شما نیاز به خود را تغییر دهید Instacart رمز عبور در حال حاضر


Illustration for article titled You Need to Change Your Instacart Password Right Now

عکس: اولیویه DOULIERY/AFP (گتی ایماژ)

در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای تغییر خود را Instacart رمز عبور.

مواد غذایی-خدمات تحویل است که در آب داغ پس از یک بررسی نشان داد که اطلاعات صدها هزار نفر از آن کاربران فروخته شده در وب سایت از جمله معاملات و اطلاعات شناسایی شخصی. Instacart می گوید تحقیقات خود را به این حادثه تا کنون نه کشف یک نقض به جای نشان می دهد که این اطلاعات قابل دسترسی شد به عنوان یک نتیجه از استفاده مجدد کلمه عبور.

تبلیغات

BuzzFeed News به گزارش روز شنبه که تاریک وب و فروشندگان در دو فروشگاه مختلف بودند هاوکینگ اطلاعات از به عنوان بسیاری از 278,531 Instacart حساب هر چند این سایت اشاره کرد و آن را روشن است که همه واقعی بودند و یا اینکه برخی ممکن است تکراری. در حالی که آن را به سایت های که در آن داده شد و در حال داد و ستد, BuzzFeed News گزارش شده است که اطلاعات شامل اسامی و آدرسهای ایمیل سفارش تاریخ آخرین چهار رقم از کارت های اعتباری در هزینه $2 برای هر کاربر. این گزارش با اشاره به اطلاعات به نظر می رسد منعکس معاملات به عنوان اخیر به عنوان این هفته است. BuzzFeed قادر به تایید می کنند که اطلاعات همسان کسانی که از تعدادی از Instacart خریداران به آنها از آن صحبت کرد.

شرکت رسمی خط دفاع در حال حاضر به نظر می رسد سرزنش استفاده مجدد و یا بازیافت کلمه عبور ضعیف اما امنیت مشترک شکست که می تواند اجازه می دهد اعتبار از کسی که اطلاعات قبلا در معرض استفاده قرار گیرد برای دسترسی به سایت های دیگر و یا اطلاعات است. در یک موضوع در توییتر این شرکت گفت: “تحقیقات تا کنون نشان داده است که Instacart پلت فرم در معرض خطر و یا نقض” و اضافه کرد که “ما معتقدیم که این نتیجه از اعتبار چاشنی—روش مورد استفاده توسط 3rd حزب بد بازیگران شبیه به فیشینگ و زمانی اتفاق می افتد که یک فرد با استفاده از شبیه اعتبارنامه های ورود به سیستم در سراسر وب سایت های مختلف و برنامه های.”

تبلیغات

Instacart اضافه شده است که آن را بازنشانی کلمه عبور از کاربران “ممکن است توسط شخص ثالث اعتبار-چاشنی” و این مشتریان هستند که “نگران” باید “خود را تغییر دهید Instacart رمز عبور خود را در تنظیمات حساب خود را به یک رمز عبور منحصر به فرد است که آنها را با استفاده از هر گونه برنامه های دیگر و یا سایت حساب.”

رسیده از نظر Instacart گفت: Gizmodo که آن را شروع به بررسی “علل بالقوه” از در معرض اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان آن آگاه شد از این مسئله است. صحبت به طور خاص به اطلاعات کارت اعتباری Instacart گفت که این ذخیره کامل اطلاعات کارت اعتباری اما نه گذشته چهار رقم. آن را پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد یک مشتری ذکر شده توسط BuzzFeed خبرنگار جین Lytvynenko که گفت: آنها نه استفاده مجدد از رمزهای عبور.

یا نه داده ها نشات گرفته از نقض Instacart سیستم آن را احتمالا نه یک ایده بد به تغییر رمز عبور خود را بلافاصله اگر شما یک حساب فعال با پلت فرم. و اگر شما نیست در عین حال در نظر بگیرید با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>