شرکت های فن آوری پیوستن به طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت جدید ویزای دانشجویی رد

kzenon via Getty Images Facebook, Google, Microsoft همراه با چند تن دیگر شرکت های فن آوری بای

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399
Woman student on college campus learning wearing face mask while working on her laptop
kzenon via Getty Images

Facebook, Google, Microsoft همراه با چند تن دیگر شرکت های فن آوری باید پیوست اتاق بازرگانی ایالات متحده در اضافه کردن به طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت مدیریت هل دادن به عقب در یک قانون جدید که نیروی دانشجویان خارجی به کشور را ترک کنند اگر خود را در دانشگاه اجرا آنلاین-تنها کلاس های این سقوط.

بسیاری از دانشگاه های ما در حال حرکت به آنلاین-تنها کلاس با توجه به همه گیر اما آخرین حاکم از یخ متحده که تنها راه برای دانشجویان خارجی به ماندن را در کلاس های حضوری. در غیر این صورت آنها در معرض خطر داشتن ویزای دانشجویی لغو.

طرح دعوی در دادگاه برای اولین بار ثبت شده در هفته گذشته توسط دانشگاه هاروارد و M. I. T. مقابل وزارت امنیت داخلی. دانشگاه هاروارد اعلام کرده آن را فقط آنلاین کلاس های بیش از سال آینده در حالی که M. I. T استخدام یک مدل ترکیبی با بسیاری از آن کلاس برگزار می شود آنلاین. به طور جداگانه وکلای کل از 17 ایالت و ناحیه کلمبیا باید طرح دعوی در دادگاه خود را برای جلوگیری از این قانون است.

هر دو شرکت های فن آوری و دانشگاه ها تکیه زیادی بر روی استعداد های بین المللی. کالج ها اغلب بستگی به دانشجویان خارجی شهریه برای درآمد و شرکت های فن آوری اغلب به دنبال گسترش استعداد خود را با کارگران ماهر از سراسر جهان است. "این دانش آموزان کمک قابل ملاحظه ای به اقتصاد ایالات متحده زمانی که آنها ساکن در ایالات متحده گفت:" احزاب در این مختصر.

دیگر شرکت های فن آوری که پیوست, کت و شلوار شامل Spotify, Salesforce, Adobe, Dropbox, Github, لینک, پی پال و توییتر.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب