خرید رپورتاژ

Amazon Echo Studio with iPhone
بیلی استیل/Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

آمازون شناخته شده است به تخفیف یک دستگاه اکو و سپس به هر حال اما در حال حاضر ؟ این همه رفتن بیرون. اینترنت خرده فروش در حال اجرا است یک فروش برای بسیاری از آن هوشمند بلندگو و در برخی موارد آنها تند چانه زنی. این قطره ها به اندازه کافی تیز است که آنها ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید برای شروع در یک خانه هوشمند و یا به پایان راه اندازی است که ممکن است بیش از حد پرهزینه قبل از.

اکو استودیو با رنگ لامپ

بهترین معامله ممکن است برای یک اکو استودیو (تصویر بالا) همراه با یک Philips Hue لامپ — شما می توانید آن را برای 170 $یا $60 ، آن را به وضوح دارای بهترین کیفیت صدا اکو صف و آن پشتیبانی از هر دو صوتی با وضوح بالا و همچنین خانه تئاتر ادغام. رنگ لامپ باعث می شود آن است که بسیار وسوسه انگیز اگر شما به دنبال به شیب انگشتان خود را به هوشمند روشنایی.

خرید اکو استودیو با رنگ لامپ در آمازون – $170

اکو نقطه (3rd gen با ساعت)

Amazon Echo Dot with clock

آمازون

دیگر مقرون به صرفه نشسته در پایان مقابل این طیف است. آمازون فروش اکو نقطه با ساعت برای صرف 35 دلار یا $25 ، که پایین ترین قیمت را ما دیده ایم در خارج از رعد و برق می پردازد و باعث می شود آن را یک انتخاب واضح اگر شما می خواهید یک bedside alarm clock و یا فقط ساده بلندگو برای کنترل خانواده خود را.

خرید اکو نقطه با ساعت در آمازون – $35

اکو پلاس (2-gen) با رنگ لامپ

Amazon Echo Plus (second-generation)

آمازون

اگر شما نمی توانید توجیه پیشنهاد می splurging بدهید در استودیو نسل دوم اکو پلاس را به شما بسیاری از راه وجود دارد برای $100 با رنگ لامپ یا 70 دلار ، آن را هنوز هم برای تلفن های موبایل خوب است (به خصوص برای اندازه آن) و آن را شامل هر دو Zigbee توپی و یک سنسور دما به عنوان قلب خانه هوشمند راه اندازی.

خرید اکو پلاس با رنگ لامپ در آمازون – $100

اکو فلکس

Amazon Echo Flex

نیکول لی/Engadget

حتی فروش برای شما اگر شما فقط نیاز حداقل برای کنترل صدا. آمازون فروش اکو فلکس فقط برای $17.49 — حدود 30 درصد. شما نمی خواهید به استفاده از این موسیقی اما هوشمند سوکت ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید را به الکسا کنترل به یک محروم اتاق بدون جویدن تا فضای زیادی. حتی وجود دارد یک USB-پورت اگر شما نیاز به شارژ گوشی خود را.

خرید اکو انعطاف پذیری در آمازون – $17.49

در این مقاله: آمازون, تجارت, thebuyersguide, engadgetdeals, اکو, نقطه, اکو فلکس اکو پلاس, اکو, استودیو, هوشمند, بلندگو, بلندگو, بلندگو, Alexa, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im