پس از ریاضی: سریع و پرتاب برخی از پول در آن

با مزایای بیکاری فدرال انقضای این آخر هفته میلیون ها نفر از مردم بیکار با COVID-19 همه گیر در مجموعه ای به

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

با مزایای بیکاری فدرال انقضای این آخر هفته میلیون ها نفر از مردم بیکار با COVID-19 همه گیر در مجموعه ای به از دست دادن $600 هفتگی تاسیسات آنها اتکا پس از شروع شیوع. اما فقط به دلیل وجود ظاهرا هیچ پول در دسترس برای کمک به مردم هر روز شرکت های بزرگ و ثروتمند مقدار زیادی از پول نقد به چلپ چلوپ در اطراف. فقط در این هفته عناوین.

pay
Engadget

منطق نشانه های هفت شکل و کشش معامله روز پس از 'بازنشسته' از موسیقی

Phew پس از انتشار پنج آلبوم ها و هزینه های یک دهه در صنعت موسیقی و من می ترسم که منطق خواهد بود مجبور به دریافت مخوف 9 تا 5 به منظور حمایت از خانواده جدید خود را. اما خوشبختانه او فرود آمد روی پای خود است و در حال حاضر ساخت هفت چهره با اجازه دادن به مردم او را در بازی های ویدئویی در حرکت یا کشش ناگهانی. حتما به مهمانی های محلی خود را هشتاد ساله خارج شده greeter با این داستان آنها مطمئن شوید که به آن را درک.

pay
Engadget

نیویورک تایمز است که از خرید ساز از ضربه سری پادکست 'سریال'

NYT تدریس همه ما یک درس با ارزش در فرصت هزینه های این هفته است. چرا صرف زمان و تلاش به منظور توسعه یک پادکست با کیفیت در خانه هنگامی که شما می توانید sipky صرف حدود 50 میلیون دلار برای خرید یکی از معروف ترین پادکست تولید استودیو در کسب و کار ؟ بیایید ببینید چه مدت زمان می تواند بدون برش سریال محصولات مانند آنها فقط Wirecutter.

gogoel
Engadget

گوگل اعطای دیگری 4 میلیون دلار مقرون به صرفه نسبت به منطقه خلیج مسکن

شما می دانم که کسب و کار شما ادم خسیس و لئیم McDuck پول زمانی که شما می توانید دنبال کنید تا یک میلیارد دلار تعهد به منطقه خلیج مسکن با اضافی $4 میلیون دلار برای کمک به صندوق های محلی بی خانمان خدمات در سال بعد. هر چند اگر یک چیز وجود دارد Silicon Valley ثابت کرده است که ماهر در این توانایی به صرف مقدار عظیمی از پول در پیگیری نتایج متوسط. نگاه شما, Galaxy برابر شده است.

fb
Engadget

Facebook پرداخت خواهد شد $650 میلیون دلار برای حل و فصل صورت به رسمیت شناختن حریم خصوصی در طرح دعوی در دادگاه

مردمی که شما نمی خواهید به این باور چقدر متاسفم Facebook برای نقض حریم خصوصی شما و با استفاده از اطلاعات خود را به طور غیر قانونی راه اندازی پایگاه داده های بیومتریک در 2015. این شرکت رسانه های اجتماعی است به طوری شرمنده از اقدامات خود می خواهد این طرح دعوی در دادگاه به دور است که خود را در حول اضافی $100 میلیون دلار در بالای $550 میلیون دلار حل و فصل آن در حال حاضر به پرداخت. اتفاقا مارک زوکربرگ شخصا ساخته شده 30 میلیارد دلار از زمان شروع این بیماری همه گیر با تشکر از اطلاعات شما.

tiktoctoe
Engadget

Infinite شروع یک 200 میلیون دلار از صندوق برای آن سازندگان برتر

محتوای رسانه های اجتماعی سازندگان اغلب درمان بسیار شبیه NCAA ورزشکاران انتظار می رود برای تولید سرگرمی نه برای پول (که چگونه بقیه از اقتصاد کار می کند) اما به سادگی برای "عشق بازی." که غیر قابل قبول است بنابراین آن را بزرگ برای دیدن Tik-Tok از تمام سایت های رسانه های اجتماعی انجام می دهند چیزی به آن را تعمیر. این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که در آن تشکیل یک $200 سازندگان صندوق برای جبران آن استعدادهای برتر.

در این مقاله: پس, پس از, ریاضی, منطق, نیویورک تایمز, سریال, Google, Facebook, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن