من فرزند کرم: با سلام از مدفوع پر از زندگی

او را و او poops زیادی است.عکس: مت Knoth/شاتر (شاتر)در حال حاضر من این نوع کلمات به صدای کوچک کاترپیلار poops

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
She’s beautiful, and she poops a lot.
او را و او poops زیادی است.
عکس: مت Knoth/شاتر (شاتر)

در حال حاضر من این نوع کلمات به صدای کوچک کاترپیلار poops انداختن به طبقه پروانه محوطه نشسته در میز من. طنین انداز, طنین انداز, طنین انداز. این تورم wriggling رازیانه های دم چلچله ای کرم راه راه با رنگ زرد و سبز و سیاه در حال مسکن شوید و برگ ایرانی تقریبا فقط به عنوان سریع. هر چند ثانیه به وجود می آید یکی دیگر از توپ دور از مدفوع خارج از این اشکالات است. برخی از poops اندازه از یک دانه خشخاش برخی مانند کوچک بری. هر بار که من نگاه بیش در مشبک کاترپیلار قفس وجود دارد بیشتر مدفوع و کمتر کف. دیوار محوطه در حال حاضر رنگ آمیزی با کاترپیلار استفراغ (یا آن اسهال؟) از آنچه شناخته شده به عنوان پيش chrysalis "پاکسازی." فقط در حال حاضر من شاهد یک خون اشام, butthole, گسترش قابل ملاحظه ای تا نورد اشکال و اندازه توپ بولینگ از مدفوع است. طنین انداز.

تبلیغات

ما به تازگی به خانه آورد این پنج کرم بعد از من و کودک نو پا در آمد آنها را در یک پارک محلی خوردن دور در سس گوجه فرنگی گیاهی است که در مورد به mowed پایین توسط یک تراکتور. بدیهی است که من می خواستم برای نجات کسانی که اشکالات از ظالمانه بودن squished—به علاوه من می خواستم برای از نو خلق خود من خاطرات دوران کودکی از بالا بردن کرم. چه شیرین فعالیت برای انجام این کار با یک کودک من استدلال ورزش در انتقال معجزه زندگی. شکوه معجزه زندگی است. اما اطلاعات شما, معجزه زندگی شامل تمیز کردن یک دسته از گه و vom.

تبلیغات

بدیهی است که همه پدر و مادر درک این را به برخی از درجه ای از افزایش پریود استفراغ نوزاد انسان است. اما شاید برخی از نیاز به یک یادآوری در مورد حق در حال حاضر به عنوان سفارشات برای "زنده کاترپیلار کیت" که رسید در مستند به گفته های اخیر نیویورک تایمز گزارش. این تعجب آور نیست: در میان همه گیر جهانی است که توقیف مدارس و daycares بالا بردن پروانه است و نه فقط آموزشی است اما عملی بهره مند شوند از نگه داشتن کودکان حاشیه اشغال شده در طول روز کاری. هفته گذشته همکار من کلی Faircloth ذکر شده در شل که او با توجه به پریدن از روی کاترپیلار ارابه موسیقی. من احساس وظیفه من به هر دو تشویق گفت: فعالیت و هشدار او در مورد طنین انداز-plink-plink و "پاکسازی." ناگهان کلی بود دوباره. "من می گویند اریک کارل چپ این جزئیات بسیار مهم از very hungry caterpillar," او نوشت. در واقع او بود. همه که کیک سوسیس و بستنی رفت جایی.

My keyboard and a stray caterpillar poop.
من صفحه کلید و یک ولگرد کاترپیلار مدفوع.
عکس: تریسی کلارک-Flory
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

خوشبختانه کاترپیلار مدفوع بی بو هستند اما آنها را جمع آوری در یک قابل توجه سرعت و به ظاهر در همه جا به عنوان شواهد این واقعیت است که من فقط یک فرار مدفوع بر روی میز در کنار صفحه کلید من در حالی که تایپ کردن این کلمات بسیار. این poops نیز دور که به معنی آنها... رول. بنابراین تصور کنید که شما در حال تمیز کردن چند ده کاترپیلار poops—در حالی که زور زدن از طریق سقف بالا و باز کردن یک استاندارد پروانه محوطه به شدت در تلاش برای برهم زدن کرم و chrysalises—و سپس هنگامی که شما را بکشد خود را وده کاغذ toweling کردن یک زن و شوهر ده poops به پرواز در هر جهت. آن را تنها از طریق آزمون و خطا است که من آموخته pro-کاترپیلار نکته: یک محوطه با یک پل متحرک درب به طوری که شما به راحتی می توانید به پاک کردن همه کسانی که poops و کاغذ پایین با روزنامه. Voila. هنوز هم بسیاری از poops اما آسان تر برای تمیز کردن.

در نهایت در پایان به من اجازه دولت برای ثبت: من به شدت طرفدار-کاترپیلار. بچه یا بدون بچه شما قطعا باید در نظر بالا بردن برخی از "گربه ها" را به عنوان کاترپیلار وبلاگ تماس با آنها. در واقع من پس از چند بار به عنوان یک فرد بالغ قبل از اینکه فرزندم به دنیا آمد به دلیل طبیعت است coollll ، تماشای کاترپیلار پوست باز تقسیم کردن را به فاش کردن یک براق صعودی جنین زیر یک ناجور سفر. بنابراین واقعیت این است که از طریق یک وحشی خود فرایند گوارش است که من صرف بیش از حد زمان خواندن در مورد "کاترپیلار سوپ" تبدیل به موجودی بالدار. بالا بردن یک پروانه سرگرم کننده وجودی غلتکی سوار coaster حتی برای بزرگسالان که در حال حاضر رسما آموخته در مورد "معجزه ی زندگی" فقط می دانم که آن را شامل بسیاری از ترشحات.

تبلیغات

همچنین می دانیم که تحت اللفظی گه آرام می تواند مقابل استعاری نوع است که در آن ما در حال حاضر در حال شنا کردن است. کاترپیلار مدفوع: من آن را توصیه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب