چه Vudu? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

وجود دارد بسیاری از جریان آبونمان خدمات است که مشتاق به گرفتن پول خود را هر ماه. اما چه می شود اگر شما فقط م

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

وجود دارد بسیاری از جریان آبونمان خدمات است که مشتاق به گرفتن پول خود را هر ماه. اما چه می شود اگر شما فقط مشتاق در همه-شما-می-بوفه غذا خوردن و به سادگی جای خود را ساخت دیجیتال مجموعه ؟ که در آن Vudu به بازی می آید.

چه Vudu دقیقا ؟ آن را به یک پلت فرم است که ارائه می شود رایگان و پرداخت می شود از مطالب بدون هزینه ماهانه. کاربران به سادگی اجاره فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای 24 ساعت یا آشکار خرید محتوای آنها می توانید در هر زمان و بر روی هر دستگاه. محتوای آزاد است و به علاوه اگر شما از ذهن نیست تبلیغات.

در اینجا ما شیرجه رفتن به چه Vudu همه چیز در مورد قیمت شما را ببینید و سیستم عامل و دستگاه ها از آن پشتیبانی می کند.

این Vudu تاریخچه

Vudu Office Logo
Vudu

Vudu دیجیتال بر روی تقاضا خدمات ویدئویی که برای اولین بار وارد به اینترنت-ready set-top-box Vudu جعبه به فروش می رسد خرید در فروشگاه ها در سال 2008. در آن زمان نیویورک تایمز گزارش داد که Vudu به دست آورد پشتیبانی از هر استودیوی بزرگ (به غیر از Sony Pictures) همراه با 15 خانه های کوچک. مشتریان می تواند با خرید بالا تعریف محتوا به خود لقب HDX برای اولین بار.

با این حال این شرکت تصمیم به خندق Vudu جعبه در حمایت از محتوای دیجیتال فروش و تحویل از طریق برنامه های نصب شده در Blue-ray و HDTVs. خارج شده و به دست آورد این شرکت در سال 2010 پس از این غول خرده فروشی موفق به رقابت در برابر اپل iTunes پلت فرم.

اشعه ماورای بنفش و فیلم در هر نقطه

برای مبارزه با دزدی دریایی, دیجیتال, سرگرمی, مطالب اکوسیستم معرفی اشعه ماورای بنفش یک ابر مبتنی بر دیجیتال فیلم locker اجازه داده است که هر کسی برای باز کردن نسخه های دیجیتال خریداری ضبط و پخش اشعه و دی وی دی. مشتریان وارد یک کد در اشعه ماوراء بنفش وب سایت خود کپی دیجیتال بر روی هر دستگاه.

Vudu تبدیل به یکی از اصلی ترین رسانه های ماوراء بنفش در سال 2012; با این حال خدمات قفل تعطیل در سال 2019. با توجه به این که دیزنی رقیب سرویس, فیلم, هر کجا بود محکم یکپارچه به آیتونز اشعه ماوراء بنفش نمی تواند به رقابت بپردازند.

با اشعه ماورای بنفش به درستی مرتبط Vudu سابق ماوراء بنفش کاربران هنوز هم دسترسی به قفل خود را رسانه ها. Vudu همچنین با زوج فیلم در هر نقطه در سال 2014 اجازه می دهد صاحبان دیزنی مبتنی بر محتوا برای تماشای فیلم های خود را نشان می دهد و از طریق Vudu. سازگار محتوای خریداری شده از طریق Vudu نیز قابل پخش از طریق فیلم های دیگر در هر نقطه-فعال سیستم عامل است.

که ما به ارمغان می آورد در حال حاضر. در مارس سال 2020 Vudu اعلام کرد که وارد توافق شود به دست آورد Fandango, رسانه, یک شرکت تابعه از NBCUniversal. انتقال از خارج تکمیل شده در ماه جولای سال 2020 اما این غول خرده فروشی هنوز هم استفاده از Vudu به عنوان فیلم های دیجیتال و تلویزیون فروشگاه در وب سایت خود را. نیز خارج شده و اعتبار هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به Vudu و مطالب خرید.

است Vudu یک اشتراک سرویس ؟

هیچ. این یک محتوای دیجیتال پلت فرم تحویل تنها. شما می توانید یک حساب رایگان ایجاد کنید و به تماشای پلت فرم محتوای رایگان (با تبلیغات) و یا خرید محتوا به تماشای در هر زمان از طریق Vudu برنامه و یا سازگار مرتبط پلت فرم. اجاره نیز در دسترس هستند.

طرح

Vudu Interface Web Browser

Vudu فراهم می کند ساده Netflix بکشد مانند رابط. در سایت, دسته خط در امتداد بالا: Movies, TV, رایگان, و من Vudu. رده دوم است که در آن همه خود را خرید و اجاره اقامت. این نوار ابزار نیز فراهم می کند یک ابزار سریع برای از گرو در اوردن یک کپی دیجیتال یا Vudu کد و ابزار برای دسترسی به حساب خود را از تنظیمات دستگاه مدیریت و پشتیبانی.

Vudu Interface Android

تلفن همراه نرم افزار طرح بستگی به زمینه ای دستگاه.

بر روی آی فون آن را شامل یک نوار ابزار در امتداد بالا و پایین. دومی لیست پنج دسته شبیه به آنچه که ارائه شده در سایت: ویژه, جستجو, من, Vudu, رایگانو تنظیمات. این نوار ابزار بالا صرفا لیست جستجو محبوب مانند اجاره, معاملات, تلویزیون, ترسناک, اکشن, مجموعه, و غیره.

در یک قرص اندیشه نشان داده شده در بالا تنها دکمه صفحه اصلی در دسترس است با هر چیز دیگری tucked دور در یک منوی مخفی در دسترس تنها با یک همبرگر به سبک دکمه.

Vudu Xbox One app

ایکس باکس نرم افزار مکان تمام دسته ها و واژه های همراه بالا. اصلی toolbar ساکن در بسیار بالا ارائه من Vudu, ویژه, رایگان, فیلم, تلویزیون, جستجوو تنظیمات دسته ها. در قسمت پایین دکمه صفحه اصلی همراه با جستجوی خاص عباراتی مانند اجاره, معاملات, بچه ها, ترسناک, فرانچایز, و بیشتر.

در تمام برنامه های کاربردی Vudu فراهم می کند ویژه رسانه های کشویی بر اساس کاشی روبان با استفاده از دسته بندی های کلی مانند فیلم برجسته, برجسته, اجاره, معاملات این هفته, در سینما: فیلم های قبل از دی وی دی, تلویزیون های نجومی فروش, رایگان: خانم ها به نگاه کردن به, و بیشتر.

Vudu Invisible Woman Page

برجسته کاشی و شما باید گزینه ای را برای تماشای یک تریلر, اگر در دسترس است. کلیک کنید/شیر بر روی تصویر بند انگشتی و شما منجر به محتوای صفحه. شما سپس می توانید اجاره و خرید و یا تماشای محتوا به صورت رایگان (در صورت موجود بودن). نیز وجود دارد گزینه های برای اضافه کردن مطالب به لیست علاقه مندی های خود و به گرو در اوردن کد.

مطالب

Vudu فراهم می کند دو فرم از محتوا پرداخت: اجاره و خرید. این محتوا در دسترس است در سه قطعنامه:

  • SD – 480p
  • HDX – 1080p
  • UHD – 2160ص

اجاره

Vudu Theater at Home

هزینه بستگی به رسانه ها اما استاندارد اجاره محدوده از $0.99 برای $5.99. اوایل برای دسترسی به, فیلم را که هنوز در تئاتر, قیمت اجاره خواهد شد کمی بالاتر است. برخی مشخص شده با "تئاتر در خانه" بنر ضربه $19.99 مانند مقاومت و پادشاه جزیره استاتن. کیفیت فیلم تاثیر نمی گذارد قیمت اجاره.

Unwatched اجاره در دسترس هستند برای 30 روز. هنگامی که محتوا آغاز می شود, شما باید 24 ساعت به پایان نامحدود تکرار در طول آن 24 ساعت است.

خرید

Vudu Free Content

هزینه فیلم محدوده از $4.99 برای $24.99. کاربران می توانند مشاهده این رسانه ها در هر زمان از طریق Vudu برنامه و یا در برخی موارد سیستم عامل های دیگر است که پشتیبانی از فیلم ها در هر نقطه و اشعه ماورای بنفش.

بیشتر فیلم ها را به همان قیمت مهم نیست کیفیت تصویر در حالی که دیگران باید در قیمت های مختلف برای قطعنامه های مختلف. مثلا جیغ در حال حاضر به فروش می رساند برای $12.99 در با کیفیت SD و 14.99 $برای HDX با کیفیت. سونیک خارپشت در حال حاضر به فروش می رساند برای $9.99 در SD و HDX با کیفیت و $12.99 در UHD با کیفیت.

Vudu Purchase TV Shows

هزینه یک تلویزیون قسمت است 1.99 $به $3.99. فصل محدوده از $16.99 دلار 43.99. دوباره, شما می توانید این رسانه ها در هر زمان از طریق Vudu برنامه و یا در برخی موارد سیستم عامل های دیگر است که پشتیبانی از فیلم ها در هر نقطه و یا اشعه ماوراء بنفش.

به عنوان با, فیلم, هزینه ممکن است بستگی به کیفیت تصویر. اولین قسمت از بازی تاج و تخت در حال حاضر هزینه $2.99 برای نسخه SD و $3.99 به تماشای آن را در HDX. کل فصل در حال حاضر هزینه $28.99 قیمت برای با کیفیت SD و $38.99 برای HDX با کیفیت.

محتوای رایگان

Vudu Free Content Menu

قبل از فروش این پلت فرم در سال 2020 خارج شده معرفی Vudu فیلم در آمریکا در سال 2016. این سرویس نیاز به یک حساب کاربری رایگان در Vudu برنامه و یا یک مرورگر وب است. این جریان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در 1080p با محدود تجاری وقفه. وجود دارد تقریبا سه یا چهار معافیت های تجاری با سه تا تبلیغات در شکستن بسته به محتوا.

این محتوا در دسترس ساخته شده است در پلت فرم رایگان بخش است. انتخاب نیز ذکر شده در صفحه اصلی هر یک مشخص شده با رنگ قرمز رایگان با تبلیغات بنر. بر روی محتوای تصویر کاشی پس از سبز جنس دکمه را در صفحه زیر.

مشتریان نیز باید گزینه ای را برای اجاره یا خرید محتوا رایگان, از بین بردن تبلیغات.

دیسک به دیجیتال

Vudu Android Disc to Digital

این سرویس اجازه می دهد تا به کاربران برای اسکن کد UPC بر روی Blu-ray و دی وی دی بسته بندی برای باز کردن نسخه دیجیتال. آن نیاز به Vudu برنامه (آندروید) و یا یک مرورگر وب (iOS) و اجازه دسترسی به دستگاه تلفن همراه دوربین. برای دستگاه های اپل این گزینه را می توان در زیر من Vudu در وب سایت منو.

در اینجا هزینه ها:

  • Blu-ray به HDX – $2 + مالیات
  • دی وی دی ها به SD – $2 + مالیات
  • دی وی دی به HDX – 5 دلار + مالیات

InstaWatch

Walmart InstaWatch
Walmart

این سرویس اجازه می دهد تا به کاربران برای اسکن خود را از خارج دریافت پس از خرید یک دستگاه پخش Blu-ray و یا DVD با InstaWatch برچسب. این روش نیاز به برنامه خارج شده و اجازه دسترسی به دستگاه تلفن همراه دوربین. بدون خرید اضافی لازم برای باز کردن قفل دیجیتال کپی کنید.

کد رستگاری

Vudu Digital Copy Redemption

بسیاری از Blu-ray دیسک های DVD و شامل رستگاری کدهای داخل بسته بندی. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن نسخه های دیجیتال قابل پخش از طریق Vudu نرم افزار و وب سایت. برخی از آنها مشخص شده و با بازی در هر نقطه لوگو در حالی که دیگران ندارند — به احتمال زیاد بزرگتر ماوراء بنفش کدهای که هنوز هم باید کار کند.

برای استفاده از این کدها کاربران می توانند بار این مطالب را Vudu صفحه در نرم افزار و یا وب سایت کلیک کنید/شیر از گرو در اوردن دکمه. صفحه زیر را فراهم می کند متن زمینه را به کد را وارد کنید. کلیک کنید/شیر ارسال دکمه را به ادعای کپی دیجیتال.

چگونه برای دسترسی به Vudu

Roku 4
لایحه رابرتسون/Digital Trends

Vudu در دسترس است بر روی اکثر دستگاه های بومی از طریق برنامه های اختصاص داده شده. در برخی موارد شما باید با استفاده از یک مرورگر وب در حالی که Chromecast نیاز به دستگاه های اضافی به "بازیگران" مطالب. نینتندو سوئیچ پشتیبانی نمی کند Vudu.

کامپیوتر

موبایل

دستگاه های دیگر

  • بازیکنان Blu-ray – ال جی و سامسونگ و سونی.
  • کنسول – ایکس باکس یک و پلی استیشن 4.
  • تلویزیون های هوشمند – ال جی سامسونگ و Vizio.
  • جریان دستگاه – Chromecast ، Roku, سپر, تلویزیون و ویدئو.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب