مواج سطل زباله آتش توسط آن است. یکی می تواند امید به هر حال.

[سیمی]

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب