خرید رپورتاژ

The Crew Dragon capsule sits on top of the SpaceX Falcon 9 rocket at Launch Complex 39-A at Kennedy Space Center, Fla., Friday, May 29, 2020. The second launch attempt of the Demo-2 mission is scheduled for Saturday at 3:22pm. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
جو Burbank/اورلاندو سنتینل/تریبون سرویس خبری via Getty Images

این زمان برای دو. ناسا و اسپیس ایکس در حال ساخت خود را در تلاش دوم در راه اندازی خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 ماموریت پس از شستشو ابتدا با توجه به آب و هوا و آنها یک بار دیگر livestreaming بالقوه رویداد تاریخی. خود راه اندازی, برنامه ریزی شده است 3:22ساعت شرقی اگر چه قبل از راه اندازی پوشش هم اکنون در دسترس است و ادامه خواهد داد تا به برخاست.

اینکه آیا یا نه آن را به پیش می رود نامشخص است. بسیار شبیه به اصلی May 27th, پنجره وجود دارد یک شانس واقعی عملیات تیم را به اسکراب راه اندازی دوباره اگر شرایط آب و هوایی بیش از حد مخاطره آمیز در هر دو پد و در سراسر مسیر پرواز. Elon Musk وجود دارد گفت: 50 درصد لغو خطر است. وجود حداقل نمی توان به عنوان یک صبر کنید اگر شرایط بیش از حد خشن ، یکی دیگر از راه اندازی فرصت در دسترس خواهد بود در مه 31 در 3 بعدازظهر شرقی.

مانند قبل موفق راه اندازی خواهد نشان دادن یک زن و شوهر از نقاط عطف مهم. آن را می خواهم نشان دهنده اولین crewed خصوصی spaceflight, البته, اما آن را نیز نشان دهنده اولین crewed راه اندازی از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی بود. آن را کامل عملیاتی ماموریت, اما آن را به طور موثر نشان دهنده شروع یک دوره جدید از spaceflight.

در این مقاله: راه اندازی پروازهای فضایی SpaceX نسخه ی نمایشی-2 خدمه, اژدها, فضا, تصویری, Livestream, ناسا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de