John Wick will be back.

John Wick خواهد بود.
عکس: Lionsgate

اولین John Wick شده است می تواند پایان. همان می رود برای John Wick 3. و در عین حال John Wick 4 در حال حاضر در حال توسعه با تولید به احتمال زیاد برای شروع زمانی که covid-19 همه گیر است بیش از. این است که به خاطر پول ؟ البته. هر قسط اساسا از دو برابر در سراسر جهان ناخالص از یکی از قبلی. اما آن را نیز چگونه داستان بود ساختار از ابتدا.

تبلیغات

“در هر John Wickوجود دارد به معنای واقعی کلمه یک روز که در آن کیانو [ریوز] و من در اتاق نشسته با هر نوشتن تیم ما در حال کار با ما بروید ‘ما در حال رفتن برای پایان دادن به آن حق در اینجا و آن'” Chad Stahelski, مدیر هر سه Wick , فیلم, گفت خبرنگار هالیوود. “ما به دنبال برای تلفن های موبایل happy ending; ما هرگز. حداقل برای فتیلهs ما همیشه دوست داشتم اساطیر و حکایات و یا چیزی شبیه به آن است که فقط نوع و آنها را به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد در روز بعد.”

Stahelski نقل از پایان تحصیلات تکمیلی به عنوان بهترین مثال از این است. پایان است که نمی ارائه بسته, اما نمی, اذیت کردن عاقبت هر دو.

تبلیغات

“ما به این معنی نیست برای [انتهای] به cliffhangers” او ادامه داد. “John Wick جان 80-برخی-عجیب و غریب مردم بیش از یک توله سگ. چگونه شما قرار دادن که یکی با پایان خوشی ؟ [می خندد.] شما می دانید منظورم چیست ؟ داستان فقط نوع به پایان می رسد. که سفر و یا کوچک که بخشی از این سفر به پایان می رسد. در فصل 2ما به پایان رسید, چگونه ما فکر آن را به پایان. در فصل 3ما فقط به پایان رسید این… John Wick آن ساخته شده و برای ما که به اندازه کافی بود. او زندگی می کردند یک روز دیگر. بنابراین ما واقعا آنها را در نظر بگیرید cliffhangers.”

هر چند Stahelski نمی کند به صراحت می گویند آن او سپس پیشنهاد کرد که این فرمت به معنی حق رای دادن می تواند برای به عنوان طولانی و یا به عنوان کوتاه به عنوان آنها می خواهند.

“ما آنها را برچسب فصل برای یک دلیل,” او گفت:. “اگر John Wick بودند یک شخصیت واقعی ما نمی فکر می کنم این نوع از داستان پایان خوبی برای این شخصیت فقط با توجه به شیوه زندگی آنها منجر شود. بنابراین در برخی از نقطه هنگامی که ما فکر می کنم آقای فتیله را اجرا کرده است او البته من مطمئن هستم که او در مرگ خواهد بود, حماسه, اما تا آن زمان ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام فصل و فقط داستان های اسطوره یا افسانه است که برای بخشی از روز خود را و یا آن بخش از زندگی خود را. آن را فقط به نوع داستان سرایی ما بود.”

تبلیغات

John Wick 4 بود و قرار بود منتشر شد و در مارس سال 2021 اما با توجه به همه گیر در حال حاضر با تاخیر یک سال است. فعلی تاریخ انتشار است که ممکن است 2022. شما می توانید جزئیات بیشتر از Stahelski در گسترده هالیوود گزارشگر مصاحبه از جمله به روز رسانی در Highlander (هنوز کار بر روی آن هنوز هم دشوار است) کمک به ماتریکس 4, و بیشتر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de