خرید رپورتاژ

An Apple iPhone 11 smartphone with the Discord software app logo on screen, taken on January 27, 2020. (Photo by Phil Barker/Future Publishing via Getty Images)
فیل بارکر/Future Publishing via Getty Images

اختلاف در پیوستن به صفوف اجتماعی اینترنت شرکت های سرکوب “Boogaloo” قرار گرفتند. سرویس چت دارای تایید به معاون خبر که آن را تعطیل یکی از بزرگترین سرور اختصاص داده شده به این گروه از شهروندان از آزادی پس از تعیین که سرور نقض سیاست در برابر “تهدید و تشویق به خشونت است.” اختلاف نیز حذف حساب از همه 2,258 فتح کرد گرفته شد اعضا و رد تلاش های اعضای تصمیم به عقب.

یک سخنگو گفت اختلاف “را[s] این مسائل بسیار جدی” و نگه می دارد یک چشم را برای “هر بد بازیگران.”

حرکت در آمد و در مدت کوتاهی پس از نایب گزارش که اعضا از جمله برخی ادعا می شود پرسنل نظامی فعال بودند و امید به بهره برداری تظاهرات علیه خشونت پلیس به جرقه “Boogaloo” و یا آمریکا در جنگ داخلی. در حالی که عضویت پیچیده است و شامل هر کس از معتقدین به اینترنت پیش فرض وجود دارد نیز ضد دولت افراط گرایان ایم که به اتهام تیراندازی در فدرال افسران و برنامه ریزی برای بمب گذاری در تظاهرات. اعضای CoL گفته شد برای جلوگیری از استفاده از اصطلاح “Boogaloo” در چت برای جلوگیری از اوج خاموش اجرای قانون است.

این لزوما جلوگیری Boogaloo جانبازان. مانند بسیاری از گروه هایی که سازماندهی, آنلاین, آنها نقل مکان کرد به جوامع در امثال Facebook Reddit و Infinite برای نگه داشتن پیام های خود را رفتن. اما آن را نشان می دهد که به طور بالقوه خشونت آمیز گروه های در حال اجرا هستند از عمده سیستم عامل آنلاین مایل به میزبان بحث های خود را.

در این مقاله: اختلاف, اینترنت, چت, پیام, خدمات, boogaloo, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im