باکره, O2 ممکن است ادغام برای ایجاد یک انگلستان مخابرات غول

در تصاویر Ltd./Corbis via Getty Images دو بزرگتر مخابراتی در بریتانیا گزارش نزدیک به متحد. ن

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399
Sign for Virgin Media shop. (Photo by In Pictures Ltd./Corbis via Getty Images)
در تصاویر Ltd./Corbis via Getty Images

دو بزرگتر مخابراتی در بریتانیا گزارش نزدیک به متحد. نگهبان منابع می گویند صاحبان باکره رسانه ها و O2 آزادی جهانی و Telefonica در مذاکرات برای انگلستان سرمایه گذاری مشترک متحد که خود را, تلفن همراه, اینترنت و تلویزیون تلاش. دقیق انگیزه برای اتحادیه نمی خواهد روشن شود اما این امر کمک دو دفع سنگین وزن BT و آسمان است.

شرکت های درگیر کاهش یافته است به نظر.

ادغام می تواند منجر به تثبیت انگلستان مخابرات فضایی با انتخاب های کمتر برای خدمات, اما آن را نیز می تواند اثرات موج دار شدن در سراسر جهان است. Telefonica شده است پوسته پوسته شدن خود را به تمرکز بر روی چهار بازار — اتحاد O2 با باکره می تواند jumpstart که استراتژی. آزادی جهانی و در عین حال می تواند با استفاده از این برای گسترش خود جای پایی در اروپا و آوردن آن مجموعه بالا پلت فرم (افق تلویزیون) برای بیشتر مردم است.

در این مقاله: زنان بریتانیا, کسب و کار, بی سیم, ادغام, باکره, رسانه ها, o2, آزادی, جهانی, Telefonica, پهنای باند, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب