آتش زنه می افزاید: 'فرمان' ویژگی به kickstart مکالمات

Tinder دوستیابی برنامه های طراحی شده برای پیدا کردن دوستان جدید / casual hook-ups / خود OTP

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
Tinder Prompts
Tinder

دوستیابی برنامه های طراحی شده برای پیدا کردن دوستان جدید / casual hook-ups / خود OTP اما حتی اگر شما laziest swiper در جهان شما هنوز هم رفتن که در نهایت شرکت در نوعی از گپی با بازی خود را — برای chatterboxes های بسیار زیادی برای کسانی که در تلاش برای نگه داشتن آنلاین مکالمه. این است که چرا Tinder معرفی دهید. با اضافه کردن سوال و یا اظهارات به طور مستقیم به مشخصات خود شما بهتر قادر به قرار دادن شخصیت خود را از جلو و در مرکز و kickstart یک مکالمه است.

دهید و پوشش انواع تم: "من صحبت کردن با حیوان خانگی من در مورد...," "چرا کسی اختراع..." و "دو حقایق و دروغ" در حال تمام نمونه های خوبی از گزینه های در ارائه. فقط پر کردن جاهای خالی و گرفتن توجه کسی که واقعا قدردانی خود را طول می کشد. شما می توانید اضافه کردن دهید به مشخصات خود را از طریق مشخصات خود را آیکون در گوشه بالا سمت راست از برنامه. آمار "اضافه کردن رسانه ها" و سپس "متن سریع است." هر موقع نمایش به عنوان یک عکس است که می توان دوباره مرتب درست مثل عکس به طور منظم. جدید باعث خواهد شد به نظر می رسد بیش از حد, بنابراین شما می توانید نگه داشتن چیزهای تازه.

آن را نه یک مفهوم کاملا جدید ، لولا (نیز متعلق به بازی گروهی) در حال حاضر دهید در حالی که سرهم بندی کردن تا به حال یک Q&A از ویژگی های در حالی که برای. آتش زنه خود را خاص جمعیتی هر چند, بنابراین آن را حس می کند را شامل می دهید در اینجا به عنوان به خوبی. و در هر صورت آنها می شود مهم تر در حال حاضر از همیشه با توجه به زمان coronavirus وضعیت. هیچ کس رو هر داستان را بگویید و یا تصاویر برای نشان دادن خاموش (فراتر از مستند عکاسی از خود) وجود دارد و تنها تا آنجا که "بنابراین آنچه در مورد این بیماری همه گیر نه ؟ می تواند شما را.

در این مقاله: آتش زنه, دهید, آنلاین, دوستیابی, بازی سرهم بندی کردن لولا COVID-19, کروناویروس, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن