خرید رپورتاژ

Pokemon Go new stickers
گوگل بروید

گوگل بروید سازندگان به تازگی اعلام کرد که دو بازی را با بسیاری از برنامه ریزی به روز رسانی در دسترس خواهد بود در این تابستان: قابلیت دعوت دوستان به حمله جنگ و برچسب ویژگی برای هدیه. حمله جنگ از ویژگی های مجموعه ای منتشر خواهد شد مدتی در این ماه با توجه به بیانیه ای در گوگل Go وب سایت. Niantic به کمتر از یک بازه زمانی خاص به صورت برچسب به سادگی گفت: بازیکنان می توانند انتظار آن را “به زودی.”

اگه رفتن به طور سنتی مورد نیاز بازیکنان به سرمایه گذاری در خارج و کشف جوامع خود را به منظور بازی این بازی. در ماه های اخیر توسعه دهنده Niantic به تصویب تغییرات اندکی را به این بازی قابل پخش در سن COVID-19-موجب مستندات. نبرد جدید حملات ویژگی به نظر می رسد ادامه این تغییرات است. قبلا شما تنها می تواند وارد یک نبرد حمله اگر شما از لحاظ جسمی در این نزدیکی هست. جدید تغییر اجازه می دهد تا شما را به راه دور دعوت دوستان به raid شما وارد کرده اید قبل از نزدیکی فیزیکی مورد نیاز نمی باشد.

زمانی که این ویژگی می رود زندگی می کنند یک “+” را فشار دهید ظاهر خواهد شد در خصوصی حمله لابی که شما پیوسته ام در فرد است. شما می توانید ضربه بزنید دکمه + برای دعوت به پنج تن از دوستان برای پیوستن به شما. دوستان خود را مطلع از حمله دعوت خود را در نزدیکی صفحه نمایش و یا در اطلاعیه های فشار. این دعوت را اجازه می دهد تا دوستان خود را برای ورود به این حمله لابی و آنها قادر خواهند بود به استفاده از یک پاس تنها زمانی که جنگ شروع می شود.

بعد از تالار رفتن اجازه خواهد داد که شما را به فرد در بازی هدیه شما ارسال به دوستان برچسب. هنگامی که از ویژگی های است که برای اولین بار معرفی بازیکنان یک رول از برچسب به صورت رایگان و شما باید این گزینه اضافه کردن یک برچسب برای یک هدیه قبل از ارسال آن را به یک دوست. وب سایت, یادداشت “شما می توانید با استفاده از یک برچسب تنها پس بنابراین مطمئن شوید که برای انبار کردن بیشتر با باز کردن هدیه.” در نهایت این برچسب در دسترس خواهد بود برای خرید به عنوان شما می خواهم انتظار از یک رایگان-به-بازی بازی.

در این مقاله: عکس, عکس رفتن, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de