یوتیوب ارائه خواهد شد 100 فیلم های کودکان و نوجوانان و فوق العاده به صورت رایگان

YouTube یوتیوب پرتاب شده است پدر و مادر که نمی توانید به تماشای منجمد و بیش از دیگر تاسیسات.

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
YouTube
YouTube

یوتیوب پرتاب شده است پدر و مادر که نمی توانید به تماشای منجمد و بیش از دیگر تاسیسات. بیش از ماه آینده و تا آگوست 31st, یوتیوب کودکان و نوجوانان منتشر خواهد شد بیش از 100 فیلم و ویژه به عنوان بخشی از پلت فرم است "بعد از مدرسه" تجربه پروژه. در یک اطلاعیه دان اندرسون یوتیوب سر خانواده و یادگیری مشارکت توضیح داد که این سرویس می خواهد برای کمک به پدر و مادر که در حال دستکاری و کار و زندگی و فرزندان خود را در همان زمان با توجه به کار از خانه ترتیبات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. به خصوص از بچه های خود را ممکن است برای حفظ ماندن در خانه اگر آنها نمی تواند رفتن به مدرسه نشده است.

اندرسون نوشت:

"[W]e می خواهید برای کمک به شما با یک کتابخانه با کیفیت بالا فیلم و ویژه است که غنی سازی و همچنین سرگرم کردن کودکان خود را, و که شما می توانید لذت بردن همراه با آنها."

جدید انتخاب خواهد شد عبارتند از Tayo کوچک اتوبوس, بچه کوسه و Pinkfong, Wiggles, ماشا و خرس, Oggy و سوسک و Paddington. مو دوست دارمکه برنده بهترین انیمیشن کوتاه در اسکار نیز در دسترس خواهد بود همراه با یک دسته از دیگر کوتاه. نیز وجود خواهد داشت های آموزشی ویژه مانند کنجد خیابان elmo's World Newsو با نام تجاری جدید فیلم و نشان می دهد debuting بر روی پلت فرم. پدر و مادر می تواند به جلو نگاه به محتوای جدید در هر هفته برای حفظ کودکان خود را سرگرم: یوتیوب کودکان و نوجوانان خواهد سطح خود پس از مدرسه محتوای هر دوشنبه تحت پلت فرم است "نشان می دهد" دسته بیش از پنج هفته است.

در این مقاله: یوتیوب, یوتیوب, بچه ها, After School, فیلم, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن