The Elder Scrolls V: Skyrim نکات و ترفندها

Bethesdaماجراجویی به حیات وحش The Elder Scrolls V: Skyrim می تواند خطرناک و دلهره آور انجام است. تنها پس از

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Bethesda
ماجراجویی به حیات وحش The Elder Scrolls V: Skyrim می تواند خطرناک و دلهره آور انجام است. تنها پس از چند ساعت به کاوش در دنیای Skyrimخود تلاش ورود به سیستم خواهد شد پر از سیاه چال غواصی و missives به مناطق دوردست. از آن آسان است برای دریافت غرق به خصوص پس از آزادی است.

خوشبختانه ما با هم یک لیست از راهنمایی مفید و ترفندها برای کمک به شما را بیشتر از خود Skyrim تجربه. حتی چاشنی Skyrim جانبازان بازگشت به, PS4, Xbox One و یا نینتندو سوئیچ (یا حتی PSVR) remaster می توانید یادگیری یک یا دو چیز در مورد بازی عظیم جهان است. یا شاید شما با صبر و حوصله انتظار برای The Elder Scrolls VI به انتشار. در هر صورت اجازه ندهید چند هزار draugr پایین!

ذخیره اولیه و اغلب

هر کسی که زمان صرف شده در یکی از Bethesda را بازی می داند که یک نابهنگام و یا قطعی پیش بینی نشده می تواند باعث کنترل-فوق العاده نا امیدی زمانی که شما متوجه شما نیست ذخیره بازی خود را در سه ساعت است. نمی شود که فرد. این به ویژه مهم است اگر شما در حال سرگردان حیات وحش, در مورد برای شروع یک رابطه جنسی خشن, رئیس, نبرد, و یا تلاش برای جیب بر کسی که شما نمی خواهید به مقابله با زمانی که چیز اشتباه است.

ایجاد مسیر خود را

Skyrim's دارای چندین جاذب داستان بازی از طریق, اما احساس نمی shoehorned به دنبال بازی از پیش تعیین مسیرهای. بیشتر از Skyrim's گودال ماسهبازی جهان است فورا در دسترس پس از اتمام بخش آموزش به دنبال قلب خود را! شما به سادگی می توانید ببینید که در آن جهان به شما طول می کشد زمانی که شما راه رفتن در اطراف صحبت کردن با مردم محلی و یا به دنبال بازی تلاش اصلی.

با استفاده از این امتیاز استعداد عاقلانه

مراقب باشید در هنگام تخصیص استعداد امتیاز در این بازی مهارت های بسیاری از درختان. شما نمی خواهد دیگر فرصتی برای تنظیم مجدد این نقاط اگر شما تصمیم می گیرید که شما ساخته شده است یک اشتباه است. یک لحظه به فکر می کنم که در مورد روش بازی به بهترین وجه مناسب شما (و یا شخصیت خود را) و سرمایه گذاری با دقت.

توجه داشته باشید: "Dragonborn" توسعه اجازه می دهد تا بازیکن را به تنظیم مجدد مهارت های فردی درختان و بازپرداخت امتیاز در هزینه روح اژدها. این توانایی نیاز به تکمیل DLC.

نمی شود یک محتکر

در یک بازی مثل Skyrim, آن را آسان برای پیدا کردن خود را غرق مقادیر عظیم لوت شما می توانید انتخاب کنید تا. نگران نباشید بیش از حد در مورد "صرفه جویی" خود معجون و روح سنگهای سخت جنگ و رئیس. بازی می شود به مراتب بیشتر دست و پا گیر و خسته کننده هنگامی که شما در حال بازی "آنچه من رها در حال حاضر ؟" موجودی بازی هر بار که شما انتخاب کنید تا یک آیتم جدید پس از استفاده و یا فروش خود را غارت اغلب نگه می دارد بازی در حال حرکت است. اگر شما راه بیش از حد در موجودی خود را به یاد داشته باشید به یک تاجر برای فروش خود را ناخواسته دنده. آن را نمی ممکن است به شما در کسب مقدار پول نقد, اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

نترس به مخلوط تا چیز

چند بار اول شما روبرو می شوند یک اژدها در Skyrim حماسه هستند. هیولا' فریاد خواهد پاره کردن آسمان و احتمالا برای شما ارسال می شود خزیدن برای پوشش چند بار. متاسفانه تازگی می پوشد به عنوان شخصیت خود را قوی تر می شود و این دعوا می تواند تبدیل به دنیوی — به خصوص اگر شما در حال بازی یک غوغا جنگجو اژدها نمی خواهند به زمین و مبارزه است.

به طور مشابه مانند زامبی draugr می تواند الهام بخش ترس هنگامی که شما برای اولین بار با آنها رو به افزایش از مقبره خود را, اما این بازی بسیاری از زندان ها به انتظارنشسته بودند با این مکنده بنابراین شما به ناچار خسته از مبارزه با آنها. نگه داشتن دعوا تازه با پیدا کردن راه های جدید برای شکست دشمنان خود را با استفاده از ترکیبی از سلاح سحر و جادو و فریاد.

مسحور هنر و صنعت و دم با احتیاط

قدرتمند ترین مهارت های درختان در Skyrim هستند که حکومت دلربا blacksmithing و کیمیاگری. اگر شما در حال بازی ماهر در دشواری یا در زیر سوء استفاده از این مهارت ها می تواند منجر به شخصیت خود را به تبدیل شدن به فوق العاده قدرتمند است. برای مثال دلربا دنده خود را برای افزایش کیمیاگری سطح می تواند از کنترل خارج اگر شما نیز با استفاده از معجون که به طور موقت خود را افزایش دهد دلربا مهارت است. این سوء استفاده می تواند اساسا رفتن به عقب و جلو برای همیشه لطفا برای اجازه دادن به دنده خود را برای رشد و مسخره قوی در طول زمان است.

مطلب اساسی است

Tamriel را شمالی استان به بیش از 200 منحصر به فرد کتاب ها و کتیبه ها هر کدام با صفحات متنی است که یک بازی سرگرم کننده و آموزنده نگاه به افسانه هاو روایات قومی و فرهنگ Elder Scrolls series. اگر شما در حال خواندن-است-سرگرم کننده, نوع, شما هنوز هم می خواهید برای باز کردن هر کتاب شما می بینید که بسیاری از آنها اعطای مهارت را افزایش می دهد. علاوه بر این زن Argonian خدمتکار قصد ندارم به جزئیات خود را.

صبر یک فضیلت است

همانطور که در گذشته Elder Scrolls بازی ها, بهترین راه برای درمان خود را پس از یک مبارزه بزرگ است فقط حلق آویز کردن. "انتظار" چند ساعت دوباره پر کردن سلامت شما magicka و stamina میله های زندان. به عنوان طولانی به عنوان شما نیست بیش از حد نزدیک به دشمن (یا در وسط برخی از خاص بده) شما می توانید... مدیتیشن و یا چیزی. این ممکن است خود غوطه وری اگر شما یک بازی نقش, نوع, پرنیان, اما آن را قطعا یک ترفند های مفید.

قطع دشمنان با نیروی بی امان

"بی امان نیروی" اولین اژدها فریاد شما باز کردن در اسکایریماست مفید تر از شما ممکن است فکر می کنم. در علاوه بر این به متناوب دشمنان و ضربه زدن آنها را در سطوح بالاتر شما می توانید آن را به قطع دشمن کاستورهای که هدایت جادوها.

گوش دادن به مردم از Skyrim

نگه داشتن یک گوش در حالی که سفر از طریق Skyrimبیشتر جمعیت زبانی. شهروندان و سپاه پاسداران خواهد شد که اطلاعات مفید را برای شما و گاهی اوقات overhearing یک مکالمه به اندازه کافی برای اضافه کردن یک هدف به تلاش خود وارد شوید. گاهی آنها فقط می خواهم به بحث در مورد فلش و زانو. اگر شخصیت خود را به شما با یک بیماری مثلا چند NPCs را به سادگی به شما بپرسید که چگونه شما انجام می دهند.

نگه داشتن چند "درمان بیماری" معجون دستی

هیچ کس می خواهد برای دریافت یک STD با نام مستعار "Skyrim انتقال بیماری است." گاهی اوقات آن را اجتناب ناپذیر است. اگر شما مبتلا به یکی از این بازی را چندین debuffs — می شود آن را مغز پوسیدگی یا Sanguinare Vampiris — شما همیشه باید یکی از این دیجیتال اضطراری-C بسته های آماده برای بازگرداندن شخصیت خود را به حالت سالم است. فعال کردن هر یک از بازی عالیات نیز همان اثر را داشته.

چسبیدن به جادویی دنده برای disenchanting

در اسکایریمشما می توانید تنها یادگیری یک سلاح یا زره پوش سحر توسط disenchanting یک قطعه از چرخ دنده ها که با سحر بر روی آن. اگر شما در پیدا کردن برخی از لوت با سرد سحر را در نظر بگیرید رفتن به دلربا جدول برای یادگیری اسرار خود را.

کشف جدید فریاد با Arngeir کمک

اگر شما یک انبار بزرگ از اژدها روح و هیچ ایده چه چیزی آنها را صرف در زبان به Arngeir (رهبر Greybeards) اضافه خواهد شد ماموریت های جانبی به ورود به سیستم خود است که منجر شما به کلمه دیوار. آن را ممکن است به تلو تلو خوردن بر این دیوار خود را, مطمئن, اما کمی جهت صدمه دیده است هرگز.

آزمایش های مختلف playstyles

هر چند استعداد خود را امتیاز اساسا دائم (نگاه کنید به ما نکته سوم), Skyrim's مهارت سیستم به طور خودکار به سطح خود را از مهارت های مختلف درختان به عنوان شما آنها را استفاده کنید. پوشیدن زره های سنگین خود را افزایش دهد زره های سنگین مهارت در طول زمان فقط به عنوان مصاحبه تخریب جادوها خود را افزایش تخریب مهارت در طول زمان است.

اگر شما چسبیدن به نقاط مهارت های خود را, شما می توانید آزمایش با روش های مختلف برای بازی و خیاط مهارت های خود را به جا تنظیمات خود را. که گفت: نمی کشش شخصیت خود را بیش از حد نازک است. استعداد در انتهای فوقانی مهارت درختان (مهارت های بالا 70 یا بیشتر) هستند قوی تر و تخصیص امتیاز به چندین درختان مختلف ممکن است معنی است که شما هرگز در رسیدن به بالای هر.

خوردن همه چیز

نه به طور جدی. Skyrim با کیمیاگری مواد تشکیل دهنده از گل به ترول و هر کدام از این چهار صفات مختلف است که تعیین اثرات معجون ساخته شده با مواد. برای مثال ترکیب برون مایه و deathbell گل — که هر دو را "آسیب سلامت" به عنوان یک صفت در یک کیمیاگری ایستگاه خواهد شد در نتیجه یک آسیب سلامت سم است که می تواند به سلاح.

خوردن یک کیمیاگری عنصر برای اولین بار به طور خودکار به فاش کردن یکی از صفات آن است که تا حد زیادی افزایش دانش خود را از کیمیاگری و بالقوه خود را از فروشگاه معجون سازی. دم کردن معجون و سرمایه گذاری استعداد امتیاز خود را به کیمیاگری درخت باز خواهد شد بیشتر صفات در هر عنصر و بهبود قدرت خلاقیت خود را.

نگه داشتن یک کلنگ زدن دستی

اسکایریم معادن و غارهای زیرزمین و معادن سرشار از سنگ سپرده فقط در حال انتظار برای کاوش های باستان شناسی. بدون کلنگ زدن هر چند, شما نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن سنگ آهن گداخته شدن به شمش است که سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سادگی سلاح و زره و طلا و جواهر. معدن سپرده نیز یک فرصت برای پاداش شما را با سنگهای نادر است که می تواند به فروش می رسد و یا استفاده به هنر و صنعت طلا و جواهر با ارزش تر.

به دنبال Tamriel را Daedric شاهزادگان

این Daedric شاهزاده ماموریت ارائه برخی از لذت بخش ترین و محتوای منحصر به فرد در کل Elder Scrolls جهان و Skyrim از این قاعده مستثنی است. تکمیل این ماموریت برای متفاوت شاهزادگان به خصوص Azura خالص شما می توانید برخی از منحصر به فرد و بسیار قدرتمند موارد. این ماموریت همچنین ارائه برخی از خلاق حالات و طنز گفت و گو است که می تواند طراوت پس از slogging از طریق Skyrim's جدی تر از داستان.

استفاده از صحابه را به نفع خود

در Skyrimیاران گروهی از رزمندگان مستقر در شهر Whiterun است که ارائه یک منحصر به فرد questline است که شما نمی خواهید به دست. این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا ، بسیاری از اسکایریم پتروشیمی شخصیت در حال حاضر به همراه شما در سفر خود را و هر یک از آنها را به عنوان حمایت در مبارزه در حالی که ارائه شما را با چند صد پوند ارزش از فضای ذخیره سازی اضافی.

کمی وجود دارد دلیلی برای اکتشاف استان یخی دشت و جنگل های سرسبز به تنهایی هنگامی که شما به دست آورد و خدمات همراه است. اگر شما نمی توانید پیدا کردن برخی از کمک (یا اگر گذشته خود را همراه ملاقات کرد و نابهنگام در کنار خود) وجود دارد معمولا اراذل و اوباش برای استخدام در inns and taverns که فلفل بازی شهرستانها عمده.

مدیریت خود را "مورد علاقه" منو با دقت

در ابتدای بازی شما با استفاده از "مورد علاقه" خود منو برای فقط در مورد همه چیز. این باعث می شود سوئیچینگ بین جادوها فریاد و سلاح های تنگ یا کمربند بستن و اجازه می دهد تا برای سریع استفاده از معجون (به خصوص در کنسول ها). این لیست می تواند تبدیل به دست و پا گیر, اما, بنابراین مطمئن شوید که به حذف چیزهای شما نمی اغلب استفاده از. شما همچنین باید با ایجاد نام های سفارشی برای مسحور گردد و یا موارد — پس از همه شما نمی خواهید به سه روش متفاوت "آهن Greatswords از سوختن" را انتخاب کنید.

سرمایه گذاری در یک اسب

Skyrim گسترده چشم انداز می تواند دلهره آور به کشف به خصوص زمانی که دشمنان قدرتمند دروغ بین شما و مقصد خود را, اما به دست آوردن یک اسب می تواند در کاهش بسیاری از جهان نارضایتی. در علاوه بر این به حرکت سریع تر و سرعت و هزینه 1,000 طلا بر روی یک اسب دوستان اجازه می دهد تا شما را به سرعت بالا رفتن از کوه. شما می توانید حتی در سفر سریع در حالی که بیش از encumbered به عنوان طولانی به عنوان شما نصب شده است.

فراموش نکنید که برای استفاده از دامنه حملات

تازه واردان ممکن است جذب به سمت یک مبارزه با غوغا با تمرکز بر هجوم هیولاها و دشمنان با باشگاه تبر و شمشیر است. در حالی که آن را بزرگ برای سرمایه گذاری در نقاط مهارت های خود را به نزدیک محدوده غوغا مبارزه با آن را نیز هوشمند به سطح بالا خود را در حملات دوربرد. کمان در مفید آمده است — به عنوان آرایه وسیعی از magicka جادوها شما را در اختیار خود دارند. داشتن راه های متعددی برای حمله به دشمنان خود را خواهد شد در نتیجه پیروزی های بیشتر.

استفاده از موبایل و کامپیوتر amiibo مفید دنده

این نکته است که منحصر به فرد به نینتندو سوئیچ نسخه Skyrim. بله شما می توانید با استفاده از برخی از موبایل و کامپیوتر amiibo به کمک مالی شما در بازی موضوعات مانند قهرمان نیام استاد شمشیر و سپر است. چیز خوب در این است که از amiibo قابلیت قفل است تقریبا در آغاز از این بازی است که به شما یک پا تا در آغاز. دنده نیست, نیم, بد, یا, بنابراین شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در برخی از موبایل و کامپیوتر با مضمون amiibo را به سفر خود را از طریق Skyrim لذت بخش تر است.

استفاده از اشکالات و سوء استفاده را به نفع خود

آن است که یک Bethesda بازی, بعد از همه. چه Bethesda بازی کامل بدون یک لیست خشکشویی طنز آمیز اشکالات و مفید سوء استفاده? برای Skyrimما احتمالا می تواند نوشتن یک مقاله را صرفا اختصاص داده شده به آن را سوء استفاده. وجود دارد برخی از شما می توانید به سرعت به سطح بالا مهارت های خود را و دیگران است که اجازه می دهد تا شما را به دستکاری NPCs' چشم انداز به دور با فعالیت های جنایی. برای مثال, شما می توانید انتخاب کنید تا سبد و محل آنها را در چند NPCs سر به مانع خود را مشاهده و آن را آسان به سرقت همه چیز را در دید. برخی از اشکالات و سوء استفاده ها در عمق بیش از دیگران بنابراین استفاده از آنها در اختیار شما است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب