Illustration for article titled The Mystery of Antarcticas Record Drop in Sea Ice Has Been Solved

عکس: NASA Goddard Space Flight Center (فلیکر)

یخ در مناطق قطبی شده است تحت حمله از اقیانوس ها در حال افزایش و درجه حرارت آب. در حالی که انسان محور تغییر آب و هوا است که رانندگی گسترده عجیب و غریب بودن, الگوهای طبیعی نیز می تواند منجر به هرج و مرج.

تبلیغات

نخست از مثال گفت: هرج و مرج بود freakishly کم یخ دریا تا چه حد در قطب جنوب در سال 2016 و 2017. یخ حد سقوط کرد سخت در همه جا به خصوص در Weddell دریا در نزدیکی شبه جزیره قطب جنوب. در میان عجایب از austral بهار و تابستان آن سال بود که هلند به اندازه سوراخ در یخ شناخته شده به عنوان یک polynya.

در حال حاضر یافته های جدید منتشر شده در ژئوفیزیک نامه تحقیقات نشان می دهد به احتمال زیاد علت شرایط غیر طبیعی بودند شدید وزش بادها که همچنین کمک راهنما در طوفان قدرتمند که از بین برود icepack. این نتایج می تواند کمک به محققان بهبود درک خود را از آنچه که در آینده نگه می دارد و با افزایش دما و از بین بردن بیشتر یخ و اکوسیستم آن را پشتیبانی می کند.

تبلیغات

یخ دریای قطب جنوب است که عجیب و غریب از یخ های قطبی. قطب شمال یخ را نشان داده است کاهش شیب دار به این سیاره گرم است با توجه به موقعیت خود را در تا حد زیادی محصور اقیانوس. در مقایسه قطب جنوب یخ دریا گسترش خارج از قاره و بسیار پویا تر. در سال های قبل از بزرگ 2016 سقوط به یک رکورد کم آن را در یک رکورد.

از 2015 به 2016 یخ دریای قطب جنوب تا چه حد کاهش یافته است متناوب 463,322 مایل مربع (1.2 میلیون کیلومتر مربع)—منطقه دو برابر اندازه فرانسه است. تحقیقات جدید ماهواره ها استفاده می شود و همچنین داده های جمع آوری شده از مستقل اقیانوس مراتب شناور به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به درایو رها کردن. این یافته ها نشان می دهد اولین ضربه به یخ آمد در ماه سپتامبر هنگامی که قدرتمند ترین طوفان تا کنون ثبت شده در Weddell دریا شلاق از طریق منطقه. نسبتا گرم و توفانی بادها به شدت انتقاد کرد icepack و آن را شکست تا به kickstart ذوب شود.

گرما در ادامه به ماه نوامبر بود که داغترین نوامبر تا کنون ثبت شده برای این منطقه با درجه حرارت به طور متوسط حدود 5.4 درجه فارنهایت (3 درجه سانتیگراد) بالاتر از حد نرمال است. در آن زمان اولین polynya در نزدیک به 40 سال باز در یخ اجازه داده است که آب تیره برای جذب بیشتر گرما از خورشید و کمک به ذوب. سپس یکی دیگر از طوفان زده در ماه دسامبر در این زمان در حال حرکت به دورترین نقطه جنوب هر طوفان منتقل شده در Weddell دریا. و در نتیجه شما باید دستور غذا برای ثبت یخ دریا کاهش است. سال آینده شاهد به طور مشابه جهانیان یخ دریا و حتی بزرگتر polynya.

آیا تغییر ناگهانی نشان دهنده یک رژیم جدید در قطب جنوب یخ دریا است که هنوز هم یک منطقه بسیار فعال پژوهش اما یخ دریا است که به طور کلی انتظار می رود کاهش در منطقه در دهه های آینده تغییر آب و هوا و ظهور بیشتر زور و اجبار.

تبلیغات

“تنوع در قطب جنوب یخ دریا حد بسیار بزرگ است و تشخیص انسانی سیگنال است برای رفتن به دشوار” جان ترنر, آب و هوا متخصص با بررسی قطب جنوب که رهبری تحقیقات جدید گفت Earther یک ایمیل به در. “افزایش تا سال 2014 جای تعجب بود که با توجه به از دست دادن یخ در قطب شمال و کاهش سریع در سال 2016 اضافه شده به لیست طولانی از سوالات در مورد یخ دریای قطب جنوب. این معلوم نیست که آیا یخ دریا حدی بهبود می یابند 2014 به ارزش و یا اگر این شروع دراز مدت کاهش انتظار می رود به عنوان گاز گلخانه ای غلظت افزایش می دهد.”

ترنر گفت که نیروهای طبیعی به احتمال زیاد تا حد زیادی مسئول دریا یخ ظروف سرباز یا مسافر از پنج سال گذشته در قطب جنوب هر چند او همچنین اشاره کرد شواهدی وجود دارد ازن سوراخ شده تحت تاثیر طوفان آهنگ و بادها. او همچنین گفت که تغییر آب و هوا انتظار می رود که به درایو یک کاهش در منطقه دریای یخ با یک سوم این قرن است. نتایج همچنین نشان می دهد خطر از شرایط طبیعی است که می تواند درایو دست دادن یخ تشکیل یک آب و هوا سگ شمع با انسان و رانده شدن کره زمین به صدمه زدن به یخ. وضعیت مشابهی را برای گرینلند زمین یخ سال گذشته اضافی آفتابی آسمان همراه با رکورد گرما و برف به درایو ضبط ذوب.

تبلیغات

ناپدید شدن یخ دریا نمی شود سطح دریا به ظهور مانند گرینلند زمین یخ خواهد شد (که کل مسئله دیگر در قطب جنوب هر چند). اما آن را می تواند تحت تاثیر قرار اقیانوس الگوهای گردشی و زیستگاه برای همه چیز از مهر و موم به پنگوئن به krill.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im