نور ساطع سیلیکون غلبه بر یک مانع عمده به متراکم تر و سریع تر تراشه

Nando Harmsen, TU/e فشار برای همیشه کوچکتر از تراشه های در حال اجرا به موانع بیشتر و بیشتر ا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
Machine used to grow silicon nanowires
Nando Harmsen, TU/e

فشار برای همیشه کوچکتر از تراشه های در حال اجرا به موانع بیشتر و بیشتر از جمله خیلی از محدودیت ها از سیلیکون — در حالی که اتصالات نوری اجازه می دهد برای متراکم تر سریعتر از پردازنده های با از بین بردن حرارت و مسائل مربوط به انرژی سیلیکون چرکین است در ساطع نور است. و یا به جای آن بود. Eindhoven University of Technology محققان توسعه داده اند آنچه آنها می گویند اولین آلیاژ سیلیکون است که می تواند نور منتشر می کنند. دستیابی به موفقیت است که ترکیبی از سیلیکون و ژرمانیم در یک ساختار شش ضلعی است که اجازه می دهد تا یک گاف (و در نتیجه ساطع نور).

دانشمندان بوده است به دنبال این حدود 50 سال در این دانشگاه گفت: یک تیم ایجاد شش ضلعی سیلیکون در 2015. اما آنها نمی تواند نتیجه را به نور منتشر می کنند تا زمانی که آنها کاهش تعداد ناخالصی و نقص.

این تیم هنوز نیاز به تولید یک لیزر قبل از آنها فن آوری است که می تواند مورد استفاده در تراشه و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پالایش چپ قبل از اینکه شما می توانید این را در حمل و نقل الکترونیک است. که لیزر است که انتظار می رود در سال 2020 ، و این آخرین توسعه مسلما بزرگترین مانع است. از هم اکنون چالش اصلی این است که ساخت این فناوری عملی است.

در این مقاله: علم سیلیکون ساخت نانوسيم های, نانوسیم, پردازنده, تراشه, فوتونیک, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب