مایکروسافت نسل بعدی ایکس باکس وعده شد مشکل از شروع

مایکروسافت پس از رونمایی از Xbox One X در سال 2017 قادر به ادعا می کنند که آن را به فروش می رساند "قدرتمند

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

مایکروسافت پس از رونمایی از Xbox One X در سال 2017 قادر به ادعا می کنند که آن را به فروش می رساند "قدرتمند ترین کنسول." این یک ادعا است که گسترش به نسل بعدی به عنوان ایکس باکس سری X CPU و GPU در نظر خام محاسبه و قوی تر از پلی استیشن 5 است.

برای Xbox One X, این بدان معنی است که کراس پلت فرم بازی ها تقریبا همیشه با نگاه و یا اجرا بهتر از آنها را بر روی پلی استیشن 4 Pro. شما اغلب پیدا کردن یک بازی است که اجرا می شود در 1800p بر روی Xbox One X تنها بازدید p 1440 در PS4 Pro. در دیگر عناوین Xbox One ممکن است بهتر چوب به هدف خود را 30 یا 60 فریم در هر ثانیه از سونی ماشین.

فاصله بین ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 به صورت cross-platform عنوان به احتمال زیاد واقعی است, هر چند آن را نمی توان به عنوان شدید به عنوان XB1X/PS4 Pro تقسیم. با وجود این هر چند در طول همه مهم راه اندازی پنجره, این احتمال وجود دارد که خواهیم دید پلی استیشن 5 عناوین منحصر به فرد است که به سادگی نگاه بهتر از ایکس باکس سری X عناوین منحصر به فرد.

شما می توانید این را در هاله بی نهایتکه به نظر می رسد مانند یک 4K remaster از یک Xbox One راه اندازی بازی. در حال حاضر برخی از آن پایین می آید به جهت هنر و مایل به تولید یک بازی است که به سری بازی Halo' میراث. وجود دارد همچنین وعده داده است که آن را "بهتر" اما این بازی به نظر می رسد مانند یک upscaled Xbox One بازی به دلیل آن است که در واقع ساخته شده برای اجرا بر روی ایکس باکس یکی از. مایکروسافت نمی توانیم به انتشار اول بازی که در تلاش برای اجرا بر روی خود سخت افزار که بدان معنی است که جاه طلبی از بی نهایت تا نگاهی به آمار.

این ممکن است به نظر می رسد مزخرف اما این همه پایین می آید به یک تغییر در استراتژی و یک وعده است.

وعده

همانطور که مشخص شده fastidiously توسط Sean Hollister در آستانهمایکروسافت از سری X در ماه دسامبر گذشته اعلام شده است امیدوار کننده ایکس باکس که صاحبان آنها قادر خواهید بود به بازی همه از این شرکت عناوین AAA در زمان های سخت افزاری برای آینده قابل پیش بینی. چه اصطلاح "آینده قابل پیش بینی" به معنی دقیقا متنوع که بسته به نوع اجرایی است که صحبت کردن اما فیل اسپنسر کسی که با ایکس باکس باک متوقف می شود, در رکورد عنوان کرد و گفت: دو سال است. این به این معنی که هاله بی نهایتمایکروسافت تعطیلات بزرگ عنوان بازی خواهد کرد در سال 2013 Xbox One و همچنین به عنوان یک 2020 ایکس باکس سری X. مگر اینکه مایکروسافت می رود در آن کلمه است که باید مصداق عناوین دیگر آمده است.

هالیستر مقاله, اما اشاره می کند که اکثر عناوین نشان داده شده در دیروز ایکس باکس بازی ویترین تایید نشده برای ایکس باکس یکی از. اگر هر یک از این بازی ها می آیند قبل از اواخر سال 2022 که به معنی وعده های شکسته. در پاسخ به این جنجال, Aaron Greenberg که مسئول نظارت بر بازاریابی برای ایکس باکس, بازی گفت که این شرکت نه حکومت کردن یک Xbox One راه اندازی برای هر عنوان و به جای آن گفت: در توییتر "ما پیشرو با سری X و هر استودیو تصمیم می گیرید چه بهترین برای بازی/جامعه زمانی که آنها راه اندازی."

من می خواهم سرمایه گذاری یک حدس زد که مایکروسافت می داند که تعدادی از این عناوین در حال رفتن به ضربه قبل از بازه زمانی که ما شاهد بسیاری از cinematics می و نه خیلی گیم پلی دیروز بعد از همه. اما به نظر می رسد بسیار بعید است که برای مثال هیچ Forza بازی راه اندازی خواهد شد قبل از تعطیلات 2022. (و در صورتی که مورد است که شاید حتی بزرگتر موضوع برای مایکروسافت از دروغ گفتن به برخی از کاربران.)

ایکس باکس مدل

مایکروسافت شده است هل دادن و دور از ایده کنسول نسل برای سال در حال حاضر. آن آغاز شده و با این تصور که پارسه را یکی از منحصر به فرد کتابخانه است که با این نسخهها کار در سراسر نسل. بیش از 600 ایکس باکس 360 و ایکس باکس اصلی بازی فقط خوب کار می کنند بر روی Xbox One و همچنین قابل پخش بر روی ایکس باکس سری X. هر Xbox One بازی خواهد کار بر روی سری X بیش از حد.

اخیرا هر چند مایکروسافت در حال حرکت است به دور از این ایده از بازی مالکیت; همه چیز در مورد بازی رمز عبور خود را آبونمان خدمات است که به شما می دهد دسترسی به هر اول و دوم - پارتی بازی در روز و مقدار زیادی از شخص ثالث عنوان بیش از حد.

بیایید چشم پوشی سنگین بحث در مورد مالکیت در مقابل اشتراک و اینکه آیا این استراتژی این است که در واقع خوب برای بازی در بلند مدت. در حال حاضر بازی پاس قانع کننده گزینه برای ایکس باکس بازیکنان و فوق العاده استراتژی برای مایکروسافت است. در یک بازار که در آن بسیاری از مشتریان بالقوه خود را در حال حاضر خود یک PS4 و عمده آن exclusives چه بهتر از راه برای مردم را به خود اکوسیستم از ارائه همه را انحصاری آنها از دست رفته برای یک اشتراک ماهانه? تکرار تضمین درآمد بسیار ارزشمند و با بیش از 10 میلیون مشترک عبور بازی به تنهایی می تواند یک میلیارد دلار کسب و کار در حال حاضر. (10 میلیون مشترک در رای خواهد بود و بیش از 1 میلیارد دلار اما مایکروسافت شده است تنزیل خدمات انبوه بیش از سال گذشته پس از آن دقیقا مشخص نیست چه مقدار از این سرویس کشیدن است در حال حاضر.)

هنگامی که کسب و کار خود و استراتژی فروش اشتراک هر چند اهمیت بازی ها و سخت افزار کاهش است به جای نیاز به افزایش احتباس و کاهش اونا -- شرایط معمولا در بر داشت در گزارش های درآمدی از اپراتورهای کابلی و بی سیم حامل. بازی ها و سخت افزار هستند و فقط به پایان می رسد به این معنی است که. نگاهی به کل ایکس باکس کسب و کار از این دیدگاه و تصمیم گیری شروع می شود (کمی) بیشتر حس.

مشکل

چند دلیل وجود دارد که چرا ما باید کنسول نسل; چرا هر کنسول جدید است که بهتر پردازنده بیشتر RAM, ذخیره سازی بیشتر. در "خلاق" سمت به سمت پایان شش تا هفت سال کنسول چرخه عمر توسعه دهندگان را بیشتر یا کمتر با استفاده از هر ترفند در این کتاب را "بهترین" بازی است که می توانید آنها را به صورت سخت افزاری (در دامنه و وفاداری حداقل). این پس از آن تغذیه به سمت کسب و کار که در آن بازی ها به طور معمول به فروش می رسد که با وعده اینکه دیگر بزرگتر و بهتر از کسانی که قبل از آنها.

یک کنسول جدید به ندرت باعث می شود مقدار زیادی از پول برای یک شرکت خود را در آن و در برخی موارد فروش در از دست دادن درک که پول از دست رفته را جبران در بازی و پرسود لوازم جانبی. (شایعات نشان می دهد که این "از دست دادن رهبر" رویکرد ممکن است در اثر این نسل اگر چه نه شرکت در عین حال اعلام کرد که قیمت کنسول خود.)

چه سخت افزار جدید می کند و سپس راه اندازی مجدد چرخه. آن را می دهد توسعه دهندگان قدرت بیشتری برای جذب علاقهمندان به بازی های خود را و اجازه می دهد تا سونی و مایکروسافت و نینتندو تلاش برای برنده شدن بیش از مشتریان از طرف دیگر. با ایکس باکس سری X توسعه دهندگان باید قدرت بیشتر اما در حال حاضر مهم ترین studios نمی توانید استفاده کامل از آن را به لطف نسل متقابل وعده.

وجود دارد چهار کلید ارتقاء مناطق برای این نسل بعدی که تا حد زیادی منعکس سراسر سونی و مایکروسافت کنسول های: CPU, GPU, RAM و SSD.

هنگامی که در حال توسعه یک کراس پلت فرم بازی "پوسته پوسته شدن" آسان تر است در برخی از مناطق بیش از دیگران است. سخت افزار تفاوت بین Xbox One و Xbox One X نشده است مسئله به دلیل این تغییرات اساسا "همان بخش اما بیشتر" یا "همان بخش اما سریعتر است." وقتی که می آید به ارائه یک بازی بیشتر و وفاداری یا همان وفاداری اما در یک نرخ فریم بالاتر که همه شما نیاز است.

با ایکس باکس سری X و PS5 ما شاهد یک بهبود بزرگ در CPU و SSD, اگر چه, و اگر شما می خواهید به واقعا استفاده از این قطعات پوسته پوسته شدن بازی خود را نزدیک است-غیر ممکن است. هر دو مایکروسافت و سونی در مورد استفاده از SSD به عنوان حافظه RAM بارگذاری بسیار دقیق اشیاء و بافت در پرواز و در مورد غنی باز جهان با لحظه سفر سریع. جامد مثال از همه این عناصر در عمل خواهد بود جدید Ratchet & Clank عنوان برای پلی استیشن 5 که در آن هسته اصلی گیم پلی حلقه حول محور پریدن بین بسیار دقیق محیط های با بارگذاری. چگونه می توانید مایکروسافت ساخت تجربه خواهم که زمانی که آن را نیز به حمایت از یک تا هفت سال و لپ تاپ و هارد دیسک در سال 2013 Xbox One? آن را نمی تواند. یا نه اگر آن را دست یافتنی ساخت آن اتفاق می افتد را شامل یک کابوسی مقدار کار.

همچنین این موضوع از CPU است که وظیفه گفتن GPU چه به نوشتن. بیشتر CPU قدرتمند در جدید کنسول ها اجازه خواهد داد که برای غنی تر شبیه سازی. که می تواند به این معنی است که ماشین در یک مسیر مسابقه بیشتر NPCs در یک open-world جمعیت و یا فقط یک سطح از هوش مصنوعی پیچیدگی که ما هنوز برای دیدن در یک کنسول بازی است. در حالی که چند NPCs و ماشین ها تا حد زیادی مقیاس آن را در این سطح جدیدی از شبیه سازی با کیفیت است که می تواند منجر به غیب "نسل بعدی" تجارب است.

شایان ذکر است که یکی از Sony عمده راه اندازی پنجره, عنوان Spider-Man: Miles Morales, مانند Halo بی نهایتبه نظر می رسد مانند یک "مقیاس" نسخه نسل فعلی عنوان آن را به عنوان ساخته شده بر روی پشت 2018 PS4 بازی. بسیاری از اوایل کراس پلت فرم عناوینی مانند Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین یا هیتمن IIIدر حال رفتن به نگاه معنی "نسل بعدی" به همین دلیل است. این تنها زمانی که توسعه دهندگان می توانید آخرین gen که ما می بینیم که جهش در وفاداری. فقط نگاه 2013 در Xbox 360-حمایت از Call of Duty: Ghosts در مقابل سال گذشته جنگ های مدرن راه اندازی مجدد برای دیدن آنچه که یک تفاوت پایین ترین مخرج مشترک می تواند. سازگاری نسبتا ساده است; به جلو سازگاری سردرد است.

با آن اول PS5 عناوین مانند افق ممنوع غربSony رایگان از کسانی که نسل گذشته قید به عنوان به زودی به عنوان آن می شود و می توانید با استفاده از آن 2021 صف از بازی ها برای جذب گیمر ها بیش از آن در کنسول جدید. مایکروسافت با فرض آن می خواهد به نگه داشتن وعده خود را نمی تواند.

هنگامی که شما به فروش اشتراک که شاید نیست بزرگترین مشکل به خصوص زمانی که به عنوان ذکر شده, بزرگ کراس پلت فرم بازی مثل Call of Duty سرنوشت یا Far Cry اجرا خواهد شد فقط به عنوان خوب یا بهتر در ایکس باکس سری X. اما ما در آن دوره در کنسول چرخه زمانی که مردم در حال چیدن طرف حداقل برای چند سال و پارسه در حال حاضر به پرش کشتی. بانکی در فریب بازی عبور به تنهایی برای حفظ کاربران خود را در کنار یک حرکت مخاطره آمیز. این واقعیت است که مایکروسافت شروع به آب گل آلود به سرعت نشان می دهد این می داند که این یک مشکل است که اگر آن را می خواهد برای ساخت نسل بعدی تجربه است که حفظ مشتریان موجود و جذب امکانات جدید آن نیاز به برش Xbox One سست است.

راه حل

چیزی که من نوشته ام تا کنون خواهد بود اخبار به مایکروسافت است. آن مهندسین توسعه دهندگان بازاریابان و مدیران جامعه می دانید دقیقا چه مسئله این است که با این وعده است. سوال این است: چه باید بکنید در حال حاضر ؟

وجود دارد اساسا سه روش برای رفع این مشکل است. یک: نیش گلوله و در واقع تولید و کاربردی آخرین نسخه نسل همه بازی های خود را تا زمانی که تعطیلات 2022. دو: اطمینان حاصل شود که اکثریت قریب به اتفاق کاربران خود را (و یا حداقل بازی عبور مشترکین) با استفاده از یک کنسول نسل بعدی در زمانی که شما رها Xbox One و Xbox One X. سه: Worm راه خود را از وعده در فنی.

اولین گزینه این است که توضیحی اگر هزینه برای تمام دلایل ذکر شده در حال حاضر. گزینه دوم اگر چه پیچیده تر و کلیدی می رسند می تواند در لاکهارت ایکس باکس سری S و یا هر آنچه شما می خواهید برای تماس با مایکروسافت این شایعه ارزان کنسول نسل بعدی. آن را به طور گسترده ای به عهده گرفت که این کنسول خواهد آمد و در زیر$300 احتمالا به عنوان کم به عنوان $250. اما هنگامی که شما در نظر ایکس باکس کسب و کار به عنوان یک اشتراک و توجه به آنچه که مایکروسافت انجام شده است با سخت افزار به تازگی "قیمت" می تواند راه را اشتباه نگاهی به سری S.

Xbox All Access
مایکروسافت

مایکروسافت شده است خلبانی سخت افزار-as-a-اشتراک بیش از چند سال گذشته در قالب آن "ایکس باکس دسترسی به همه" برنامه. برای 20 دلار در ماه (بیش از 24 ماه) شما می توانید انتخاب کنید تا یک Xbox One S و به اشتراک بازی با تصویب نهایی (به طور معمول 15 دلار در ماه به هر حال). آن را سخت به تصور دقیق همان معامله بودن در محل قرار داده برای "سری S" ارائه $20 یا 25 $در هر ماه اشتراک که شبکه شما یک کنسول نسل بعدی و هر بازی که شما می خواهید. این ارائه می دهد یک نسبتا بدون درد, ارتقا و به احتمال زیاد انتخاب کنید تا بسیاری از stragglers که نمی خواهید به خرید گران قیمت کنسول های آشکار. با منافع دراز مدت حفظ و جذب مشترکان مایکروسافت حتی می تواند به استطاعت "به دور از سری S با 36 ماه بازی عبور اشتراک در نتیجه خلع سلاح هر کسی شکایت در مورد وعده های شکسته.

برای گزینه سه, مایکروسافت, می توانید نقطه به ابر. به طور خاص xCloud این جریان است که در آینده به بازی با تصویب این سقوط. این شرکت می تواند به راحتی حمایت از هر ایکس باکس سری X بازی بر روی Xbox One و Xbox One X برای سال ها و سال آمده است — یک بار آنها را ارتقاء سرور های خود را. این است که ظریف و ارزان راهی برای نگه داشتن وعده اگر کمی با تدبیر یکی.

این همه حدس و گمان است اما من فکر می کنم ما در نهایت با یک راه حل است که شامل عناصر از هر سه. من باور دارم که مایکروسافت عرضه خواهد کرد و آن اول و دوم-پارتی بازی ها در Xbox One S و X از طریق 2021. من نیز بر این باورند که آن را به شما ارائه می شود یارانه کنسول از طریق یک برنامه شبیه به ایکس باکس دسترسی به همه و این که Xbox One S پشتیبانی خواهد شد به عنوان (و شاید حتی به فروش می رسد در درجه اول به عنوان) یک جریان جعبه برای xCloud.

هیچ یک از این راه حل پایان دادن فاجعه برای مایکروسافت است. اما به طور مشابه هیچ یک از آنها به احتمال زیاد به این شرکت شانس زیادی برای بستن شکاف در سونی یا حتی نینتندو که سوئیچ کنسول outsold Xbox One با وجود دومی سه و نیم سال شروع به سر. که یک مشکل بزرگ برای یک کنسول فروشنده. اما برای اشتراک ارائه دهنده? بدون اونا هیچ مشکلی.

تصحیح: در این مقاله در ابتدا اظهار داشت که Spider-Man: Miles Morales یک cross-gen game. آن به روز شده است تا منعکس کننده که در این بازی یک PS5 منحصر به فرد با یک موتور است که گسترش پایه های اصلی PS4 عنوان مارول مرد عنکبوتی.

در این مقاله: ایکس باکس سری ایکس, پلی استیشن, ایکس باکس, پلی استیشن 5, ایکس باکس, پلی استیشن 4, طرفدار, همه دسترسی xbox one x, بازی, عبور, مایکروسافت, sony, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب