Illustration for article titled Everything You Can and Cant Do with Facebooks New Avatars

تصویر: دیوید مورفی

من نفرت rollouts. من واقعا انجام دهد. هر زمان که یک شرکت را اعلام کرد, برخی, جدید, جذاب, ویژگی های, اما قطره عبارت “نورد” به شرح, من نمی توانم به شما بگویم چقدر اذیت من. همواره آن یعنی من باید صبر کنید یک هفته یا بیشتر سعی کنید چیزی در حالی که دیدن همه من می دانم دریافت خود دسترسی ویژه قبل از من.

تبلیغات

Facebook به تازگی اعلام کرد آن منs نورد جدید Mii یکvatars برای همه به استفاده از, و در حالی که من تا به حال صبر کنید یک ماه به یک, اولین بازی از این آواتار شده است یک بیت از یک ظرف غذا. برای اولین بار وجود دارد “راه اندازی” را به عنوان Facebook اعلام کرد چگونه می توانید یک آواتار که تا آنجا که من می دانم هنوز هم برای همه کار نمی کند:

“برای ایجاد آواتار خود را, رفتن به Facebook یا رسول نظر آهنگساز با کلیک بر روی ‘شکلک’ را فشار دهید و سپس برچسب tab. ایجاد آواتار خود را’!”

تبلیغات

من سعی کردم که شب گذشته در حالی که تمام دوستان ارسال شد تصاویر آواتار خود و من نمی بینم هر گزینه آنچه برای ایجاد یک. این مشکل ؟ من به دنبال در مسنجر که هنوز هم ندارد یک آواتار دکمه—حداقل نه برای من و نه برای کسی که گوشی من بررسی کردم. آواتار ها ایجاد به نظر می رسد به طور محدود به Facebook مناسب در حال حاضر.

اگر شما رفتن به یک نظر یک Facebook پست (در iOS یا آندروید) و شیر بر روی صورت شکلک آیکون در پایین صفحه نمایش خود را شما باید دیدن جدید بنفش آیکون است که به نظر می رسد مثل این:

Illustration for article titled Everything You Can and Cant Do with Facebooks New Avatars

تصویر: دیوید مورفی

آن ضربه بزنید و شما قادر خواهید بود برای شروع روند ایجاد خود را Facebook آواتار—که شما می خواهم به کتاب یک زمان کمی برای انجام وجود دارد به عنوان گزینه های سفارشی سازی بیشتر از شما ممکن است انتظار می رود در.

من ؟ من تو را دیدم هرگز این به روز رسانی آیکون در Facebook نظرات چون من واقعا نمی با استفاده از برچسب. به جای من بود قادر به ایجاد یکvatar وقتی دیدم همه دوستان من های ایشان در Facebook موضوع. ضربه زدن به این موضوع را در نظر قرار داده بزرگ “خود را آواتار” بنر بیش از هر کس به سهم و بهره برداری از آن شروع به پریدن کرد و من به آواتار خالق.

تبلیغات

I’m not quite sure I’ve captured my likeness, but there you go.

من کاملا مطمئن هستم من اسیر, من, مثل, اما شما بروید وجود دارد.
تصویر: دیوید مورفی

من ایجاد یک نماد است. در حال حاضر چه ؟

حداقل این است که چگونه من احساس: من آواتار که پس از آن به من اجازه داد به پست کمی سرگرم کننده برچسب عنوان دیدگاه به مردم Facebook posts. پس از آن چه ؟

تبلیغات

Illustration for article titled Everything You Can and Cant Do with Facebooks New Avatars

تصویر: دیوید مورفی

در حالی که من نیز می تواند رها کردن این برچسب عنوان نظرات از طریق Facebook وب سایت در یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ وجود دارد هیچ راهی برای ویرایش یکvatar خارج از iOS یا Android app. (برای انجام این کار شما یا استفاده از “ویرایش آواتار” لینک هنگامی که شما در حال تلاش برای استفاده از یک برچسب یا شیر بر روی سه خط نماد در سمت راست پایین Facebook برنامه به جلو خود را به تنظیمات ضربه بزنید و سپس بر روی مشاهده بیشتر > آواتار. این نیز یک راه مفید برای ایجاد آواتار خود را اگر شما نمی توانید پیدا کنید دیگر دهید برای شروع این فرایند است.)

تبلیغات

من هنوز هم نمیvatar پوستر در مسنجر است که کنجکاو حذف. تمام نقطه از نمایندگی مجازی از خودتان است که شما می توانید در سراسر Facebook کمی احساس نیمه پخته اگر شما حتی نمی توانید ارسال های دوستان خود را یک “YESSSSS!” بیش سرویس بسیار مورد استفاده برنامه چت. شما همچنین می توانید فقط یک عکس از آواتار خود را انجام می دهند چیزی به خود را در Facebook پست; شما باید در نظر به یک موجود پست با نماد دشنه.

شما می توانید با استفاده از آواتار در Facebook داستان پست. هر چند دوباره, شما می توانید یک پست که تنها یک تصویر آواتار خود را به انجام کاری خنده دار در یک برچسب. به جای آن شما باید برای رها کردن آواتار و برچسب به یک استاندارد, موسیقی, بومرنگ, خلق و خوی, یا عکاسی از خود پست که آنها را نگاه بسیار بهتر است—به ویژه هنگامی که با استفاده از انگشتان دست خود را به گسترش دشنه و خودتان را درآورد:

Illustration for article titled Everything You Can and Cant Do with Facebooks New Avatars

تصویر: دیوید مورفی

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de