مزایای چادر مسافرتی

تولیدکننده دیگری به نام KIT یا چادر صنعت خاوران نیز وجود دارد که محصولات خوبی را نیز به بازار عرضه داشته است.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تولیدکننده دیگری به نام KIT یا چادر صنعت خاوران نیز وجود دارد که محصولات خوبی را نیز به بازار عرضه داشته است. اگر شما قصد کمپ کردن را ندارید و چادر مسافرتی را برای شب مانی در طبیعت یا مسافرت های شهر به شهر استفاده می کنید، سرعت برپایی چادر را باید حتما در نظر بگیرید. ستونهای چادر مسافرتی: هرچند اغلب محصولات فعلی دارای میلههای فایبرگلاسی هستند، ولی یک کوهنورد یا گردشگر حرفهای حتما باید چادری با میلههای آلومینیومی بخرد. در این سفرها ایستادن در چادرهای با سقف کوتاه اذیت کننده است. بنابراین چادرهای که در ساختارشان ستون های بیشتری برای بالا بردن استحکام به کار رفته، گزینه مناسب تری هستند. وجود دریای مازندران با ساحل زیبا و مناسب بههمراه برخورداری از دامنهها و پارکهای جنگلی و کوهستانی، وجود جنگلهای هیرکانی، وجود قله دماوند با ۵۶۷۰ متر ارتفاع معروف به بام ایران، غارها، آبشارها، رودخانهها، آبهای متعدد سرد و گرم معدنی، چشمهها، تالابها به ویژه شبه جزیره میانکاله و بیش از ۸۰۰ آثار تاریخی شناسایی شده نظیر مجموعه تاریخی شهرهای آمل، بهشهر و ساری و مجموعههای تفریحی و سیاحتی شهرهای چالوس، رامسر، نور، تنکابن، نوشهر این استان را به مجموعه ای متنوع برای استفاده گردشگران با انگیزه مختلف بدل نمودهاست. ​Post h​as been c re᠎ated with GSA C ontent  Gener at or​ Dem ov ersion.

این کمپانی در هر سه نوع چادر سفری، محصولات قابل توجه و با کیفیتی را ارائه داده است. بیشتر چادرهای مسافرتی خانوادگی دارای لوازم جانبی زیادی مثل میز، صندلی و بخصوص میلههای نگهدارنده چادر هستند، اما استفاده از این وسایل نیازمند تمرکز یا دانستن قوانین خاصی نیست. چادرهای مسافرتی همیشه وسایل جانبی زیادی دارند که باعث اضافه وزن چادر میشوند. این چادرها همیشه وسایل جانبی زیادی دارند که باعث اضافه وزن چادر میشوند. میلهها بر روی سطح عبور میکنند و در یک تقاطع به شکل مثلث متصل میشوند. پس هنگامی که برای خرید چادر سفری به فروشگاه رفتهاید ابتدا به لوازم جانبی و خدمات پس از فروش این وسیله توجه کنید تا اگر یکی از این وسیلهها، میلهها و بستها خسارت دید بتوانید به سادگی آن را تعویض یا تعمیر کنید. مثلا برای برپایی چادرهایی چون مدل تونلی حتما نیاز به کمک دارید تا بتوانید به درستی چادر را سرهم بندی کنید. ولی اگر این گونه نبود به شما پیشنهاد می کنم حتما زیرانداز ضد آب مخصوص چادر تهیه کنید. نیازی نیست حتما چادری با ابعاد بسیار بزرگ تهیه کنید. به همین دلیل در ادامه آدرس و شماره تماس با سازمان پارک ها و فضای سبز مشهد می آید. ولی هنگام سفر این اشکال کوچک دردسر بزرگی را به همراه خواهد داشت چون امکانات رفاهی مناسبی مثل منزل در اختیار ما نیست بنابراین وقتی قصد انتخاب چادر را دارید به فضای داخلی و امکانات جانبی آن که قرار است آسایش شما را فراهم کنند توجه کامل داشته باشید، پس هرگز در خرید چادر مسافرتی خود عجله نکنید و حسابی این موارد را مدنظر قرار دهید.

این موزه دارای ورودی های فضای خاک، فضای آب، فضای آتش و گالری عکس هاست. این حلقهها باید در کنار چادر و واقع بر دیوارهای آن و همچنین در گوشههای آن نیز باشد تا بتوانیم توسط آن چادر را به چیزی ثابت مانند درخت، سنگ، زمین مهار کنیم. اگر سوالی نیز در خصوص چادر های مسافرتی دارید، تنها کافیست در بخش نظرات با ما اشتراک گذاشته تا پشتیبانان ما در کمترین زمان نسبت به پاسخ سوالاتتان اقدام کنند. و همواره در تلاش برای دستیابی به شیره جوانی درخت کهن است، در دفتر نقشهکشی با هم همکاری میکنند. بسیاری از چادرها با دیوارههای نازکی به باریکی یک برگ کاغذ از هم جدا شدهاند بنابراین برای حفظ حریم خصوصی خانواده همیشه سعی کنید به ضخامت این دیوارهها توجه کافی داشته باشید، این مساله یعنی حفظ حریم خصوصی شما هنگام سفرهای گروهی یا استفاده از کمپهای عمومی واقعا برای شما بسیار پراهمیت خواهد بود و شاید گاهی هم دردسرساز باشد. این وزن اضافه هنگام راهپیماییهای طولانی تا رسیدن به محل کمپ برای شما واقعا دردسرساز خواهد بود.

وزن تمامی اقلامی است که به هنگام خرید دریافت میکنید، اقلامی همچون بدنه، تیرها، تیرهای اضافه، ساک مربوط به لوازم، ساک مربوط به تیرها، دستورالعمل و موارد دیگر. با کمی دوراندیشی هنگام خرید چادر مورد نیازتان به وزن خالص آن کاملا توجه داشته باشید. از با سابقه ترین و با کیفیت ترین برند های موجود در بازارهای جهانی می توان به Coleman ، Big Agnes ، Kelty اشاره کرد. از برترین تولید کنندگان چادر در داخل کشور می توان به نام FIT یا همان اف آی تی (فخر ایرانیان) اشاره داشت. آخرین و اساسیترین گزینه برای انتخاب مناسبترین چادر، جنس مواد اولیه تشکیلدهنده آن برای شماست چون همان طور که میدانید اگرچه بیشتر این چادرها از نوعی پولیمر (مواد پلاستیکی) تولید شدهاند ولی میزان تراکم و کشش بین مولکولی این مواد متفاوت است که باعث تفاوت مورد مصرف این چادرها میشود. تمی در گویش محلی به مکانی صاف و هموار که در جایی بلند قرار گرفته گفته میشود. برخی چادرها در عین استحکامی که دارند ولی برای برپایی نیاز به وقت بیشتری دارند. برخی چادرها پوشش کف ضد آب دارند که ویژگی بسیار عالی است.

آخرین مطالب