شورش در پاسخ به نگرانی در مورد 'Valorant" جدید ضد تقلب راننده

بازی ضد شورش طی چند روز گذشته برخی از Valorant بازیکنان باید نگرانی در مورد این واقعیت است ک

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
Valorant
بازی ضد شورش

طی چند روز گذشته برخی از Valorant بازیکنان باید نگرانی در مورد این واقعیت است که بازی ضد تقلب راننده (vgk.sys) اجرا می شود به عنوان به زودی به عنوان شما به نوبه خود بر روی کامپیوتر شما. در حال حاضر, شورش, بازی جدید اول شخص تیرانداز را توسعه منتشر کرده است یک پست توضیح داد که چرا آن ضد تقلب سیستم کار می کند که راه همراه با یک تضمین است که آن را نمی کند جمع آوری هر گونه اطلاعات شخصی.

شورش ضد تقلب فن آوری بارهای در start-up برای مقابله با پیشرفته بازی که اجرا قبل از اینکه شما حتی آتش بازی. شما می توانید حذف vgk.sys راننده در هر زمان اما بازی اجرا نمی شود و بدون آن — شورش مشتری را به رسمیت نمی شناسد کامپیوتر خود را به عنوان مورد اعتماد دستگاه اگر شما انجام دهد. این شرکت می گوید این تنها جمع آوری داده ها برای بهره برداری از این بازی ، و زودتر پاسخ به Reddit موضوع بحث در مورد این موضوع آن توضیح داد که راننده نمی کند هر چیزی را اسکن مگر این که بازی در حال اجرا است.

"ما نمی توانیم بیش از حد عمیق به ویژگی های خاص و بدون برنامه به طور بالقوه به خطر انداختن پیشتاز, اما ما به شما به عنوان آنجا که ما با خیال راحت می توانید... به علاوه ما می توانیم به شما اطمینان دهم که آن را بازبینی شده است توسط هر دو داخلی و خارجی و کارشناسان امنیتی" ضد شورش را ارسال می خواند. در تلاش برای ارام کردن نگرانی های حریم خصوصی و حتی بیشتر شورش نیز گسترش آن در اشکال فضل برنامه با یک دسته بندی خاص برای ضد تقلب آسیب پذیری که واکشی حتی پرداخت بالاتر از حد معمول.

در این مقاله: Riot, بازی Valorant ضد تقلب, حریم خصوصی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب