بهترین صفحه 3 محافظ صفحه نمایش برای سال 2020

گوگل صفحه 3 ویژگی های یک 5.5" صفحه نمایش لمسی OLED ارائه می شود که رنگ های شگفت انگیز و کنتراست. کیفیت صفحه

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399

گوگل صفحه 3 ویژگی های یک 5.5" صفحه نمایش لمسی OLED ارائه می شود که رنگ های شگفت انگیز و کنتراست. کیفیت صفحه نمایش لمسی است و یکی از ویژگی های است که صفحه 3 شادی استفاده کنید.

اگر شما خود گوگل صفحه 3 شما باید به استفاده از یک محافظ صفحه نمایش برای گوشی شما. یک محافظ صفحه نمایش را به صفحه نمایش گوشی خود آسان برای تمیز کردن و محافظت از آن را از اثرات و شوک علاوه بر حفظ OLED صفحه نمایش لمسی قابلیت.از آنجا که شما می توانید دیگر خرید جدید گوگل صفحه 3 با کیفیت بالا, محافظ صفحه نمایش برای پیدا کردن آسان نیست. خوشبختانه تولید کنندگان هنوز هم حمایت از این گل سرسبد گوگل تلفن.

لایه شیشه محافظ

پوست را مورد یکی از باریکترین شما می توانید و اگر شما در مورد مراقبت از نگه داشتن دستگاه خود را براق فاکتور فرم و سپس پوست را با محافظ صفحه نمایش است که علاوه بر کامل به کامل حفاظت از خود است. جای تعجب نیست آن گردد برای مطابقت با پوست پیکسل 3 مورد کاملا و آن را اجرا می کند تمام راه را به لبه مورد. این مورد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تراز دلخواه برای کمک به مطمئن شوید که محافظ صفحه نمایش کاملا تراز وسط قرار دارد. نازک است و دارای یک قاب رنگی برای مطابقت با دستگاه خود را و آن را با دوام ساخته شده از شیشه ای است که به شما محافظت در برابر خش و smeary اثر انگشت. آن را در سمت گران برای یک محافظ صفحه نمایش است اما این یک بازی مناسب برای پوست صورت.

GPEL حریم خصوصی شیشه ای

تلفن ما خیلی شخصی و در عین حال ما به طور مداوم مصرف آن ، ما نگه داشتن اطلاعات مهم و صمیمی پیام از چشمان کنجکاو در قطار و یا در نوار بسیار مهم است و GPEL این محافظ صفحه نمایش می تواند با آن کمک کند. آن را به یک حریم خصوصی لایه که روشن است, از جلو, اما محو به سیاه و سفید هنگامی که از کنار ساخت آن را سخت تر برای هر کسی که برای دیدن صفحه نمایش خود را اگر آنها به معنای. ژاپنی ها شیشه ای است که سختی بیش از حد با یک 9H hardness و oleophobic پوشش به مقاومت در برابر اثر انگشت و لکه. آن را بیش از حد گران نیست و اگر چه آن را می سازد نشان دادن چیزهایی که دوستان کمی سخت تر این است که باید خرید برای امنیت آگاه است.

Otterbox تقویت

Otterbox یکی از بزرگترین نامها در دستگاه حفاظت بنابراین آن را حس می کند آن را با ارائه برخی از حفاظت از صفحه نمایش برای صفحه 3. به تقویت محافظ صفحه نمایش است که در نتیجه یک همکاری بین Otterbox و کورنینگ شرکت است که باعث می شود گوریل شیشه ای را پوشش می دهد که اکثر گوشی های هوشمند صفحه نمایش. به این ترتیب تقویت فوق العاده قوی و مقاوم در برابر بیشترین آسیب و باعث می شود یک سپر برای خود صفحه 3 صفحه نمایش. این خیلی قوی, Otterbox ادعا می کند آن را ارائه می دهد پنج برابر خراش مقاومت نسبت به سایر رقبا. آن را در سمت گران حتی به صورت شیشه ای, اما این یک راه عالی را به پایان برساند برای حفاظت از خود اگر شما نیز با استفاده از یک مورد Otterbox.

50 دلار از Otterbox

Whitestone گنبد شیشه ای

این Whitestone گنبد شیشه ای است شیشه ای محافظ صفحه نمایش و آن را با استفاده از یک ویژه روش نصب است که شامل یک لایه از چسب مايع تحت محافظ صفحه نمایش. که چسب است و سپس درمان با اشعه ماوراء بنفش لامپ حصول اطمینان از یک جا و کامل حفظ لمسی با حساسیت. مایع نصب روش به معنی محافظ را با هم ماندن اگر آن را ترک و از آن استفاده می شود و در حال حاضر cracked screen — چسب جریان را به ترک و تنظیم, توقف آسیب بیشتر است. محافظ خود را قوی و مقاوم در برابر خراش. آن گران است اما این یکی از بهترین محافظ شما می توانید دریافت کنید.

35 دلار از Whitestone گنبد

InvisibleShield شیشه ای+ VisionGuard

آیا می دانید که نور آبی را از گوشی خود می توانید بدن خود را به فکر کردن در این روز و می توانید آن را سخت تر برای رسیدن به خواب در شب ؟ در حالی که دور ماندن از دستگاه های قبل از خواب یک ایده عالی است این محافظ صفحه نمایش از InvisibleShield به معنی شما لازم نیست که. آن را ساخته شده از شیشه و پس از آن را ارائه و مقاومت زیادی به کلید و خش و محافظت خوبی در برابر قطره و مشابه — اما تیتر ویژگی در اینجا این است که محافظ ترجمه لایه که InvisibleShield ادعا را مسدود نور آبی را از رسیدن به چشم های خود را. بر خلاف نرم افزار مبتنی بر راه حل های آن را نمی کند رنگ صفحه نمایش رنگ های مختلف در حالی که انجام آن یا, که بدان معنی است که شما تجربه بی وقفه. آن گران است اما به طور بالقوه مفید است.

22 دلار از آمازون

Skinomi Matteskin ضد تابش خیره کننده Twin Pack

Skinomi فیلم محافظ نمی تواند به عنوان محافظ در برابر ضربه و خراش به عنوان یک شیشه محافظ, اما این فیلم هنوز خوب ارائه حفاظت در مقابل روز به روز سایش خاک و نشانه است. آن را به یک غیر انعکاسی مات که به آن ضد تابش خیره کننده, خواص, ساخت صفحه نمایش آسان تر برای دیدن در نور شدید آفتاب. آن را به طور کامل مورد سازگار بنابراین آن را نمی خواهد از تداخل با یک صفحه 3 مورد و آن را حتی می آید با خود-خواص درمانی که به معنی کوچکتر خراش رفع خواهد شد خود را در طول زمان. آن را نمی زرد در طول زمان به عنوان برخی از فیلم محافظ انجام دهید و آن را همراه با لوازم یدکی و آن را فوق العاده خوب ارزش برای پول است.

8 دلار از آمازون

IQ سپر مایع کامل بدن سپر

یکی دیگر از فیلم بزرگ گزینه این محافظ از IQ سپر می آید با یک مرطوب روش نصب که شامل یک لایه از محلول بین محافظ و پیکسل صفحه نمایش 3. این لایه چسب را تضمین می کند یک تنگ متناسب با دستگاه. آن را ساخته شده از سخت فیلم می آید و با چند لایه ساختار از جمله ضد اشعه ماوراء بنفش است که مانع از زردی و یک شرکت محافظ بوش. آن را نمی خواهد گارد و همچنین شیشه در برابر قطره و سنگین دیگر اثرات, اما آن را به ارائه محافظت در برابر خراشیدگی و ساییدگی و پارگی. بهترین از همه این محافظ همچنین می آید با یک محافظ برای پشت گوشی خصوص اگر شما راضی به رفتن بدون یک مورد اما هنوز هم می خواهید خراش و اثر انگشت محافظت کند.

$16 از IQ سپر

BodyGuardz خالص 2

BodyGuardz در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شناخته شده برای آن با کیفیت بالا و محافظ صفحه نمایش و گزینه های خالص 2 یکی از بهترین حالت آن است. آن را ساخته شده از aluminosilicate -- یک ماده است که BodyGuardz ادعا می کند قادر به ارائه نازک تر اما با دوام تر حفاظت از منظم سودا-آهک شیشه ای دیگر در بر داشت شیشه محافظ آن محافظ ارائه می دهد تا پنج برابر بیشتر در ابتدا حفاظت از رقابت. نیز وجود دارد یک تاثیر جذب لایه چسب که باید اطمینان حاصل شود برخی از قطره خوبی حمایت می کند. وجود دارد آسان-align سینی شامل نصب و راه اندازی ساده و آن را همراه با BodyGuardz عمر جایگزین سیاست.

ArmorSuit مورد پسند محافظ

همانطور که ما ذکر کرده ایم, فیلم, است هرگز نمی تواند به عنوان محافظ به عنوان شیشه ای — اما این بدان معنی نیست که نمی توان آن را محافظ. ArmorSuit ادعا می کند این فیلم مورد استفاده در آن فیلم محافظ نیز استفاده می شود برای محافظت از هواپیماهای نظامی, هلیکوپتر و سفینه های فضایی و نظامی می-درجه حفاظت و دوام. آن را کاهش می دهد اثر انگشت در سمت چپ بر روی صفحه نمایش خود را و همچنین خود خواص درمانی که نزدیک کوچکتر خراش در طول زمان است. آن را با استفاده از یک مرطوب روش نصب است که تضمین می کند مناسب نزدیک و آن را سریع و آسان به درخواست است. با حفاظت در برابر طیف گسترده ای از روزمره خطرات ArmorSuit مورد پسند محافظ یک فیلم بزرگ گزینه در یک قیمت معقول.

$14 از ArmorSuit

SuperShieldz کامل پوشش محافظ

یکی دیگر از گزینه خوبی برای شیشه ای حفاظت SuperShieldz است که به خوبی شناخته شده برای تهیه شیشه قوی محافظ در یک قیمت عالی. این محافظ در یک بسته می آید از دو — دادن به شما اضافی محافظ فقط در مورد بدترین اتفاق می افتد و ساخته شده است از 9H hardness tempered glass. SuperShieldz ادعا می کند آن را ارائه می دهد 99.99 درصد وضوح HD و بسیار عالی حساسیت به لمس. با تشکر از این که شیشه آن را محافظت در برابر خش و خطرات دیگر و همچنین امیدوارم با در نظر گرفتن تاثیر مخرب سقوط به جای شیشه در پیکسل صفحه نمایش 3. آن را فوق العاده ارزان به خصوص برای دو و پوشش گسترش تمام راه را بر روی لبه های صفحه نمایش خود را.

ویراستاران' توصیه هایis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن