جمعیتی گزارش تظاهرات نشان می دهد که چقدر اطلاعات تلفن های ما را دور

رینگو Chiu / ایسنا اگر شما در راهپیمایی اخیر Black Lives Matter تظاهرات در آتلانتا و لس آنجلس

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399
People take part in an All Black Lives Matter march, organized by Black LGBTQ+ leaders, in the aftermath of the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., June 14, 2020. REUTERS/Ringo Chiu
رینگو Chiu / ایسنا

اگر شما در راهپیمایی اخیر Black Lives Matter تظاهرات در آتلانتا و لس آنجلس مینیاپولیس یا نیویورک احتمال وجود دارد, تلفن همراه تجزیه و تحلیل شرکت Mobilewalla جمع آوری اطلاعات دموگرافيک از تلفن همراه خود استفاده کنید. هفته گذشته Mobilewalla منتشر شد گزارش جزئیات نژاد و سن و جنس خرابی از افراد شرکت کننده در تظاهرات در آن شهرستانها در طول تعطیلات آخر هفته از مارس 29. آنچه که به ویژه نگران کننده است که معترضان به احتمال زیاد تا به حال هیچ ایده که فن آوری شرکت با استفاده از اطلاعات محل برداشت از دستگاه های خود را.

Mobilewalla "مشاهده" در مجموع 16,902 دستگاه (1,866 در آتلانتا 4,527 در لس آنجلس 2,357 در مینیاپولیس و 8,152 در نیویورک). به عنوان BuzzFeed News , توضیح می دهد, Mobilewalla اقدام به خرید اطلاعات از منابع مانند تبلیغ کارگزاران اطلاعات و Isp ها. آن را با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی یک فرد جمعیتی (نژاد و سن و جنسیت و کد پستی و غیره.) بر اساس داده های مکان دستگاه شناسه و مرورگر تاریخ. این شرکت پس از آن به فروش می رساند که اطلاعات به مشتریان به طوری که آنها می تواند "درک بهتر هدف خود مشتری است."

"این گزارش نشان می دهد که تعداد زیادی از آمریکایی ها — احتمالا حتی بدون دانستن آن — در حال توزیع بیش از خود پر سابقه موقعیت مکانی به سایه داده های مکان کارگزاران با صفر محدودیت در آنچه که شرکت می تواند انجام با آن" سناتور الیزابت وارن گفت BuzzFeed. "در پایان اجرا در اطراف قانون اساسی محدودیت بر دولت نظارت این شرکت ها می توانند حتی فروش این اطلاعات به دولت است که می توانید آن را به صورت قانون و اجرای مهاجرت."

Mobilewalla مدیر عامل Anindya Datta گفت BuzzFeed که این شرکت تولید شده در این گزارش برای برآوردن آن کارکنان کنجکاوی. ظاهرا Mobilewalla قصد ندارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اینکه آیا افراد خاص با حضور در این تظاهرات با مشتریان و یا اجرای قانون است.

اما این حادثه یک یادآوری است که اطلاعات کارگزاران باید دسترسی به انبوهی از اطلاعات از افراد بی ادعا. این احتمال وجود دارد که داده ها را می توان با استفاده از اجرای قانون و یا به بیرون درز -- همانطور که ما دیده ایم اتفاق می افتد در گذشته نقض داده. برخی از ترس که افراد در مورد داده های خود را که ممکن است دامنگیر جلوگیری از تظاهرات بنابراین در اثر شیوه های جمع آوری داده ها ممکن است سرکوب آزادی بیان است.

در حال حاضر در ایالات متحده وجود دارد هیچ قوانین فدرال جلوگیری از این نوع از اطلاعات را از مورد آزار قرار گرفته. وارن قبلا باز رسیدگی به قراردادهای دولتی برگزار شده توسط داده های محلی کارگزاران. تیم کوک به نام برای بدن نظارتی برای نظارت بر کارگزاران داده و در سال 2018 ورمونت گذشت اول از نوع خود قانون به نگه داشتن اطلاعات کارگزاران به حداقل برخی از استانداردها و مجازات آنها را برای سوء استفاده. در اتحادیه اروپا مقامات استفاده کرده اند به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) پس از کارگزاران اطلاعات برای نقض قوانین در اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی.

تا زمانی که ما مشابه مقررات در محل افراد را به قطعه با هم ابزار و بهترین روش برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

Engadget رسیده به Mobilewalla اضافی برای نظر.

در این مقاله: محل آتلانتا, تلفن همراه, اطلاعات, مینیاپولیس, حریم خصوصی اطلاعات, تظاهرات, کارگزاران اطلاعات و حریم خصوصی, new york, مرورگر, تاریخ, los angeles, تجزیه و تحلیل, داده کارگزار mobilewalla, سیاه, زندگی, موضوع, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن