برای اولین بار در تاریخ ما به تماشای محتوای مورد علاقه خود را به آسانی به عنوان آن را به حال شده است. نشسته به تماشای یک فیلم می تواند به عنوان ساده به عنوان باز کردن Netflix بر روی تلفن خود را و یا اجاره یک ویدیو از یک سرویس مانند آمازون نخست یا Google Play.

این جریان خدمات ساخته شده اند آسان تر کردن روند اما آنها نیز از آن ساخته شده خیلی بیشتر گیج کننده بیش از حد. با محتوای متفاوت, امکانات و قیمت بسیاری از مردم مطمئن نیستید که در آن برای شروع. ما باید شما پوشیده شده است.

Netflix

Netflix Browse Screen

قیمت: 9 $در هر ماه برای یک صفحه نمایش در یک زمان در تعریف استاندارد 13 دلار در هر ماه برای دو صفحه نمایش در, HD, 16 دلار در هر ماه برای چهار صفحه نمایش با کیفیت 4K Ultra HD (از جمله عناوین را انتخاب کنید در محدوده دینامیکی بالا (HDR) و Dolby Atmos صوتی).

دستگاه های پشتیبانی شده: همه چیز بسیار زیبا از کنسول های بازی به جریان جعبه به تلویزیون های هوشمند و گوشی های هوشمند است. تقریبا هر دستگاه و هر فروشگاه app یک برنامه Netflix بکشد و آن را حتی سریع کلید در مدرن ترین کنترل از راه دور تلویزیون.

که آن را برای: Fans of Netflix تا کنون-کتابخانه رو به رشد از محتوای اصلی فصل گذشته از تلویزیون آمار نشان می دهد و به میزان کمتر محبوب فیلم های جدید و قدیمی.

ما در حال شروع کردن با اینجا واضح است. حتی اگر شما زندگی در یک غار در دهه گذشته احتمالا شما هنوز هم به حال Netflix ارائه دی وی دی به سنگ خود را به صندوق پستی. در سال 1997 که دقیقا چگونه شرکت کردم و شروع آن, اما آن را به سرعت با اقتباس از مدل کسب و کار خود را به تمرکز بیشتر بر روی فورا در دسترس جریان محتوا. این شرکت شده است پادشاه از این جریان جنگل تا کنون از.

Netflix نیست و مشخص کردن تعداد فیلم ها و نشان می دهد در دسترس در کتابخانه خود را فراتر از فقط گفتن که شماره آن در هزار است که مبهم است اما دقیق است. Netflix بکشد تا قوی ترین کتابخانه محتوا از هر جریان خدمات در خارج وجود دارد از جمله شخص ثالث فیلم و تلویزیون کاتالوگ به همراه به طور فزاینده ای مجموعه ای عظیم از محتوای اصلی. این شرکت با صرف میلیاردها دلار هر سال برای ایجاد اصلی نشان می دهد و فیلم در تلاش برای “تبدیل HBO قبل از HBO می تواند تبدیل به ما” به گفته مدیر عامل Reed Hastings از جمله بزرگ بازدید مثل غریبه چیزهای Orange Is the New Black, House of Cards, و همه چیز.

در آینده انتظار می رود برای دیدن این کتابخانه از محتوای اصلی رشد و حتی بزرگتر. این شرکت اعلام کرد در سال 2018 که آن را انتشار حدود 700 اصلی نشان می دهد و فیلم از جمله بازگشت فصل برخی از آن بازدید بزرگترین بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن این استراتژی تغییر در هر زمان به زودی.

در علاوه بر این به اضافه کردن محتوا Netflix نیز به طور پیوسته با اضافه کردن ویژگی های برخی از عناوین موجود در 4K برخی از در دسترس با HDR و تعداد انگشت شماری حمایت از Dolby Atmos. این سرویس نیز بدست بهتر برای کسانی که اغلب دیده بان بر روی بروید با قابلیت دانلود را انتخاب کنید نشان می دهد تلویزیون و فیلم, بنابراین شما می توانید بدون اتصال به اینترنت.

آمازون نخست تصویری

Amazon Prime Instant Video Browse

قیمت: $119 از یک سال و یا 13 دلار در هر ماه برای آمازون نخست که شامل رایگان دو-روز حمل و نقل در آمازون سفارشات. برای دانش آموزان هزینه اشتراک 59 دلار در هر ماه و یا $6.49 در هر ماه.

دستگاه های پشتیبانی شده: عمده ترین تنظیم بالا جریان, جعبه, از جمله آمازون آتش تلویزیون و آتش تلویزیون استیک و همچنین به عنوان عمده ترین کنسول های بازی, تبلت و تلفن های هوشمند با شارژ کردن استثنا بودن Chromecast اگر چه راه حلی وجود دارد که.

که آن را برای: مکرر آمازون خریداران و کسانی که علاقه مند در خدمات برنده جایزه سری اصلی.

آمازون شروع به فروش کتاب آنلاین, و در حال حاضر آن را خارج از اینترنت. چند سال پیش این شرکت را شکست و به رسانه های جریان بازار با نخست تصویری. نیز وجود دارد دو رایگان-روز حمل و نقل, بنابراین اگر شما سفارش بسیاری از مسائل از آمازون, این, جریان, خدمات بدون brainer است.

آمازون جریان سایت آغاز شده به عنوان یک pay-per-view خدمات است اما گسترش و شامل یک کتابخانه بزرگ از بر روی تقاضا جریان ویدئو به نخست مشترکین. آمازون شده است و با استفاده از آن در صنعت نفوذ به نشانه همکاری با شرکت هایی مانند Epix, Warner Bros. و HBO و همچنین ایجاد خود را محبوب انحصاری مانند گراند تور مرد در بالا قلعه تیک و شگفت انگیزی خانم Maisel.

آمازون قرار می دهد تقریبا همه چیز را در نوک انگشتان خود را — که آیا آن را فوری جریان محتوای pay-per-view و فیلم را نشان می دهد و یا رسانه های دیجیتال شما می توانید خرید خود را و. و بر خلاف Netflix و آمازون 4K Ultra HD و HDR مطالب آمده در هیچ هزینه اضافی.

Hulu

Hulu Plus Browse

قیمت: 6 دلار در هر ماه با تبلیغات 12 دلار در هر ماه ad-free 55 $در هر ماه به صورت زنده و بر روی تقاضا تلویزیون با تبلیغات $61 در هر ماه به صورت زنده و بر روی تقاضا تلویزیون بدون تبلیغات.

دستگاه های پشتیبانی شده: تقریبا هر تنظیم بالا جریان, جعبه, اینترنت, فعال, تلویزیون, گوشی های هوشمند, کنسول بازی یا تبلت.

که آن را برای: کسانی که به دنبال زمان بر روی تقاضا جریان مخلوط با چند اصل و یا کسانی که بدون کابل که می خواهند به نگه دارید تا در آخرین نشان می دهد, اخبار و ورزش.

Hulu در سال 2007 ایجاد شد به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین کهنه رسانه ها پخش NBC Universal, Fox پخش و Disney-ABC. رسانه ها در جریان خدمات در اصل به طور کامل رایگان است اما نورد اشتراک نسخه مبتنی بر خدمات پس از به دست آوردن محترم زیر است. در سال 2016 Hulu نقل مکان به یک اشتراک به طور کامل مبتنی بر مدل و ایجاد شده است خود اصل مانند راه Futureman, و فراری به نگه دارید تا در جریان مسابقه

در حالی که Hulu است متوسط, انتخاب, فیلم, هیچ دیگر جریان سرویس می توانید یک شمع به آن کتابخانه جدیدتر تلویزیون را نشان می دهد. سری اصلی کنار, Netflix و آمازون تمایل به دریافت تلویزیون را نشان می دهد پس از این فصل به پایان می رسد و یا پس از آنها رفته هوا به طور کامل. در مقابل, Hulu, در علاوه بر این برای داشتن یک لیست جامد از خود نشان می دهد و برنامه های, پست جدید قسمت از نشان می دهد در حال حاضر در حال پخش فقط در روز (و گاهی اوقات ساعت) پس از پخش. تنها این است که شما هنوز هم مجبور به نشستن طریق تبلیغات مگر اینکه شما ارتقاء داده شده — که ما به شدت توصیه می شود.

Hulu قطعا تا به حال آن بازدید می آید به محتوای اصلی, اما شما نمی شنوید به عنوان بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد شراب خواری-مشاهده مسیر در همان خط تیره دیوانه به عنوان غریبه چیز یا بازی تاج و تخت. مانند Netflix و آمازون, Hulu نیز ارائه می دهد محتوای 4K هر چند تا کنون آن هنوز به درجه هر یک از آن نشان می دهد که در HDR.

دیزنی+

Disney+ Web Interface

قیمت: 7 دلار در هر ماه یا 70 دلار در هر سال است. می توانید بسته نرم افزاری همراه با Hulu و ESPN+ برای 13 دلار در هر ماه.

دستگاه های پشتیبانی شده: سیستم عامل iOS دستگاه تلویزیون اپل (tvOS), Google Chromecast دستگاه های آندروید, آندروید, تلویزیون, پلی استیشن 4, Roku, ایکس باکس یکی را انتخاب کنید و آمازون آتش تلویزیون, دستگاه تلویزیون هوشمند ال جی, سامسونگ, تلویزیون های هوشمند.

که آن را برای کسانی که طرفداران از همه چیز دیزنی از جمله جنگ ستارگان و مارول خواص دلتنگ کلاسیک دیزنی و National Geographic محتوا در میان چیزهای دیگر.

دیزنی+ یکی از جدیدترین نام در جریان کسب و کار و آن را در حال حاضر جامد خود را به عنوان یکی از موفق تر است. با توجه به خالص مقدار از محتوای تحت دیزنی چتر این نیست دقیقا تعجب.

در بالای معروف فضایی اپرا و ابرقهرمان طرفداران شما می دانید و عشق دیزنی+ نورد است برخی از قابل توجه محتوای اصلی در آن ژانرهای.

این Mandalorianیک داستان در مورد یک شکارچی فضل در جهان جنگ ستارگان شده است به خوبی دریافت موفقیت است و در حال حاضر امضا برای فصل دوم. یک Obi-Wan شبکه تلویزیونی و یک سرکش یک prequel نیز در آثار. به عنوان برای استودیو مارول هفت تلویزیون های مختلف را نشان می دهد (تمام مجموعه در مارول سینمایی جهان) در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای جریان خدمات.

همه دیزنی انیمیشن محبوب محتوا از داستان اسباب بازی برای کوکو و همه چیز را در میان همچنین باید یک خانه در خدمات. پیوستن به آنها را در حال انتخاب از دیزنی خرید روباه مانند هر قسمت از سیمپسونهاو همچنین National Geographic مستند مانند رایگان ،

فریبنده ترین بخشی از دیزنی+ اما فقط ممکن است فرمت آن پشتیبانی می کند. خدمات نسبتا چشمگیر, گزیده ای از مطالب موجود در 4k با HDR و همچنین انتخاب عناوین با هر دو Dolby Vision و Dolby Atmos. همه برای 7 دلار در ماه یک نقطه قیمت است که هیچ سرویس در حال حاضر می تواند با رقابت از نظر کیفیت صوتی و تصویری.

HBO در حال حاضر

قیمت: 15 دلار در هر ماه است.

دستگاه های پشتیبانی شده: Amazon Fire دستگاه های گوشی های آندروید و قرص اندیشه, تلویزیون, دستگاه های iOS, Apple TV, Chromecast, پلی استیشن 4, Roku, ایکس باکس یکی از.

که آن را برای: کسانی که پس از همه, HBO premium محتوا از محدود کردن شور و شوق خود را برای بازی تاج و تختبدون که مایل به پرداخت هزینه برای تکمیل کابل اشتراک.

آن را کمی گیج کننده در لحظه: HBO است تقریبا یکسان به نام سرویس HBO GO برای مشتریان با کابل اشتراک و به روز رسانی خدمات به نام HBO حداکثر ارائه می دهد که حتی محتوای بیشتر. در جولای 31, 2020, اما, HBO Go خواهد بود بازنشسته rebranding HBO در حال حاضر به عنوان به سادگی HBO. در حال حاضر, حداقل, HBO در حال حاضر نسخه محفوظ است برای کسانی که نمی نیاز به یک تلویزیون معمولی بسته است.

HBO در حال حاضر ویژگی های مناسب و معقول فروشگاه فیلم های محبوب, هر چند محبوب ترین ویژگی های این سرویس محتوای اصلی آن. بازی تاج و تخت یکی از تلویزیون بزرگترین نشان می دهد در سال, حداقل تا آخر فصل و Westworld به دنبال کت و شلوار. شما می توانید این محتوا در هر سرویس دیگری است که بخشی از آنچه که باعث می شود HBO در حال حاضر چنین قانع کننده قرعه کشی.

HBO Max

قیمت: 15 دلار در هر ماه است.

دستگاه های پشتیبانی شده: تلویزیون اندروید, تلویزیون اپل, Chromebook, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, برخی سامسونگ تلویزیون بسیاری از ارائه دهندگان کابل. قابل توجه آن است که در حال حاضر در دسترس برای آمازون آتش تلویزیون یا Roku.

که آن را برای: برای لحظه ای هر دو HBO در حال حاضر و HBO Go هنوز هم وجود دارد. اما آمده جولای 31, 2020, HBO Go بازنشسته خواهد شد و HBO در حال حاضر خواهد بود rebranded به عنوان تنها HBO.

HBO در حال حاضر و HBO Go یک بار تنظیم تمایز بین کابل مشترکین و سیم برش. HBO حداکثر آن را کمی بیشتر یکپارچه در حالی که ارائه به طور قابل توجهی بهبود خدمات. اکثر کابل های مشترکین با یک اشتراک HBO شد واجد شرایط برای دریافت HBO Max در راه اندازی به صورت رایگان. اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود HBO مشترک آن را آسان برای ارتقاء به Max به صورت رایگان و اگر شما یک HBO مشترک, شما می توانید حداکثر بدون نیاز به کابل اشتراک.

HBO حداکثر شامل 10 ، 000 ساعت از محتوای حق بیمه در راه اندازی از جمله کل HBO سرویس تلویزیون و فیلم عناوین گذشته و حال از برادران وارنر; DC گسترش جهان; برترین مطالب از سراسر جهان; و یک میزبان جدید مکس اصل. اگر شما عشق HBO premium محتوا از محدود کردن شور و شوق خود را برای بازی از Thrones, HBO حداکثر اجازه می دهد تا شما را به دسترسی که به علاوه یک تن بیشتر برای فقط 15 دلار در هر ماه است.

HBO حداکثر در نهایت خواهد شد به کتابخانه کامل کلاسیک تلویزیون نشان می دهد مانند دوستان, South Park, The Big Bang Theory,مدرن , دکتر, که, و بیشتر. آن را نیز ویژگی های تعدادی از مکس اصل از سازندگان مثل جی جی آبرامز, Studio Ghibli, Greg Berlanti, و بیشتر. HBO حداکثر نیز خواهد شد به طور انحصاری انتشار زاک اسنایدر فن-خواستار director’s cut از لیگ عدالت در برخی از نقطه در 2021.

اگر چه HBO حداکثر به حال برخی از مشکلات در راه اندازی از جمله فقدان کامل از محتوای 4K پتانسیل HBO به علاوه یک کل خیلی بیشتر بدون کابل اشتراک بسیار وسوسه انگیز.

اگر شما فقط می خواهید مقدار جرم از نخبگان و محتوا برای شما مهم نیست که آن را در مطلق بهترین کیفیت, HBO حداکثر است برای شما.

YouTube

Youtube header pic 1

قیمت: رایگان برای آپلود شده کاربر محتوای; $1 به $3 برای استودیو اجاره; $10 به $20 برای خرید.

یوتیوب حق بیمه: 12 دلار در هر ماه اجازه می دهد تا آگهی-رایگان مشاهده و می افزاید: ویژگی های مانند قابلیت دانلود ویدئوها برای پخش آنلاین.

یوتیوب تلویزیون: 49 $در هر ماه برای زنده تلویزیون جریان به عنوان یک جایگزین کابل.

دستگاه های پشتیبانی شده: اگر آن را به یک صفحه نمایش رنگی و اتصال به اینترنت, شانس هستند خوب است که آن را می توانید جریان یوتیوب.

که آن را برای: کسانی که به دنبال یک سنتی کمتر تجربه مشاهده.

یوتیوب میزبان فقط در مورد همه چیز که قانونی و احتمال دارد چند چیز است که نمی از کودکان تعمق اگزیستانسیالیسم در حالی که loopy در اکسید نیتروژن برای فیلم و مستند. مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از آشغال و کاملا چیزهای عجیب و غریب بر روی اینجا اما این سایت همچنین دارای یک سالم کتابخانه از هر دو رایگان و پرداخت به ازای هر مشاهده فیلم. اخیرا این سرویس استفاده کرده است درآمد بیشتر پسند روش جریان آن از جمله یوتیوب حق بیمه (همراه با آزار دهنده ارائه می دهد برای پیوستن به یوتیوب حق بیمه) به عنوان به خوبی به عنوان آن زنده تلویزیون جریان خدمات بالقوه برای برش کابل یوتیوب تلویزیون.

وجود دارد در حال رفتن به آن شب وقتی که شما نمی توانید هر چیزی را به تماشای بنابراین شما فقط شروع YouTubing تصادفی موضوعاتی که پاپ را به سر خود را. مهم نیست چقدر بزرگ کتابخانه های Netflix و Hulu و آمازون دریافت آنها هرگز ترامپلاین حادثه تالیفات و یا بی شماری را اجرا می کند از خود فیلمبردار, غلتک coaster فیلم. برای کسانی که به دلایل یوتیوب همیشه لذت بردن از یک نقطه در قلب ما و در جریان تریبون.

فردا همه دسترسی

قیمت: CBS دسترسی به همه در دسترس است در 6 دلار در هر ماه برای محدود تبلیغات و $10 در هر ماه تجاری رایگان است.

دستگاه های پشتیبانی شده: بسیاری از دستگاه های جریان CBS دسترسی به همه از جمله Android, iOS, Apple TV, Google Chromecast, Amazon Fire TV Roku سیستم عامل پلی استیشن و ایکس باکس. به علاوه, CBS به تازگی آغاز شده و بسته بندی نرم افزار در انتخاب تلویزیون های هوشمند, بنابراین اگر شما خود را یک نام تجاری جدید سامسونگ و یا Vizio تلویزیون 4K, شما باید قادر به دریافت CBS دسترسی به همه حق دور.

که آن را برای: طناب-برش که عشق CBS و می ترسند به قطع بند ناف به طور کامل.

فردا همه دسترسی است بر روی تقاضا جریان خدمات مانند Netflix یا Hulu جز این که این ویژگی تنها CBS محتوا. از گل سرسبد عناوین مانند CSI: میامی و اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت به یک آرایه وسیعی از عناوین از CBS لود کتابخانه وجود دارد هیچ کمبود محتوا ارائه شده است. فردا همه دسترسی نیز به چند اصل است که شما نمی توانید در هر نقطه دیگری از جمله محبوب Star Trek: پیکارد.

علاوه بر این دسترسی به همه خانه را به CBS محلی ایستگاه: O’DONNELL, CBS Sports HQ و همکاران زنده 24/7. این به این معنی شما می توانید به برنامه نویسی زنده در هر لحظه بر روی هر دستگاه پشتیبانی از هر نقطه در ایالات متحده است. (شما هنوز هم می تواند موضوع را به برنامه های زنده تلویزیونی, تبلیغات حتی با تجاری-اشتراک رایگان.) که می تواند یک افزایش در طول فصل فوتبال ،

AppleTV+

قیمت: 5 دلار در هر ماه. اگر شما به خرید یک جدید تلویزیون اپل, اپل, آیفون, آی پاد لمسی یا مک پس از سپتامبر 10, شما می توانید ارزش یک سال از تلویزیون اپل+ بدون هیچ هزینه اضافی. دانش آموزانی که اشتراک موسیقی اپل 5 دلار در هر ماه دریافت تلویزیون اپل+ رایگان.

دستگاه های پشتیبانی شده: به طور طبیعی, Apple TV+ در دسترس است در همه, مدرن, سخت افزار اپل, از جمله تمام آی فون ، iPad و آی پاد دستگاه های لمسی قادر به در حال اجرا آخرین سیستم عامل; اپل تلویزیون 4K و Apple TV HD; و نسل سوم اپل تلویزیون. آن را نیز در دسترس از طریق سافاری و کروم و یا فایرفاکس مرورگرهای وب; سامسونگ تلویزیون های هوشمند; آمازون آتش تلویزیون و دستگاه های Roku.

که آن را برای: کسانی که عشق اپل.

نکته اصلی این است که مجموعه AppleTV+ جدا از دیگر خدمات جریان است که محتوای اصلی آن. آنها پوسته میلیون ها نفر به نمره استعداد مانند Steve Carell, Jennifer Aniston Chris Evans, ریس ویترسپون و Jason Momoa. نشان می دهد مانند صبح نشان می دهد, بنده, دیکینسونو برای تمام بشریت تا به حال بزرگ بودجه های تبلیغاتی اما نمی گارنر کاملا مشابه بحرانی و یا موفقیت تجاری به عنوان Netflix و Hulu یا HBO اصل.

AppleTV+’s اولین پیروزی بزرگ آمد با Kumail Nanjiani و امیلی V. Gordon گلچین سری کوچک آمریکاکه وقایع آنچه آن را مانند به عنوان یک مهاجر در امریکا است.

AppleTV+ همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ از مطالب موجود برای اجاره و یا خرید ارائه می دهد و فیلم های 4K و HDR از جمله Dolby Vision. با توجه به نسبتا محدود پشتیبانی سخت افزار شما احتمالا فقط پیدا کردن این مفید است اگر شما یک تلویزیون اپل 4K. هنوز هم این است که اگر شما با استفاده از خود اپل تلویزیون به عنوان یک HomeKit Hub.

Google Play

Google play header pic 1

قیمت: اجاره فیلم — $5 برای تعریف استاندارد 6 دلار برای HD; خرید فیلم — $10 به $20 در HD; تلویزیون را نشان می دهد — $2 به $3 در هر قسمت با تخفیف برای تمام فصول.

دستگاه های پشتیبانی شده: آندروید و iOS تلفن همراه آندروید TV-صفحه هوشمند تلویزیون Chromecast ، Roku و حتی تلویزیون اپل دستگاه (جریان از آی فون بیش از AirPlay).

که آن را برایاندروید: اندروید و گوگل طرفداران که می خواهند به راحتی به اجاره و خرید, دیجیتال, فیلم,.

مرکز رسانه ای دارای یک انتخاب بزرگ به تازگی منتشر شده, فیلم, در حالی که تلویزیون را نشان می دهد اغلب در دسترس روز بعد از پخش. Google Play را بر روی تقاضا فرمت شبیه به Vudu و یا آیتونز و می تواند یک مکمل عالی برای سایت هایی مانند Netflix و Amazon Prime تصویری. مانند بسیاری از خدمات دیگر در این لیست Google Play پشتیبانی از 4K و HDR و دستی به روز رسانی Google Play Movies & TV برنامه اندروید در حال حاضر نشان می دهد هنگامی که یک سریال یا فیلم در دسترس می شود.

گوگل بازی بزرگ برای فیلم های جدید, اما این واقعیت است که آن را در دسترس بر روی هر دستگاه (و به احتمال زیاد نخواهد بود) به معنی آن برای همه نیست. این pay-per-مطالب مدل فوق العاده است برای گرفتن جدیدترین اخبار منتشر شده اما کسانی که هزینه اجاره را به سرعت اضافه کنید. اگر شما یک آمازون نخست عضو Google Play است که یک جای خوب برای شروع اگر شما به دنبال برای یک فیلم, و خدمات اغلب اجرا می شود قاتل می پردازد.

Vudu

vudu header pic 1

قیمت: $5 به صورت استاندارد تعریف فیلم اجاره $6 HD; $15 برای SD فیلم خرید $20 به صورت HD و 25 دلار برای 4K Ultra HD (که در آن در دسترس).

دستگاه های پشتیبانی شده: ویندوز, مک, آندروید, در iOS, Roku, Nvidia Shield و Chromecast جریان دستگاه; ال جی سامسونگ و Vizio تلویزیونهای هوشمند; بازیکنان Blu-ray از ال جی و سامسونگ و سونی; پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از کنسول های بازی.

که آن را برای: دانلود فیلم علاقمندان که می خواهند اجاره و خرید را که بیشتر از سینمای خانگی خود را راه اندازی.

آمازون ممکن است خارج از اینترنت, اما این توقف خارج از شدن در جریان آنلاین بازی. Vudu است خارج شده است pay-per-مطالب فروشگاه آجر و ملات, کرگدن, دادن, همه, آن را به مطمئن شوید که Vudu تبدیل به یک نام خانگی.

Vudu دارای محتوای قابل مقایسه با آنچه که شما پیدا کردن در گوگل پلی یا آیتونز تصویری بازار. این یک چیز درهم و برهم از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اما به طور کلی محتوای veers سوی دیگر از ویژگی های طول فیلم. خارج شده و نشانی از یک کار خوب ارائه نسخه های جدید در حدود همان زمان که آنها می آیند در پخش Blu-ray و Vudu نیز میزبان هر فیلم در هر نقطه نسخه های دیجیتال است که ممکن است در دسترس با فیلم شما خرید با رایگان دیجیتال خدمات قفل.

این جریان همچنین ویژگی های فیلم ما یک چرخش مجموعه ای از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که در حال ad-پشتیبانی شده اما رایگان به تماشای. شما نمی خواهید برای پیدا کردن جدید ترین فیلم اینجا اما انتخاب مناسب و معقول است و یک راه خوب برای پشت پا زدن و تماشای چیزی در حالی که صرفه جویی یک باک.

Vudu ممکن است بهترین خدمات اجاره هنگامی که آن را می آید به محض پخش آنلاين کیفیت به عنوان بسیاری از آن 4K Ultra HD عناوین پشتیبانی از HDR از جمله Dolby Vision و گاهی Dolby Atmos برای همهجانبه صدا.

FandangoNow

قیمت: $5 به صورت استاندارد تعریف فیلم اجاره 6 دلار برای HD 7 دلار برای 4K Ultra HD; $15 برای SD خرید $20 به صورت HD یا 4K Ultra HD.

دستگاه های پشتیبانی شده: ویندوز, مک, آندروید, در iOS, Roku, Chromecast, Xbox One; تلویزیون های هوشمند از ال جی و سامسونگ و سونی و Vizio.

که آن را برای: کاربران Fandango فیلم بلیط خدمات است که می خواهید به استفاده از یکی از این سرویس برای همه فیلم خود را نیاز دارد.

FandangoNow در ابتدا شناخته شده به عنوان M-Go, اما تغییر نام در مدت کوتاهی پس از آن حاصل شد فیلم-فروش بلیط شرکت فاندانگو در سال 2016. مانند برخی از خدمات فوق این است که خدمات اجاره و مانند ارائه می دهد ویژگی های مشابه و قیمت گذاری به ارائه شده از گوگل, اپل و Vudu. اما آن را نیز دارای آن ویژگی های خود را ارائه.

با توجه به Fandango موجود در معاملات با تئاتر FandangoNow گاهی اوقات می تواند دسترسی به فیلم های قبل از دیگر خدمات اجاره. در سال گذشته دو دیزنی فیلم Moana و جکیشد در دسترس از طریق این سرویس در حالی که آنها هنوز هم در تئاتر. این نیست محدود به فیلم یا: فصل اول از سری CW ریوردیل بود و برای خرید در دسترس در Fandango حتی قبل از آن پخش شد.

یکی دیگر از مزایای این سرویس این است که قیمت گذاری آن به صورت 4K Ultra HD عناوین. در حالی که Vudu را UHD ارائه غالبا با قیمت 5 دلار بالاتر از نسخه HD را دیده ایم UHD عناوین رفتن با همان قیمت به عنوان نسخه HD در FandangoNow. همراه با چند نفر دیگر خدمات در این لیست FandangoNow بخشی از فیلم در هر نقطه که ما می توانیم به آینده.

فیلم در هر نقطه

Movies Anywhere

قیمت: N/A (پایین را ببینید)

دستگاه های پشتیبانی شده: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Kindle Fire تبلت Amazon Fire TV دستگاه های Roku دستگاه های ایکس باکس و تلویزیون اپل.

که آن را برای: دانلود فیلم طرفداران که می خواهند به تحکیم تمام خرید خود را در یک مکان.

اگر شما در حال خواندن از طریق این و متوجه شما ممکن است بخواهید برای خرید فیلم از بیش از یک سرویس فیلم در هر نقطه است برای شما. اصل دیزنی-تنها سرویس فیلم در هر نقطه زندگی می کند تا نام خود را حمل و فیلم از Sony Pictures, 20th Century Fox, Warner Bros. و جهانی تصاویر, آوردن تعداد فیلم های موجود به حدود 7,500.

حتی بهتر از فیلم در هر نقطه به شما امکان تماشای فیلم از بالا studios خریداری شده از خدمات متعدد از جمله آمازون تصویری, Google Play, iTunes, Vudu, FandangoNow و اخیرا مایکروسافت Movies & TV. این همچنین شامل Blu-ray و 4K Ultra HD Blu-ray برای سینما از بالا studios از طریق دانلود دیجیتال کد. تنها با اتصال به حساب های کاربری مختلف به فیلم های خود را در هر نقطه حساب و شما خوب به آن بروید — این حتی شامل گذشته خرید.

این سخت است برای گفتن آنچه که در آینده نگه می دارد برای فیلم در هر نقطه از نظر محتوا اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که بیشتر استودیو ملحق خواهد شد تا در برخی از نقطه گسترش خدمات فروشگاه و حتی بیشتر. برای اطلاعات بیشتر, ببینید, راهنمای ما به فیلم ها در هر نقطه.

نتيجه گيری

که خدمات برای شما بهتر است برای رفتن به یک مقدار زیادی به انجام آنچه شما می خواهید به تماشای و چگونه شما می خواهید به تماشای آن. اگر شما به دنبال برای محتوای اصلی و فیلم, HBO Max یا Netflix بکشد به علاوه یکی از دیجیتال خدمات اجاره ممکن است بهترین شرط بندی شما در حالی که کسانی که به دنبال یک تلویزیون ثابت از به تازگی پخش سریال به احتمال زیاد می خواهید به انتخاب کردن برای Hulu — که به ویژه درست است اگر شما به دنبال برای برنامه های زنده تلویزیونی از Hulu خود را زنده تلویزیون خدمات بیش از حد. در پایان بهترین شرط بندی شما این است برای ترکیب و مطابقت چند خدمات به حل و فصل در یک ترکیب است که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de