Comcast در آوردن پشت G4TV در برخی از فرم

NBCUniversal طولانی از بین رفته کابل شبکه تلویزیونی G4 است بازگشت مدتی در سال 2021 با توجه به

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399
G4 logo
NBCUniversal

طولانی از بین رفته کابل شبکه تلویزیونی G4 است بازگشت مدتی در سال 2021 با توجه به تیزر ارسال شده در روز جمعه بعد از ظهر (از طریق انواع مختلف). این ویدیو یک دقیقه ای ارائه نمی شود بسیاری از جزئیات از آنچه که ما انتظار می رود از این شبکه در حال حرکت رو به جلو است.

CG تیزر تابه در سراسر انبار متروکه آشغال با دوربین و تجهیزات بازی مصنوعات. در یک نقطه دو NES کنترل در قاب ظاهر می شود. در نهایت این دوربین باعث می شود راه خود را به یک تلویزیون CRT قدیمی که با نمایش یک بازی پنگ. صفحه تلویزیون و سپس اشکالات را قبل از اینکه طولانی, انیمیشن به پایان می رسد با G4 آرم. این تیزر به پایان می رسد با سال 2021 و شعار "ما هرگز متوقف شد."

G4 رفت و در هوا در سال 2002 و برجسته انواع تکنولوژی و بازی های مربوط به برنامه نویسی. علاوه بر این نشان می دهد مانند X-بازی حمله می کند و نشان می دهد!, G4 است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای کمک به راه اندازی حرفه ای از بازیگر Olivia Munn. Comcast تابعه NBCUniversal کابل توقیف این شبکه در سال 2014. یک احتمال این است که G4 ویژگی های می تواند در برنامه های این شرکت برای طاووس. در تاریخ 15 ژوئیه در جریان خدمات در دسترس به هر کسی که می خواهد برای عضویت در آن است.

در این مقاله: طاووس Comcast در, تلویزیون, ویدئو, NBC, av, جریان, G4, G4TV, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن