زوم وافل در سرنوشت ما-بر اساس چینی فعال حساب

همین EMMERT via Getty Images هفته گذشته زوم بسته پرداخت می شود ما بر اساس حساب و پس از آن می

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399
Fengsuo Zhou, President of Humanitarian China, answers questions during an interview May 7, 2019 at the Cathedral of St. John the Divine in New York. (Photo by Don Emmert / AFP) (Photo credit should read DON EMMERT/AFP via Getty Images)
همین EMMERT via Getty Images

هفته گذشته زوم بسته پرداخت می شود ما بر اساس حساب و پس از آن میزبانی یک رویداد بزرگداشت 31 سالگرد قتل عام میدان تیان آن من. این رویداد جهانی میرسد مرزها و برخی از شرکت کنندگان گرفته شده از چین که همچنان به سانسور هر گونه اشاره ای به کشتار. پس از اخبار رسانه ها مانند Axios و جنوب چین صبح پست گزارش داد که زوم بسته به حساب آن را فعال. اما عقب و جلو می برد این سوال که چقدر کنترل چین بر ویدئو کنفرانس پلت فرم.

در مه 31, ژو Fengsuo بنیانگذار ایالات متحده غیر انتفاعی بشردوستانه چین و یک دانشجوی سابق رهبر تیان آن من تظاهرات میزبانی این رویداد را از طریق یک حساب پرداخت مرتبط بشردوستانه چین Axios گزارش شده است. ژوئن 7th, حساب تعطیل ظاهرا مطابق با قوانین. اما زوم است توضیح داد که چرا آن را ابقاء ژو حساب.

در یک بیانیه ارائه شده به Engadget یک زوم سخنگو گفت:

"مانند هر شرکت جهانی زوم باید مطابق با قوانین در کشورهای که در آن عمل می کنیم. ما در تلاش برای محدود کردن اقدامات صورت گرفته برای کسانی که لازم است مطابق با قانون محلی است. پلت فرم ما به طور فزاینده ای در حمایت از پیچیده مرزی مکالمات که برای انطباق با قوانین کشورهای مختلف بسیار دشوار است. ما تاسف است که طی جلسات با فعالان در داخل و خارج از چین شد و منفی نهفته و مکالمات مهم شد مختل شود. آن است که در بزرگنمایی قدرت برای تغییر قوانین دولت مخالف آزادی بیان است. اما زوم متعهد به اصلاح فرآیندهای آن بیشتر برای محافظت از کاربران خود را از کسانی که مایل به سرکوب ارتباطات خود را. برای مثال برای موقعیت های که در آن مقامات محلی بلوک ارتباطات برای شرکت کنندگان در درون مرزهای خود را به زوم در حال توسعه قابلیت های اضافی است که از این مکالمات برای شرکت کنندگان خارج از این مرزها."

زوم تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب با توجه به مستندات جهانی. در ماه آوریل رسیده است 300 میلیون دلار روزانه, شرکت کنندگان, اما آن را نیز تحت بررسی برای امنیت ساقط و تصمیم گیری را به صورت end-to-end encryption برای کاربران رایگان.

این شرکت همچنین گزارش معلق فردی کاربران از ثبت نام برای حساب در چین است. موجود رایگان کاربران تنها قادر خواهد بود برای پیوستن به تماس نیست آنها میزبان و کسب و کار تنها با اثبات ثبت نام و شرکت های بزرگ حساب های بانکی خواهد بود قادر به خرید این سرویس است.

البته زوم است که نه تنها فن آوری شرکت را تحت تأثیر چین است. در سال گذشته ما شاهد این بازی خود گذشتگی کشیده از بخار پس از مقامات چینی درگیر شدم. Infinite گزارش سانسور فیلم انتقادی از دولت چین و LinkedIn قبلا مسدود شده ژو حساب در چین به دلیل "محتوای خاص" در پروفایل خود را, اما بعد از آن دوباره حساب. این آخرین حادثه می افزاید: به نگرانی های رو به رشد در اطراف زوم را مسائل امنیتی و روابط خود را با چین است.

در این مقاله: چین, زوم, فعال, یادبود, میدان تیان آن من, سانسور, مسدود شدن حساب ژو fengsuo بشردوستانه چین قوانین محلی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب