EA بازی و بازی های Steam جشنواره شده اند تحت فشار قرار دادند پشت یک هفته

کریستین پترسون از طریق گتی ایماژ EA است به تعویق انداختن آن بازی تابستان ویترین. نسخه دیجیتا

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
LOS ANGELES, CALIFORNIA - JUNE 08: Game enthusiasts and industry personnel pose for a photograph during the EA Play 2019 event at the Hollywood Palladium on June 08, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Christian Petersen/Getty Images)
کریستین پترسون از طریق گتی ایماژ

EA است به تعویق انداختن آن بازی تابستان ویترین. نسخه دیجیتال از EA بازی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 11th 7 PM ET. به جای آن را می گیرد در همان زمان یک هفته بعد در ژوئن 18.

"با مهم مکالمات در حال وقوع و مهم صداهایی که شنیده می شود در سراسر جهان در حال حاضر ما در حال حرکت زمان ما را به گرد هم می آیند در بازی" EA اعلام. در حالی که آن را نمی طلسم کردن آنچه در آن صداها و مکالمات گسترده ضد نژاد پرستی و ضد پلیس-خشونت تظاهرات شده اند پس از مرگ جورج فلوید ماه گذشته در حالی که او در بازداشت است. چهار سابق افسران پلیس متهم شده اند در ارتباط با فلوید مرگ است.

EA قبلا با تاخیر آن Madden NFL 21 راه اندازی جریان در میان تظاهرات و دیگر ناشران قرار داده اند حوادث و به روز رسانی بازی در خود نگه دارد. در ضمن تابستان بازی متحرک متصدی Geoff Keighley گفت که شیر بخار بازی جشنواره خواهد گرفت و یک هفته بعد از آن -- آن را در حال حرکت به ژوئن 16-22.

EA بازی به طور معمول طول می کشد محل در زمان E3 اما این بخشی از بازی تابستان جشنواره این سال است. اگر چه EA نشده گفت: بیش از حد در مورد آنچه که آن را ویترین طول EA بازی شما احتمالا می توانید انتظار یک زیرچشمی نگاه کردن در آن تجدید صف های ورزشی عناوین (Madden, FIFA, NBA Live و NHL). همچنین ممکن است به روز رسانی در امثال Apex افسانه و زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که EA بازی را در کنسول های نسل بعد.

در این مقاله: ea sports nhl, 21, fifa 21, بخار, بازی, جشنواره, eaplay, electronicarts, madden nfl summergamefest جورج فلوید, تابستان بازی متحرک, ea, بازی, ea, steamgamefestival electronic arts madden nfl 21, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن