انتخاب-شش: جذاب ترین بازیکنان چپ بعد از 2 روز از پیش نویس

این quarterbacks در انتظار است.پس از چهار quarterbacks رفت هیئت مدیره در اولین دور از NFL Draft, Jalen لطمه می

توسط DOSTEMANSALAM در 6 اردیبهشت 1399

این quarterbacks در انتظار است.

پس از چهار quarterbacks رفت هیئت مدیره در اولین دور از NFL Draft, Jalen لطمه می زند اوکلاهما تنها QB گرفته شده در دور دو و سه در روز جمعه.

این بدان معناست که شنبه هنگامی که دور چهار طریق هفت تکمیل حداقل چند قابل توجه رهگذران در دسترس خواهد بود. و بیش از چند دیگر جذاب بازیکنان به خصوص اگر شما در خارج از قدرت پنج مدارس

---

دو کثافت

واشنگتن یعقوب Eason و گرجستان جیک فروم هم وارد این پیش نویس با یک سال و واجد شرایط بودن هنوز هم باقی مانده است. هر دو را به روز پایانی این پیش نویس در انتظار انتخاب شود. Eason سابق پنج ستاره استخدام با بازوی. فروم سابق چهار ستاره که در زمان Eason کار در گرجستان پس از او مجروح شد. هر دو تا به حال متناقض در فصل 2019 و در نظر گرفته شد و دور سوم استعداد. اما quarterbacks تمایل به دریافت overdrafted پس از آن کمی تعجب آور به دیدن آنها هنوز هم در دسترس است.

آنتونیو گاندی-طلایی, WR, آزادی

گاندی-طلایی قرار داده تا دیوانه اعداد دو فصل در آزادی یک تازه وارد نسبت به FBS. او گرفتار 150 عبور برای 2,433 متری و 20 touchdowns. 6-پا-4, 220-پوند گاندی-طلایی حرکت می کند مانند یک ژیمناست - او یکی زمانی که او کوچک بود.

کورتیس ویور لبه حمله کننده ایالتی بویزی

کوه غرب دفاعی بازیکن سال گره خورده بود برای پنجم در کشور در کیسه با 13.5. در 6-2 و 265 پوند او نیست انفجاری ترین ورزشکار اما او یک کارگر تصویب حمله کننده که ممکن است قادر به کار و راه خود را به موثر بودن NFL بازیکن.

Amik رابرتسون, CB, Louisiana Tech

رابرتسون است چابک و سریع و کوچکتر از cornerback در 5-8, 187 پوند است. اما او باعث می شود بازی می کند. رابرتسون تا به حال 14 interceptions در سه فصل و 48 دفاع عبور می کند. باید موثر در حافظه.

Kenny رابینسون, S, XFL

رابینسون در غرب ویرجینیا اما او در کالج حرفه ای به پایان رسید در تابستان 2019 به دلیل مسائل دانشگاهی. به جای تلاش برای انتقال رابینسون امضا با سنت لوئیس BattleHawks از XFL. به کوهستانی, 6-1, 205 پوند بازیساز نشان داد در نیم فصل نوپای لیگ بهبود پیش نویس خود را سهام

بن Bartch OT, سنت جانز (Minn.)

وجود دارد در حال حاضر شده است در بخش دوم بازیکن پیش نویس در لنوار-Rhyne ایمنی Kyle Dugger که زود رفت, در دور دوم به New England Patriots. این 6-5, 305-پوند Bartch می تواند دوم. او شروع به کار خود را به عنوان یک پایان قبل از حجیم کردن به بازی بازی های مقابله و خود را نگه داشته ورزشکاری.

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن