خرید رپورتاژ

معلوم Call of Duty: Warzone است نه یک نبرد رویال.

Infinity Ward و Raven Software آخرین حالت چاله 150 بازیکن در برابر یکدیگر در یک نقشه با محدود respawn قابلیت ها و دستورالعمل های روشن: کشتن برای زنده ماندن. هر دور آغاز می شود با بازیکنان چتربازی به مکان های تصادفی در سراسر Verdansk عظیم غارت-پهن مبارزه با زمینه. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک نبرد رویال. آن را احساس می کند مانند یک. آن حالت اصلی است و حتی دارای برچسب “نبرد رویال” در منو.

اما بعد از آن شرقی ، بازیکنان وارد گولاگ پس از مرگ برای اولین بار در Warzoneو در اینجا آنها می تواند به مبارزه راه خود را به مسابقه اصلی از طریق یک gunfights با تصادفی loadouts. در مرطوب و سرد, رها, زندان, احاطه شده توسط دیگر ازسوی بازیکنان انتظار نوبت خود یک گولاگ اهل بیت دارای 40 ثانیه برای کشتن حریف خود را و دوباره پیوستن به این بازی کامل یا مرگ یکی از آخرین زمان و توان قفل شده است و خارج از مسابقه ،

Call of Duty: Warzone

اکتیویژن

با توجه به کلاغ نرم افزار مدیر خلاق آموس هاج شرقی وجود دارد چرا که حداقل در توسعه دهندگان ذهن Call of Duty: Warzone است نه یک نبرد رویال.

“ما نمی بینیم Warzone به عنوان یک نبرد رویال” هاج گفت. “ما آن را فقط به عنوان بزرگ-نقشه بازی حالت درست است ؟ بنابراین ما دائما در حال هل دادن چیزهایی فراتر از نبرد رویال مثل شما در حال دیدن در غارت.”

غارت ثانویه Warzone حالت است که تیم مسابقه به جمع آوری 1 میلیون دلار پول نقد است که در اطراف پراکنده Verdansk. بازیکنان کشته در غارت respawn پس از هر مرگ و پس از دو دقیقه دور جایزه به پایان هر مسابقه این تیم با بیشترین پول برنده.

“من فکر می کنم شما ببینید حالت بیشتر در آینده است که نه فقط نبرد رویال” هاج گفت. “آنها فقط در مقیاس بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای کشف وجود دارد. هر کس را فقط بیش از حد متمرکز بر نبرد رویال و ما احساس وجود دارد اتاق را خارج از آن به رشد است.”

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به گولاگ. این است که ظاهرا Warzone‘s عجیب ترین ویژگی اگر ما با استفاده از جنگ royales مانند Fortnite و PlayerUnknown را در میدان جنگ به عنوان یک پایه. این نوع از بازی های شده اند که در اطراف طولانی, با توجه به ایجاد زیرساخت های لازم برای میزبانی پایدار رقابتی 100 بازیکن دور. Fortnite و PUBG هر دو فرود آمد در سال 2017, و فقط در چند سال آنها به کشت میلیون ها نفر از بازیکنان و پر جنب و جوش esports صحنه است. آنها تغییر کرده تصویری بازی چشم انداز برای نسل های آینده.

Infinity Ward و کلاغ نرم افزار شروع به ساخت Warzone در اوج نبرد رویال دیوانگی تنها چند ماه پس از Fortnite و PUBG در زمان خاموش.

“داستان واقعی است که ما واقعا می خواستم برای انجام یک نبرد رویال و ما سه سال در خارج از حمل و نقل چیزی” بی نهایت بخش چند نفره مدیر طراحی جفری اسمیت گفت. “بنابراین شما می دانید چه نبرد رویال نوع نگاه کنید مانند در آن نقطه ؟ ما خیلی قاطعانه در مورد پیدا کردن دیفرانسیلی به سعی کنید به بازی احساس های مختلف و ارائه چیزی جدید برای بازیکنان سعی کنید به آمده آن را به یک فرصت است.”

یکی از فریبنده ترین جنبه های کلاسیک نبرد رویال بازی دانستن است که شما باید یک شات در بقا. در غول پیکر, نقشه آشغال با اسرار و قاتلان شما را به بازی هوشمند و بالاتر از همه چیز زنده بماند.

به طور سنتی, نبرد royales می توان به اختصار به عنوان “بزرگ نقشه یک زندگی است.” شرقی تبدیل این ایده بر سر آن ارائه بازیکنان شانس در respawning هدف.

Call of Duty: Warzone

اکتیویژن

“ما دریافتیم که respawning هدف و داشتن یک دوم راه بازگشت به مطابقت آن نوع از یک نقطه درد در نبرد رویال” اسمیت گفت. “به خصوص اگر شما در حال بازی کردن با برخی از دوستان و شما برای اولین بار یکی به پایین بروید و آن را نوعی بی دست و پا. آیا شما با آنها باقی بماند و صبر برای آنها را به پایان مسابقه خود را و یا هر کس می میرد و واریز کردن ؟ آن هم از نوع آمد از آن.”

بازی مانند Fortnite و PUBG باید تکرار در حالت پایه و همچنین ارائه راه هایی برای respawn در برخی از مسابقات است. با هر نیشگون گرفتن و کشیدن این عناوین در حال تحول است و تعریف یک نبرد رویال. بنابراین Warzone.

“در اصل نبرد رویال بازی زمانی که شما مرده بودید شما بودند” Infinity Ward چند نفره طراحی مدیر جو Cecot گفت. “و آنهایی که شما را به نوعی متکی به هم تیمی های خود را. ما واقعا دوست داشتم این ایده قرار دادن که قدرت را در دست بازیکن. و آن را نیز خوب و عادلانه شانس دوم. شاید شما تا به حال بد حذفی, راست? شما نمی در واقع چهره کسی سر به سر, شما, نیست, آماده, آنها تا به حال لوت بهتر از شما. این بود که در یک مبارزه عادلانه است که می تواند شما را در بازی.”

شرقی می چرخد از طریق سه نوع طرح بندی هر یک با یک پلت فرم مطرح شده که در آن دیگر کشته بازیکنان می توانند به تماشای دعوا. آنها حتی می توانید با پرتاب سنگ به رقبای اگر آنها آرزو, ضربه زدن, چند, نکات بهداشتی در یک زمان.

اکتیویژن

هر چند Warzone تنها فرود در ماه مارس Infinity Ward و Raven Software در حال حاضر تغییر زیادی در مورد گولاگ در خاص است. شرقی در طول تاریخ شده است در دسترس در هر حالت-تکنوازی تریو یا قدس — اما در مارس 8th, توسعه دهندگان آن را حذف از تکنوازی. شرقی جایگزین شد توسط یک محرک جدید تکنوازی حالت که اجازه می دهد تا بازیکن را به خرید راه خود را به مسابقه. هزینه آن $4,500 به respawn در محرک تکنوازی اما نیمی از پول نقد خود را از بین می رود زمانی که شما می میرند معنی بازیکنان نیاز به $9,000 به منظور ایمن سازی respawn خود.

همه از این اماکن تاکید بر جمع آوری پول نقد در سراسر اصلی بازی و توسعه دهندگان می گویند که محرک تکنوازی را Verdansk احساس فولر خطرناک تر و زنده تر.

“که منجر به مردم حمل کمتر انجام بیشتر قراردادهای تلاش برای به دست آوردن پول بیشتر اقدام” هاج گفت. “که واقعا پیدایش این حالت می تواند ما فقط جست و خیز شرقی و مستقیما به عمل ؟ و آنچه را که به گیم پلی? که قطعا آن را بیشتر اتشی بسیاری از مردم در حال آمدن به عقب بسیاری از انتقام دعوا که سرگرم کننده هستند. من فکر می کنم که ما در ادامه شما ببینید ما بازی بیشتر و بیشتر با respawn مکانیک.”

Infinity Ward و کلاغ نرم افزار نیست انجام می شود افزایش سرعت گولاگ محرک تکنوازی و یا هر بخش دیگری از Warzone. این بازی در live توسعه و به روز رسانی نورد از سریع.

Call of Duty: Warzone

اکتیویژن

“ما در محبوبیت و محرک یک انجام شد واقعا خوب پس ما به سمت چپ آن را از طریق آخر هفته و بیشتر” Cecot گفت. “اما ما نگه داشتن چرخش چیزهایی که در داخل و خارج. در نهایت ما می خواهیم برای رسیدن به نقطه که در آن ما باید مثل ما هسته BR و سپس ما محدود به زمان حالت است که ما در حال اجرا است. ما در حال تمرکز و ظریف در مورد آنچه که ما در حال چرخش بر روی آنچه که ما در حال خاموش کردن.”

نگاهی نارنجک مثلا. وجود دارد یک گروه از بازیکنان که نفرت گنجاندن نارنجک در تصادفی گولاگ loadouts استدلال آنها بیش از حد قدرتمند برای چنین یک گام نزدیک محله نبرد.

“من همیشه کمی در اظهار نظر در این, اما برخی از ظرافت BR کمی از اتفاقی,” Cecot گفت. “بنابراین اگر شما می توانید یک بازیکن که می شود که خوش شانس بی حس کردن پس شاید آنها برنده مبارزه است که آنها نمی باید یک شانس برای پیروزی در غیر این صورت. آن را کمی تنوع. وجود دارد بیشتر تاکتیک در آن وجود دارد. اما ما همچنین تعویض کردن اسلحه در گولاگ, من فکر می کنم حتی با به روز رسانی بعدی.”

که آخرین بخش, حداقل, درست است. Infinity Ward و Raven Software منتشر شد به روز رسانی برای Warzone این هفته که تغییرات loadout گزینه های در گولاگ مسابقات در حال حاضر به طور تصادفی انتخاب از یک صف از شش ARs و چهار SMGs هیچ نارنجک در چشم. این بازی است که به طور مستمر در حال تغییر و در روند بنابراین تعریف از نبرد رویال نوع.

در این مقاله: ندای وظیفه, ندای وظیفه warzone, گولاگ, نبرد رویال, Activision, infinity ward, Raven Software, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im