انگلستان تماس با ردیابی برنامه ممکن است به شما هشدار می دهند در مورد مناطق با عفونت نرخ

coldsnowstorm via Getty Images بریتانیا ممکن است یک راه ساده برای خار تصویب آن در توسعه تماس

توسط DOSTEMANSALAM در 9 تیر 1399
Close up color image depicting a young caucasian man in his 30s wearing a white protective face mask - to protect himself from flu viruses and the coronavirus - sitting and waiting on a bench at a railroad station in the city of London. He is wearing casual clothing, a green rainmack and messenger bag. In the background other people are defocused.
coldsnowstorm via Getty Images

بریتانیا ممکن است یک راه ساده برای خار تصویب آن در توسعه تماس با ردیابی برنامه: بار آن را با ویژگی های مفید است که فراتر از قرار گرفتن در معرض هشدارهای. یک بار مالی منبع ادعا می کند که بیمه خدمات درمانی' نوآوری بال در حال توسعه است تعدادی از اضافات مهمترین "Geiger counter" نقشه است که به شما هشدار می دهند در مورد مناطق با نرخ ابتلا به عفونت. شما می خواهم می دانم که به هدایت روشنی از شدت ضربه محله به عنوان مثال.

ویژگی های بیشتر شامل ساختمان بارکد اجازه دهید به محل کار می دانم که اگر یک فرد آلوده بازدید و یک تایمر شمارش معکوس برای مردم به خواسته خود جدا.

یک بخش برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی سخنگوی نمی دیدگاهها برای جزئیات خاص. آنها تصریح کرد هدف حمایت از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات.

اضافی خواهد آمد در کنار یک امکان جدید "PPE در جیب شما" طرح بازاریابی و تاکید چالش های انگلستان مواجه است. Widescale تصویب تماس با ردیابی برنامه ممکن است مهم برای جلوگیری از عفونت خوشه که منجر به بیشتر مستندات اما هیچ تضمینی وجود ندارد با احتیاط عمومی خواهد آن را دانلود کنید. سنگاپور در نظر گرفته شده است دستبند هوشمند پس از تلاش برای جذب کاربران برای آن برنامه — انگلستان ممکن است کرایه بسیار بهتر است اگر ساکنان دیدن چند منافع فوری.

در این مقاله: انگلستان Covid-19, coronavirus nhsx, بیمه خدمات درمانی, سلامت, پزشکی, تماس, ردیابی, برنامه, برنامه های موبایل, اخبار, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب