شما می توانید 'رستاخیز' درون 'فوتبال' با استفاده از virtual PC

uDrunkMate ق تلاش برای ایجاد دستگاه های بازی Doom افزایش یافته و به تبادل نظر در داخل بازی ها

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
'Doom' inside a virtual Windows 95 PC inside 'Minecraft'
uDrunkMate ق

تلاش برای ایجاد دستگاه های بازی Doom افزایش یافته و به تبادل نظر در داخل بازی های دیگر است. کاربر ق uDrunkMate موفق (از طریق آستانه) در بازی Doom داخل Minecraft با تشکر به تازگی توسعه یافته mod, VM, کامپیوتر است که می تواند به اجرای ویندوز 95 داخل Mojang خلاق عنوان. شما نیاز به منظور مجازی قطعات کامپیوتر و محل ISO به حق Minecraft زیرپوشه اما آن کار می کند. آن را حتی ممکن است به بازی آبرومندانه اگر چه شما احتمالا نمی خواهید به سعی کنید یک سطح دشواری.

وجود دارد برخی از خطر انداخته جدا از نیاز به بازی در یک صفحه نمایش در یک صفحه نمایش. آن را به نرخ فریم شما می خواهم انتظار و مدها برای عذاب خود را ممکن است غیر عملی است. شما می توانید همچنین فراموش نکنید که در مورد بازی Minecraft در داخل کمیته مبارزه با سانسور در آینده نزدیک. حتی در حال اجرا ویندوز XP یا لینوکس اوبونتو است "laggy" با توجه به uDrunkMate اجازه دهید به تنهایی یک بازی به معنای منطقی کامپیوتر های مدرن.

هنوز هم این عهد به انعطاف پذیری Minecraft mods. آن را نیز نشان می دهد که چگونه قدرتمند کامپیوتر را تبدیل به یک تیرانداز اول شخص است که نیاز به توجه کامل PC در سال 1993 در حال حاضر تنها نیاز به یک کسری از منابع است.

در این مقاله: عذاب Minecraft ویندوز 95 PC مجازی, ماشین مجازی VM, بازی, بازی های ویدئویی, نرم افزار, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب