زاک اسنایدر لیگ عدالت فقط یک کوچک جدید سوپر, اذیت کردن,

تصور کنید که این ، کمتر رنگارنگ است.تصویر: Warner Bros.San Diego Comic-Con ممکن است, خوب, در خانه , این سال, ا

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Imagine this, but...less colorful.
تصور کنید که این ، کمتر رنگارنگ است.
تصویر: Warner Bros.

San Diego Comic-Con ممکن است, خوب, در خانه , این سال, اما زاک اسنایدر را رد مجازی خط—و حتی رسمی رویداد—در مجموع برای پیوستن به یک گروه از طرفداران در مراسم تجلیل از مدیر در نهایت قادر به کار و تکمیل نسخه خود را از لیگ عدالت. و او را در سبک با آوردن یک نگاه اجمالی از آنچه با او است.

تبلیغات

هیچ رسمی اسنایدر حضور در SDCC این سال—یا برادران وارنر به عنوان یک استودیو به جای امید بستن به اجرای خود به خود "DC FanDome" رویداد ماه آینده که اولین فیلم جدید Justice League فیلم—اما مدیر به ارمغان آورد و سر و صدا به جای آن به عنوان بخشی از عدالت باهم یک فن رویداد در حال اجرا بیش از آخر هفته. اسنایدر چت با فرهنگ پاپ وبلاگ نویسان Nerd ملکه نشان داد چند جزئیات در مورد آنچه که مردم قادر خواهد بود به انتظار از مدیر رادیکال تعمیرات اساسی کار او برای اولین بار آغاز شد و در سال 2017. اما او نیز کاهش یافته است بسیار کوچک خود را نگاه کنید برش فیلم: به طور خاص لحظه ای که در آن سوپرمن (Henry Waters) با پوشیدن کت و شلوار سیاه و سفید خود را مگس به بروس (بن افلک) در مخفیگاه و ضربه به آلفرد (جرمی آیرونز).

تبلیغات

این کلیپ دیده شده است قبل از آن منتشر شد که حذف شده صحنه برای لیگ عدالت's احتمالی خانه آزادی که در آن کت و شلوار بود و در واقع آن معمول قرمز و زرد و آبی (دیده می شود در بالا ما عکس)—اما این بار آن را در هر دو uncropped, IMAX فرمت است که اسنایدر در حال حاضر قالب بندی کل برش و البته اگر امکانات را به شدت شایعه دست کت و شلوار سیاه که در واقع هرگز دیده می شود در Joss Whedon نسخه.

اسنایدر لابی برای دست کت و شلوار سیاه به نظر می رسد در لیگ عدالتبه عنوان "صحیح تکامل" برای شخصیت اما برادران وارنر گفته می شود تحت فشار قرار دادند آن را به عنوان به عنوان "بیش از حد تیره" برای شخصیت. در حالی که اسنایدر شات کت و شلوار او اشاره کرد که تیم تولید آزمایش برای پیدا کردن یک راه به recolor کت و شلوار در تولید... میوه های که نیروی کار را می توان در بالا دیده می شود.

فراتر از بحث کوچک قطعه از فیلم—که مدیر طعنه فقط پیشرو به مقدار بیشتر نشان داده شود و در برادران وارنر' FanDome رویداد در ماه اوت—اسنایدر همچنین ارائه یک به روز رسانی که در آن کار خود را تمدید ظاهرا حدود چهار ساعت قطع از این فیلم است. به گفته مدیر این نسخه از فیلم او ساختمان رسمی "زاک اسنایدر لیگ عدالت" (نام انتظار قانونی شهرک با Warner Bros ظاهرا) از بر اساس یک برش نهایی به پایان رسید و در فوریه سال 2017, درست سال قبل از اسنایدر مجبور به ترک تولید به دلیل غم انگیز و شرایط شخصی. و همچنین اتمام جلوه های بصری کار "جدید" برش بازیابی 1:4:3 IMAX نسبت که اسنایدر در نظر گرفته شده بود به در حال حاضر کل فیلم در, و نه فقط فردی صحنه های به عنوان مورد برای Batman v Superman's IMAX ارائه شده است.

حتی قبل از وقایع ناگوار جلب اسنایدر به دور از پروژه مدیر همیشه اعتقاد بر این است که در حالی که خود عظیم برش فیلم هرگز نمی تواند feasibly در نظر گرفته شده برای لیگ عدالت's تئاتر آزادی که یک روز برخی از نسخه های آن را ببینید, انتشار رسمی, آیا در HBO و یا در یک ظرفیت محدود در تئاتر. در حال حاضر چهار سال بعد از آن زمان آغاز می شود جریان او را در نهایت به آرزوی خود. شما می توانید ببینید پنل کامل با اسنایدر زیر فیلم کوتاهی دیده می شود در 38:07.

اسنایدر لیگ عدالت است که در حال حاضر برای انتشار در HBO حداکثر برخی از زمان در 2021. خواهیم دید بیشتر از این فیلم ماه آینده در زمانی که برادران وارنر' DC FanDome رویداد آغاز و در 22 اوت.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب